והלק שנלבש לכבוד שבת הוא...

פנרה

New member
ממש מגניב!

האמת היא שאני כל הזמן אומרת לעצמי שאני צריכה להזמין קונאד אבל אני אפעם לא עושה זאת כי אני חוששת שלא אשתמש בזה. כלום לא עמיד עלי, ולכן בערך כל יומיים (וגם זה במקרה הטוב) אני מחליפה לק. אני לא יודעת כמה סבלנות תהיה לי להתעסק עם זה. כמה זמן לוקח כל הסיפור?

יפעתיקו

New member
אממ ../images/Emo110.gif

הכל כולל הכל.. לשים בסיס, לק, קונאד וכו'... לקח לי בסביבות ה20 דקות- חצי שעה לגבי העמידות... עם בסיס טוב הלק ישאר עמיד וגם אפי כתבה פוסט בנושא עמידות הלק- שווה ליקרוא:)

פנרה

New member
לצערי אצלי לא

האמת היא שקראתי את הפוסט, אבל לצערי, כל מה שאני לא עושה לא עוזר. בשנתיים שאני מתעסקת עם זה, השתמשתי בבייס של אסי, או פי איי, סש ויט וכו' וכו'. שומדבר לא עוזר לי לצערי. כשאני משתמשת בבאפר על גבי הציפורן זה עוזר מעט והלק נשאר עלי שלושה ימים, אבל מן הסתם אני לא יכולה להשתמש בבאפר כל שלושה ימים כי הציפורן תהיה מאד חלשה. בקיצור נידונתי לחיים ללא עמידות לקים, אבל לפחות הציפורניים תמיד נשארות מעניינות....

muesli

New member
את מארה"ב, נכון?

אז את יכולה אפילו לבצע הזמנה אם את לא מוצאת שם ב"פארמים" ויש לך הרבה יותר אופציות מבארץ http://nailtek.com

פנרה

New member
ואוו....

טוב לדעת. האמת שמשום מה לא חשבתי לחפש את זה פה בפארמים ואוטומטית חשבתי לקנות את זה כשאגיע לארץ! תודה רבה

mgirl

New member
../images/Emo45.gif

חוצמיזה שהוא מעולה כבסיס אני חושבת שהוא גם תורם לעמידות של הציפורניים בזה שהוא מחזק אותן...!

תולי01

New member
מקסים !

יצא לך מצויין ומושלם והשילוב צבעים שבחרת - פרפקט
ואם יורשה לי - אולי נסכם שבפורום הזה אין מקום למחשבה שלק הוא פרחי ? ככה שיהיה גם לדורות הבאים....חחחח אני חושבת שכולם כבר הבינו שהמחשבה הזאת היא כבר ממש פאסה....כולן כאן אוהבות לקים וצבעים ולשם כך התכנסנו, אז יש כאלה שאוהבות צבעים סולידיים יותר ויש כאלה שילכו עם כל צבעי הקשת ויש כאלה שאוהבות דוגמאות ויש כאלה שאוהבות רק חלק והכל מתקבל כאן באהבה וכולן חיות זו לצד זו בשלום ובאושר (ובלי פרחי או צ'יפ וכו') - מה אתן אומרות ?

יפעתיקו

New member
חח צודקת:)../images/Emo110.gif

פשוט האסוציאציה הראשונה שעולה כאשר רואים מנומר זה דבר פרחי... בכל את צודקת בהחלט:) ותודה..=]

Ultra marine

New member
../images/Emo45.gif

מה עוד, שלדעתי לפחות, צריך קצת יותר מ"לק" בשביל להיות מוגדרת פרחה. לדעתי זה משהו שצריך קצת מעבר ללק בשביל לקבל את ההגדרה...

kaur

New member
עיין ערך...

בניית ציפורניים עם תוכי, ורדים ואבני סוורובסקי?
טוב, בלי קשר לטעם הפרטי שלי - בן זוגי הודיע לי שבעברו ההולל זה היה אחד הקריטריונים שלו לזיהוי פרחות
.

צונית

New member
אז נשברתי וקניתי את ה290

ולמרות שהוא היה מ-ע-ל-ף בגרסתו הרגילה, לא היה לי כוח לחכות לייבוש אז הוספתי טופ מאט. זו התוצאה---> חמוד, לא פחות ולא יותר. אבל זה לפחות תיקן את הטראומה מה275 שהיה כה מכוער עליי.

למעלה