וונדהויז'ן!!🤖🧙‍♀️🔴

Aranel Nenharma

Well-known member
חיפשתי וגם נכשלתי
יש 2 קבצים שרצים בקרב הדודים אבל שניהם פגומים
כוחות סבסטיאן עובדים
מסתבר שיש תכונות סגולה ללראות gifים של סבסטיאן

הדודים מצאו לי את הסדרה kings

עדי @didalf אני שולחת לך בפרטי את הכתובת של דוד שלי

didalf

Well-known member
כוחות סבסטיאן עובדים
מסתבר שיש תכונות סגולה ללראות gifים של סבסטיאן

הדודים מצאו לי את הסדרה kings

עדי @didalf אני שולחת לך בפרטי את הכתובת של דוד שלי
יאיי יופי
אוי כמעט 8 ג'יגה המחשב שלי עלול למות מזה:-D נקווה שזה יעבור|הלוואי|

Lhuna3

Well-known member
לונה בסוף פרק 5:
לא הייתי מבולבלת, כי לא היה לי ממה. נאמר מיידית (על ידו ועל ידי דארסי) שזה אח שלה, וגם דארסי אמרה שהיא recast her brother (ובינינו גם אם היא לא היתה אומרת את זה, לא הייתי שמה לב שזה לא אותו שחקן).
רק אחרי הפרק קראתי באינטרנט שהשחקן הוא זה מסרטי האקסמן ואז התעצבנתי.

Lhuna3

Well-known member
לא היית שמה לב? 😮
בספק גדול, אני גרועה בפרצופים, והוא הופיע ממש רק בפרק אחד של ה-MCU וזה לא שהתמקדו בו הרבה (וגם בהרבה סצינות שלו הוא זז מהר...)
בעקרון אני כמעט אף פעם לא אזהה פרצוף של מישהו שפגשתי רק פעם אחת (גם בחיים האמיתיים).

nerdkey treky

Active member
בספק גדול, אני גרועה בפרצופים, והוא הופיע ממש רק בפרק אחד של ה-MCU וזה לא שהתמקדו בו הרבה (וגם בהרבה סצינות שלו הוא זז מהר...)
בעקרון אני כמעט אף פעם לא אזהה פרצוף של מישהו שפגשתי רק פעם אחת (גם בחיים האמיתיים).
אז לא שמת לב ל....לסוכן וו + דרסי? כי הם לא הופיעו הרבה.
גם בחיים האמיתיים? אני חושב שאני זוכר פרצופים יותר טוב משמות. שמות אני שוכח די מהר, פרצופים אני לא אדע לקשר לשם, אבל אני אזכור אותם.

Lhuna3

Well-known member
אז לא שמת לב ל....לסוכן וו + דרסי? כי הם לא הופיעו הרבה.
גם בחיים האמיתיים? אני חושב שאני זוכר פרצופים יותר טוב משמות. שמות אני שוכח די מהר, פרצופים אני לא אדע לקשר לשם, אבל אני אזכור אותם.
את הסוכן וו כן זיהיתי כי אני ראיתי אותו די הרבה עוד לפני אנטמן, בסדרה קומית אחרת, ולכן הוא כבר פרצוף מזוהה אצלי.
את דרסי אם לומר את האמת - הבנתי די מהר שזו היא אבל לא בזכות הפרצוף, יותר מסגנון הדיבור והאופי שלה וההקשר פחות או יותר. אני די בטוחה שרק מהפרצוף אין סיכוי שהייתי מזהה אותה.

nerdkey treky

Active member
את הסוכן וו כן זיהיתי כי אני ראיתי אותו די הרבה עוד לפני אנטמן, בסדרה קומית אחרת, ולכן הוא כבר פרצוף מזוהה אצלי.
את דרסי אם לומר את האמת - הבנתי די מהר שזו היא אבל לא בזכות הפרצוף, יותר מסגנון הדיבור והאופי שלה וההקשר פחות או יותר. אני די בטוחה שרק מהפרצוף אין סיכוי שהייתי מזהה אותה.
אז את ממש גרועה בלזהות שחקנים מסרטים\סדרות, אהה? לפחות כאלה שלא ראית הרבה זמן. גם אני לא מושלם, יש לי הצלחות וכישלונות

