וכל מילה נוספת מיותרת
פשוט מיותרת..

ורדונה2

New member
לא ../images/Emo13.gif

לי יש נטייה לחזור על עצמי מיליון פעם, פשוט כי הזיכרון שלי נוראי ואני כל הזמן מתחילה סיפור ב-"סיפרתי לך כבר..." וישר עונים לי ב"כן, בערך 5 פעמים"
ובכ"ז, לא תופסת את עצמי כחופרת. גם כשאני מתרגשת לגבי דברים או עצבנית אני יכולה לחפור. וואלה, לא רואה שום דבר רע בזה... זה נורא מובן בעיניי, כשבן אדם כועס/מדוכא/מתרגש, די טבעי לחפור בעיניי
בכ"מ, בעיניי חפירה זה בנאדם שפשוט מדבר המון ולא מקשיב או מתעניין בצד השני. הייתה לי חברה כזאת פעם, שכל הזמן מדברת רק על עצמה... ממש לא נעים.

מפתחSoul

New member
הוווווו!

סוף סוף מישהו עושה אבחנה!!!!!!!!! זה מה שתמיד טענתי, ש'חופר' זה לדבר על משהו שאף אחד כבר לא רוצה לשמוע, בצורה מעצבנת. לא מי שיש לו הרבה לבטא. לכן בקלות מסווגים אותי כחופרת.
אבל מספיק מישהו אחד שיגיד "לא רוצה לשמוע!" ואני סותמת כי ההבדל הבסיסי ביני לבין החופר הוא שחשובה לי ההקשבה, כשהיא איננה - גם אני איננה.

חנונים ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

האמת היא שאני אוהבת חנונים, עוד מהתיכון נמשכתי לטיפוס השקט (אולי בגלל שאבא שלי הוא מגה חנון, אבל חתיך).

מפתחSoul

New member
זה באמת עובד ככה .

וזה גם מסביר את המצב שלי
[רק שטיפוס החנון לא מוצב שם]

פו צהוב

New member
אני איתך :)

כל חיי יצאתי עם חנוני על כאלה... כשהבאתי את האקס האחרון שלי הבייתה, אבא שלי כמעט נחנק...

shookyboy89

New member
עד שהם מתחילים לדבר על התזה שלהם בתורת

המיתרים.. ואת מאבדת עניין

Shir Rose

New member
יש חנונים ויש חנונים...

שתי החברות הכי טובות שלי יוצאות עם "חנונים" והם הבחור הכי מדהימים בעולם. הלוואי והיה לי חנון כזה גם... אבל - יש גם את אלו שאין לי דבר במשותף איתם, או שאני לא נמשכת ללוק שלהם, ואז אני באמת לא אצא איתם.. אבל אני לא אפסול מישהו בגלל שהוא אוהב לקרוא או לשחק במחשב הרבה.

BlackUnicorn

New member
הבעיה שלו מן הסתם היא חוסר מודעות לעצמו.

אני מכירה מלא בנות שמתות על חנונים וחנונים שלא חסר להן בנות. אז... נו באמת. הוא לא עשה מספיק בדק בית. יום אחד יפול לו האסימון.

כינויLess

New member
../images/Emo46.gifואם הוא יעשה בדק בית כמוני

כולם יאמרו שיש לו חוסר ביטחו!ן, אי אפשר לצאת מזה בחיים...

BlackUnicorn

New member
העניין הוא שברוב המקרים אצל אנשים

שמסווגים כ"חנונים" הבעיה היא אכן חוסר ביטחון, וזה מה שהם אמורים להגיע אליו ב"בדק הבית". בהנחה שכל השאר נעשה כמו שצריך.

כינויLess

New member
בחיי שלא הבנתי איך זה עובד..

מצד אחד הוא אמור לעשות בדק בית להגיע למסקנה שיש לו חוסר ביטחון ואז מה? מצד שני הוא אמור להתחיל עם בנות ואז לקבל מכות? למה מגיע לו העונש הזה?

BlackUnicorn

New member
כל אחד אמור לעבור את זה

יש כאלו שזה נורא קשה להם, יש כאלו שזה בא להם טבעי. מה לעשות. תסתכל על הטבע וקח מסקנות בהתאם..

למעלה