והלק שנלבש לכבוד שבת הוא...

צונית

New member
../images/Emo9.gif

איזה כיף לי, אני מקור השראה למלא אנשים לאחרונה
רק חבל שאני נטולת השראה לחלוטין בנוגע לעבודה שיש לי להגיש מחר על ג'אז וספרות אמריקאית

Ultra marine

New member
OPI Miami Beet

מאין גוון צ'רי כזה. די חמוד האמת. שמתי אותו היום בכדי להחליט אם אני רוצה להשאיר אותו או לא. התשובה היא - הוא לא נשאר.. הוא חמוד אבל לא יותר מזה ואני לא רואה את עצמי שמה אותו שוב.. הייתי מחפשת משהו דומה לזה אבל עם ברק כי אני מתחילה לראות עד כמה אני לא אוהבת מרקם קרם.... (שמשמים אותי לגמרי..) המחשה - http://2.bp.blogspot.com/_3QwOQ9KkdW8/SXjkDZoepTI/AAAAAAAACek/DaYazQPpens/s1600-h/miamibeet.jpg

צונית

New member
אוי אני מאוהבת בו!! ../images/Emo99.gif

איזה גוון מושלם, איזה קטע שאת לא משאירה אותו....
הייתי בטוחה שכולן נופלות בקסמיו...
הסיבה היחידה שאין לי אותו היא כי ללייף יש שני גוונים שמזכירים אותו מאוד ובמעט הזמנות שאני עושה מחו"ל- אני מכוונת לצבעים שקשה להשיג כאן. אז איזה מרקמים את אוהבת?

Ultra marine

New member
אני אוהבת גוונים עם ברק מסוים

לא חייב להיות גליטר. קיצר, אני צריכה "טוויסט" בלק.. כשאני מסתכלת על לקים במרקם קרם זה כאילו מרגיש לי "פלסטיקי" על האצבעות... ועוד משהו שאני לא אוהבת - מראה פנינתי.

Princess Sher

New member
איך לכולכן יש ציפורניים כאלה יפות? ../images/Emo10.gif

אין, כמה שאני לא משייפת ומשתדלת אני אף פעם לא מצליחה ליצור להן צורה יפה... ושלא נדבר על זה שעד שהן מגיעות לאורך שאני אוהבת הן מתחילות להישבר...

יפעתיקו

New member
../images/Emo110.gif

אם את מרגישה שאת לא מסתדרת עם בבתעסקות והטיפול בציפורניים אתת יכולה לנסות ללכת למישהי מקצועית שתסדר לך פעם בשבועיים- שלושה את הציפורניים מה עוד שזה גם דורש אימון כי הגיוני שבפעם הראשונה לא מצליח.. מקווה שתצליחי:)

Princess Sher

New member
../images/Emo108.gif

הקטע הוא שיש לי משייף ובחיי שאני מנסה, ולפעמים זה אפילו יוצא נחמד ואפילו מחמיאים לי ואומרים שהציפורניים נראות טוב. אבל הן לא נראות טוב כמו שאני רוצה שהן יראו... הבעיה שלי בללכת לקוסמטיקאית שתסדר לי אותן היא שאני לא מסוגלת לגדל אותן בלי לגעת בהן, אני אשייף אותן לפני שאני אבוא אליה ואז כבר לא ממש יהיה משהו שהיא תוכל לעשות כדי לסדר אותן... בחיי שאני בעייתית

Marble Arch

New member
מחזק מחזק מחזק!!

אם את אוהבת אותן ארוכות את חייבת להתמיד בשימוש במחזק טוב!

1Unicorn1

New member
אגב, אם בענייני מחזק עסקינן

יצא לך להשוות בין ה ENVY למחזק של נייל טק (של שתי השכבות)?

Marble Arch

New member
אני משתמשת רק במחזק של ניילטק,

כי הבנתי שהמוצר השני הוא ridge filler, לא?

1Unicorn1

New member
כן, חשבתי שהוא גם חיוני לעניין

לציפורניים שלי בכל מקרה נראה לי שרצוי
מה דעתך עליהם? הENVY יותר מוצלח?

Marble Arch

New member
הניילטק נחמד,

אבל האנבי זה פשוט מוצר מדהים.. אני משתמשת בשניהם לסירוגין אבל אני בספק אם אני אקנה שוב את הניילטק, וברור שאני אקנה שוב את הנייל אנבי..

1Unicorn1

New member
טוב, אני מבולבלת ורואה שיש כמה סוגי ENVY

יש מצב להכוונה בבקשה, איזה מכולם כדאי שאזמין?

Come Alive

New member
הכי טוב מה שיש לי כרגע..

Nail Envy Sensitive And Peeling הגרסא בלי הפורמלדהייד (שמצהיב את הציפורניים). מעולה מעולה מעולה

Princess Sher

New member
יש לך המלצה למחזק טוב? ../images/Emo108.gif

אחד שלא עולה הרבה כסף וגם לא יהרוס לי את העור שמסביב לציפורן? בפעם האחרונה שהשתמשתי במחזק, לפני הרבה שנים, העור מסביב לציפורן ממש נאכל לי וזה היה נוראי פשוט... מאז יש לי קצת טראומה אפשר לומר

למעלה