Lhuna3

Well-known member
אז את ממש גרועה בלזהות שחקנים מסרטים\סדרות, אהה?
כאמור הלוואי שזה היה רק שחקנים... הפאדיחות האמיתיות זה כשאני לא מזהה אנשים שאני אמורה לזהות בחיים האמיתיים, וזה קרה לי די הרבה, זה ממש לא נעים.

nerdkey treky

Active member
כאמור הלוואי שזה היה רק שחקנים... הפאדיחות האמיתיות זה כשאני לא מזהה אנשים שאני אמורה לזהות בחיים האמיתיים, וזה קרה לי די הרבה, זה ממש לא נעים.
נשמע כמו סיפורים מאוד מצחיקים :LOL: בדיעבד בכל אופן. לי יש סיפורים מביכים מהתקופה שהייתי צריך להרכיב משקפיים ולא היו לי (כל ה"הי" מרחוק וכאלה)

Lhuna3

Well-known member
נשמע כמו סיפורים מאוד מצחיקים :LOL: בדיעבד בכל אופן. לי יש סיפורים מביכים מהתקופה שהייתי צריך להרכיב משקפיים ולא היו לי (כל ה"הי" מרחוק וכאלה)
אני אספר לך רק את אחד המביכים ביותר והכי בקצרה שאצליח:
בצבא היינו אני ועוד אחת שעבדה איתי עושות כל כמה ימים סיבוב בין מחלקות שונות בבסיס בשביל להפיץ איזה דו"ח מסוים (ידנית). בין השאר היינו עוברות במשרד של קצין ניהול מחנה ומוסרות את הדו"ח לחייל בשם אורן.
יום אחד אנחנו יושבות בחמ"ל שלנו ונכנס בחור ושואל "איפה מרב?" (זאת היתה המפקדת שלנו) ואני עונה לו "היא הלכה לאורן מקצין ניהול מחנה", אז הוא אומר "נו די, איפה מרב?", ואני חוזרת "אמרתי לך, הלכה לאורן מקצין ניהול מחנה", והוא "נו די מה את מסתבלטת עלי, תגידו לי איפה היא" ואני מתעצבנת ולא מבינה מה הוא רוצה ורק חוזרת על מה שאמרתי לו כבר. בינתיים השניה שעובדת איתי מתפקעת לעצמה בצחוק בשקט ולא אומרת כלום. בסוף הבחור מתייאש מאיתנו והולך.
ואז היא אומרת לי כשהיא מצליחה להפסיק לצחוק, ש(כמו שכבר בטח הבנתם) - זה היה אורן מקצין ניהול מחנה.

nerdkey treky

Active member
אני אספר לך רק את אחד המביכים ביותר והכי בקצרה שאצליח:
בצבא היינו אני ועוד אחת שעבדה איתי עושות כל כמה ימים סיבוב בין מחלקות שונות בבסיס בשביל להפיץ איזה דו"ח מסוים (ידנית). בין השאר היינו עוברות במשרד של קצין ניהול מחנה ומוסרות את הדו"ח לחייל בשם אורן.
יום אחד אנחנו יושבות בחמ"ל שלנו ונכנס בחור ושואל "איפה מרב?" (זאת היתה המפקדת שלנו) ואני עונה לו "היא הלכה לאורן מקצין ניהול מחנה", אז הוא אומר "נו די, איפה מרב?", ואני חוזרת "אמרתי לך, הלכה לאורן מקצין ניהול מחנה", והוא "נו די מה את מסתבלטת עלי, תגידו לי איפה היא" ואני מתעצבנת ולא מבינה מה הוא רוצה ורק חוזרת על מה שאמרתי לו כבר. בינתיים השניה שעובדת איתי מתפקעת לעצמה בצחוק בשקט ולא אומרת כלום. בסוף הבחור מתייאש מאיתנו והולך.
ואז היא אומרת לי כשהיא מצליחה להפסיק לצחוק, ש(כמו שכבר בטח הבנתם) - זה היה אורן מקצין ניהול מחנה.
לונה, גרמת לי לצחוק בקול רם. לי זה נשמע כאילו יש לך רק דברים טובים לספר מהפאדיחות האלה.

