זיוף! אתגר! פרס!

yngy

New member
ככה המסך הראשי היה אמור להראות

אם כבר לזייף אז כמו שצריך... נראה מישהו מוצא משהו בזיוף הזה... ומצטער אם יש כבר מדינה עם השם הזה...

pSyhoKokiLiDa

New member
אפשר לזייף את זה בפוטושופ.

פשוט לוקחים דגימת צבע ועושים מן ריבוע מלא על המס' האמיתיים.. משיגים או יוצרים את הפונט שהמשחק משתמש בו שלדתעי זה פונט די נפוץ.. ופשוט משכתבים את הנתונים כמו שרוצים.

STING3ER

New member
או שפשוט תכתבו בקוד HTML מה שבא לכם

אהה? רעיון.... מי שלא מבין.. שלא ישאל

eellaadd

New member
יש בדף הראשי

2 זיופים!!!!! -אחד הדגלים הם לא באותו סדר. -יש רווחים בשם של המדינה ואסור!

tapuzoren

New member
תגובות לכולם.

ראשית שמחתי על הדיון הער שהתעורר כאן. שנית כפי שבובו וgindismedina ציינו הזיוף נערך בעזרת שמירה של הדף הרלוונטי בעזרת דפדפן (מוזילה) ועריכה ישירה של הקוד. מראש השתמשתי בשם מדינה בלתי אפשרי גם כדי להסתיר את המדינה שלי וגם כדי שיהיה ברור שזה זיוף. למדינה המקורית שלי יש תומך ולכן הכפתורים של פרסומת לא קיימים. מכיון שהיא מעל דירוג 3000 אז אין אפשרות לקנות את שדרג את המדינה. בשלבים הסופיים של התהליך עשיתי את צילומי המסך ברזולוציה של 1280X1024. זה והעובדה שאני משתמש במוזילה יכולים לגרום לחלק מהשינויים ברווחים. עשיתי טעות קטנה עם הנושא של הארטילריה. וכן עם הנושא שholla999 עלה עליו הראשון, של מה שצריך להופיע במרגלים. (לא אין מספיק משאבים אלא שאפשר לקנות). לגבי כל הדיוני צבעים, זה פשוט לא נראה לי סביר. כדי להמלט מהנושא לא השתמשתי בתוכנת ציור מלכתחילה כדי להמנע מהבעייתיות של התאמת צבעים. זה הנושא נעול מבחינתי.

למעלה