"וידוי מהלב" :)

zimes

New member
יש משהו דומה

אריזה של מקלותת-כמו-גריסיני, עם ממרח-כמו-נוטלה. חיקוי לא רע להימרחות מצוינת בטבילה של בידלה בקופסה של "השחר"

ShAkaTArShA

New member
לא יודע מה איתכם אבל..

אני פשוט מכור לשוקולד בלגי בכלל, שוקולד אצלי זה פשוט דבר רציני, אם זה לא מריר אז אני לא נוגע... ועדיף שיהיה של חברת Leonidas חחח

AngeL WomaN

New member
שלום אנשים..

רק עכשיו מצאתי ת´פורום, בזמן שדיפדפתי בכלל בדפי פורום השבט..! אני מכורה לשוקולד..אבל לא אתם לא מבינים למה הכוונה..כמו הרוב..אני יודעת.. רוב האנשים שאני אומרת להם שאני מכורה חושבים שאני אוהבת לאכול את זה והרבה אבל אף אחד לא מבין שמכור לשוקולד אמיתי..(שוקולוהים) לא סתם אוהב שוקולד.. שאני אומרת מכורה לשוקולד אני מתכוונת לא יכולה בלי שוקולד..אני אוכלת שוקולד בכמויות מסחריות (טוב אולי פחות..אבל אני אוכלת הרבה יותר מהממוצע..) ולא יכולה לשלוט בזה לצערי..אני בגמילה.. אבל זה לא מונע מהשוקולד לפוצץ לי את המטבח..! אני מקווה שבקרוב אני אצליח להגמל ולשלוט בהתמכרות הקטנה שלי..(=.. נכון שהתמכרות לשוקולד..כאילו אנשים משווים התמכרות לשוקולד להתמכרות לאלכוהול, וכל הדברים "הטובים" אבל לדעתי הרבה יותר טוב להתמכר לשוקולד מאשר לסמים! אין ספק שגם אתם חושבים ככה... אז שלום לכולם.. *שקולוהיזם-התמכרות לשוקולד אמיתית..(נו אתם מבינים..)שקולוהיזם-שוקולוהים-שוקולוהימית..אני מקווה שכתבתי את זה נכון..

ליאן.

New member
כן ירבו../images/Emo70.gif

הכוונה היא כמובן לשוקולדים וגם למכורים להם..
ברוכה הבאה לפורום..
תרגישי בבית..

למעלה