keren or5

Well-known member
אז סיימתי לקרוא את השרשור הזה. וואו חפרתם. אני כותבת פה כדי שזה יעשה לי התראות אם עוד מישהו יכתוב פה.
לא רציתי לראות את הסדרה כי דיי היה נמאס לי מכל דבר שקשור למארוול קצת, אבל מישהו הסביר לי את הקונספט וזה נשמע סופר מעניין אז התחלתי לראות. זה נחמד שצברתי פרקים, במיוחד שאני רואה אחרי כל פרק איך אתם מתחרפנים מזה שצריכים לחכות שבוע :-D}-]
החלתי לעשות משהו מוזר שלא עשיתי עד עכשיו וזה לראות פרק ביום, אז אתמול ראיתי את פרק 5 (ורק עכשיו סיימתי לקרוא את השרשור הזה |מזיע|), עוד כמה ימים אני אגיע לקצב שלכם ואז כנראה אני אגיב יותר על כל פרק.

Lhuna3

Well-known member
אז סיימתי לקרוא את השרשור הזה. וואו חפרתם. אני כותבת פה כדי שזה יעשה לי התראות אם עוד מישהו יכתוב פה.
לא רציתי לראות את הסדרה כי דיי היה נמאס לי מכל דבר שקשור למארוול קצת, אבל מישהו הסביר לי את הקונספט וזה נשמע סופר מעניין אז התחלתי לראות. זה נחמד שצברתי פרקים, במיוחד שאני רואה אחרי כל פרק איך אתם מתחרפנים מזה שצריכים לחכות שבוע :-D}-]
החלתי לעשות משהו מוזר שלא עשיתי עד עכשיו וזה לראות פרק ביום, אז אתמול ראיתי את פרק 5 (ורק עכשיו סיימתי לקרוא את השרשור הזה |מזיע|), עוד כמה ימים אני אגיע לקצב שלכם ואז כנראה אני אגיב יותר על כל פרק.
חחח נשארו רק 2 פרקים, אבל לפחות את אולי תסבלי כמו שצחקת עלינו בשבוע שצריך יהיה לחכות לאחרון! |שפם|

keren or5

Well-known member
אני יודעת. שקלתי לחכות ממש שכל העונה תיגמר, אבל כ"כ הרבה מדברים על הסדרה הזאת שזה מבאס אותי רצח לא להשתתף בדיונים, אז אני דווקא מחכה לרגע שאגיע לאיפה שכולם כי זה יהיה רק 2 פרקים ואני אוכל אשכרה להגיב ולדבר עם אנשים על כל פרק.
וחוצמיזה, יש כמה סרטים ב-MCU שאני צריכה לעשות להם ריענון לכבוד הסדרה (כולל סרט אחד ויחיד שלא ראיתי מעולם), אז אני מניחה שמתישהו בין השבועיים האלה של פרקים 8-9, יהיה לי מספיק זמן ומוטיבציה לעשות את זה, עכשיו כשאני אשכרה מושקעת בדמויות האלה.

Lion_Heart

Well-known member
אז נגד כל הסיכויים, ולמרות שלא היה לזה שום רמז, איכשהו אני רוצה לפנטז שמוג'ו איכשהו קשור להכל...

keren or5

Well-known member
אז נגד כל הסיכויים, ולמרות שלא היה לזה שום רמז, איכשהו אני רוצה לפנטז שמוג'ו איכשהו קשור להכל...
שים לב שהגבת בשרשור הישן (שיש פה דיונים עד פרק 5), כנראה בגלל שהקפצתי את השרשור, אבל אם אתה כותב משהו שקשור לפרקים 6-7 תגיב לשרשור החדש

למעלה