"וידוי מהלב" :)

30על30

New member
חולההההה על שוקולדדדד!!!

שיתפוצצו לי השיניים, שיתפרץ לי הפרצוף! לא אכפת לי!!! רק להגיע למנה שלי! שוקולדדדדדדדדדדדד דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד

סו

New member
איזה כיף

תנזול רציתי תנזול כהה מריר וטוב אומנם היית קצת קשוח כשגדלת ובגרת ואני רק רציתי שתחזור קצת אחורה תשאר ילדותי מתרפק משתולל נוזל על כולי הריח שלך עוד משתק אותי זוכרת לך את הניצוץ עד לביס הבא <פעם הבאה אני ממש אשקיע
<

PopPy

New member
שלום, קוראים לי אתי ואני מכורה

לשוקו. (אנחנו אוהבים אותך אתי!)
האמת היא שהגעתי לפורום מפרסום ואין לי ממש זמן להייות פעילה פה, אבל סתם בא לי לברך ב
חוצמיזה שהודעת הפרסום עשתה לי חשק לשוקולד
ד"א, אישור פרסום ב601

אני דפנה ואני שוקוהוליסטית../images/Emo9.gif

אכן כן! הכללללללל מלהכין אותו עד לאכול ולשתות אותו!! ו......מזל טוב על הפורום

PopPy

New member
ואם אני כבר פה...

מצרפת קובץ חביב שנתקלתי בו בשיטוטי ברשת- 20 סיבות למה סקס עדיף משוקולד- ולהפך

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

אני מכורה, הייתי בכמה תוכניות גמילה מאז היום בו טעמתי לראשונה את אחד הדברים הנפלאים על פני האדמה ~~~ שום דבר לא עזר, התשוקה לשוקולד הלכה וגברה, עד ששמתי לב שיחד איתה, הלך ועלה משקלי, ואת העובדה הזאת לא אהבתי, ולכן מהר מאוד נגמלתי ~~ ואני מאוד גאה בעצמי, וממליצה לכולם, אבל רק שתבינו זה לא גמילה מלאה, אני משקלדת (אהמ אהמ, מבקשת להכניס את המילה למילון אבן שושן, או לפחות לאוצר המילים שלכם ~~~ משקלדת = צורכת שוקולד, משו כזה ) פעם בשבוע בערך, כי אי אפשר בלי שוק´.

maayan15

New member
קוראים לי מעיין

ואני מכורה לשוקולד! אני מעיין, בת 15, מכורה בלי שום כוונה להיתמכר.. מזל טוב על הפורום ובהצלחה!!
(אוייש...אני שונאת את האייקון הזה...למה שמתי אותו?...)

maayan15

New member
אני גם מטורפת ועייפה...../images/Emo6.gif

בלי שום כוונה להיתמכר=בלי שום כוונה להיגמל*

maayan15

New member
חחח...

לא ייאמן...בכל פורום שאני נכנסת אליו אנשים מדברים על החתימה שלי...חחח...לא כועסת או משו אבל בוא לא נהפוך את זה לעיניין...הרבה יותרכיף לדבר על שוקולד מאשר על ג´סטין (מה כיף בלדבר על הסיבה למחלות, רעב ותאונות דרכים?)

zimes

New member
אני צימעס, ובלי קובית שוקולד מריר

אחרי האוכל, או לפניו, או במקום ארוחה - עדיף, לפעמים, פשוט לא להתקרב אלי. עדיף ספלנדיד.

dana2909

New member
כל צורה כל צבע (חוץ מלבן...)

כן כן, פגעתם פה בנקודה טעימה. אני שוברת לעצמי את הדיאטה כל פעם, כל פעם כל פעם!! מה יהיה עם זה. הכי טעים זה השוקולד עם החורים... זה העבה... או השוקולד מנטה שעלית הוציאו עכשיו.. יווו, כל הפה שלי מלא טעם... יכולה לאכול אותו בכל שעה ביום. עוד לפני הקפה אפילו! זה היה הוידוי הקצר שלי.

egozi

New member
היי אני מת על שוקולדים

אין יום בלי שוקולדים אצלי שוקולדים תמיד מביאים לי מצב רוח טוב

היי חבר´ה, אני אביב ואני מכורה....

לשוקולד כמובן!
אני הכי אוהבת כדורי שוקולד עם קוקוס...*מלקקת את השפתיים* השוקולד האהוב עליי הוא של <זהירות! פרסומת לא סמוייה בדרך...> ורד הגליל! ובלי אגוזים בבקשה! <ויסלחו לי כל אוהבי האגוזים...
> והשוקולד הכי מיוחד שאכלתי אי פעם <וגם מאוד אהבתי> היה שוקולד שאחותי קנתה לי בפריז...בקופסה יפה כזאת...בצורות של לבבות, וכל לב היה חצי חום חצי לבן, ובפנים היה ריבת חלב עם ליקר...*מזילה ריר* יאמי!

ימיממה

New member
|פצשלום אני בר ואני מכורה לשוקלד...

זה התחיל בגיל אה א...אני לא זוכרת והיום אני מודה אני מחורה לדבר שאסור לומר את שמו ואני לא יכולה להפסיק אני צריכה עזרה!!!

ימיממה

New member
בייגלה מצופה בשוקולד?

תודה על התמיכה ו..ניראה לי שבייגלה עם שוקולד זה רעיון מצוין מישהו צריך להמציא דבר כזה!

למעלה