זיוף! אתגר! פרס!

EyALSexyLand

New member
אופס*

הכפתורים של תוצאות ודיורגים ומידע על המדינה נמוכים מידי אצלך צריך להיות רווח משמעותי יותר

adam20

New member
היי אני שמתי לב לכמה דברים

שלפי הכח עם הכסף הטכנולוגיות והכל עם המאות מיליוני נשקים מכל סוג אתה הייתה צריך להגיע לפחות לאיזה 60 ביליון וזה בהנחה שאני חישבתי את הכל וגם גם אם היה לך את כל הכסף שבעולם לא הייתה יכול להשיג 1119 בנגד מרגלים ו-1111 במרגלים כי זה פשוט יותר מידי וגם בחדשוטת העולמיות אתה לא מופיע אז אם אתה הייתה דירוג ראשון שאם הטכנולוגיות והצבא אז אתה הייתה מגיע לפחות ל-60 ביליון ומקום ראשון הוא 17 ביליון ולכן זה לא יכול להיות אמיתי כי רק אם מסתכלים על הרשימה של ה-10 המדינות ה-1 ורואים שאתה לא שם אז כבר יודעים שאין מצב שבעולם שהדבר הזה יהיה נכון וגם הסימנים ועל יד הצבא יש הכל במסגרת לבנה וככה מכינים זיופים(ואני ראיתי הרבה כאלה)

adam20

New member
ובנוגע לתגובה שלי יש

גם את זה שרשמתה שכל הצבאי הוא 499 מיליון ומשהו ולא יכול להיות שהכל יהיה אותו דבר כי אם לווינים זה נותן 1000000 כח כללי על כל אחד אז לא יכול להיותך שיש לך 4 טריליארד ביליארד כי זה מה שיצא לפי חישוב כי גם למקום הראשון אין את זה ולכן רואים שזה זיוף וסתם זה בא לי ברגע שראיתי את המספר"העצום" של הלווינים

danieltk2

New member
הוא אמר שזה זיוף!

זה לא אמור להיות אמיתי...המדינה מומצאת! לא קיימת....

dodori

New member
מה הכוונה

מה הכוונה זיוף יענו משהו בתמונה לא כמו באמיתי ואני צריך להגיד אם הוא אמיתי או לא?

דריניקK

New member
יש כמה טעיות שמה..

א.יש בסטטיסטיקה 2 סמכים לפחות,מפקד צבאות כתבתה מקר צבאות,ודף ראשי כתבתה דר ראשי אני חושב אני יבדוק

TheZodiac

New member
טעות

הכתב ב: "דף בית-מפקד צבאות-...." לא נכון ועוד משהו חשוב: חסרות הפרסומות והטקסט בהאפלה כמו שכבר כתבו באמת לא נראה כמו שהצגת וגם: "שלב טכנולוגי מקסימלי" כתוב בשתי שורות ולסיום: חסרים דגלים למטה

Nerot

New member
../images/Emo41.gif הנה כל הזיופים! ../images/Emo41.gif

דבר ראשון, אם יש לך 49,899,338,885,258 כסף, והמרגלים עולים 30 מיליארד סך הכל, אז איך רשום שאין משאבים? למעלה רשום מפקר צבאות וכנ"ל לגבי דף הבית, בלוחמה אלקטרונית רשום : "על מתקני..", בטילים נגד טילים יש טכנולוגיות עד 9 אני חושב .. ושם יש 8 ורשום שלב טכנולוגי מקסימלי, בארטילריה אין סוג ..באפלה יש שלב טכנולוגי <---- שטכנולוגי רשום מוזר .. התורים אקסטרה והפעלת תורים זה רשום מוזר.. הכוונה דיי מרוח... בתפריט הראשי יש קו סגול. בצבא, רשום צאט במקום צ'אט, הפסוקים לא במקום, השם של המדינה בכלל עם רווחים ואי אפשר עם רווחים!! נו .. אז אני מקבל את הפרס? נא לרשום לי

מצאתי, אבל הזכרת...

רואים שהתוצאות ודרוגים ומידע על המדינה לא מודבקים כראוי,ובשני יש כמה טכנולוגיות שבלתי אפשרויות, כמו למשל הטכנולוגיה נגד מרגלים יש 49,000,000,000,000 כסף וזה עולה רק 30,000,000,000 . נכון?

יש עוד משהו.. זה טיפה דבילי אבל..

רווחים בשם של המדינה?

למעלה