חברה' אני מצטער שאני מעלה את זה עוד

מצב
הנושא נעול.

טוארג

New member
איך זה שאין תמונות שלה כאן עדיין?

בחניון עשר טחנות. היא עומדת בצד.
אולם, אין בה שלוש דלתות, אלא שתיים. בלבד. היא נראית די שלמה. השאלה היא האם נשאר המנוע בה, ואם כן, האם יש מצב שהיא יכולה לנסוע.
אנדי? אייל? חח

אורי404

New member
יש עוד דברים מעניינים בחניון הזה:

אנדי? אייל? חח
יש עוד דברים מעניינים בחניון הזה:
יש "וספה" בצד ויש טרקטור של המשק. ל"דן", עד כמה שידוע לי,יש שני טרקטורים, אשר יש להם, כמובן, מספר פנימי 9XXX (רכב משק).

הנושא בטיפול

אנדי? אייל? חח
הנושא בטיפול
9112 לא רלוונטית ,יעלה לדן פחות כבר להביא גרמניה מגומרת כזו מגרמניה מאשר להסב את ה 9112 חזרה לכרטיסנית. אך כרכב שירות אני הייתי מכניס אותו למוזיאון דן....

אורי404

New member
איל (וגם אחרים) אתה/אתם באמת

הנושא בטיפול
9112 לא רלוונטית ,יעלה לדן פחות כבר להביא גרמניה מגומרת כזו מגרמניה מאשר להסב את ה 9112 חזרה לכרטיסנית. אך כרכב שירות אני הייתי מכניס אותו למוזיאון דן....
איל (וגם אחרים) אתה/אתם באמת
חושבים ש"דן" ייבאו אוטובוסים שונים במיוחד עבור המוזיאון?

A r i e T

New member
../images/Emo168.gif

אופס... טוב. בטח יהיו עוד הופעות.
עוד סיבה למוזיאון "דן". צריך למצוא את 1005. אם לא מוצאים אותה (ותכל'ס יש סיכויים גבוהים לכך) צריך להביא את 1011 ו-1012 למוזיאון של "דן".

טוארג

New member
מה שכן,

תיארתי לעצמי. שמעתי שיר פה ושיר
שם וגם אני ואהבתי אותם. בקרוב ההופעות בבית החייל. אפשר לעשות שם מעין מפגש פורום (הרי יש לא מעט מהפורום שמחבבים את הלהקה ואף יותר מזה).
מה שכן,
ביום חמישי הם מופיעים בחיפה. אני דפנטלי שם.

אורי404

New member
זה לא נכון.

כן, אבל זה באר שבע.
חוצמזה ששמעתי שהסטודנטים בבאר שבע לא ידידותיים במיוחד.
זה לא נכון.
קודם כל, זהו לא יום הסטודנט של אוניברסיטת באר שבע, אלא של עוד מכללות שונות (כמו מכללת ספיר של שדרות). דבר שני, מגיעים ליום הסטודנט לא רק סטודנטים, אלא גם כאלה שלמדו בעבר, או מעוניינים ללמוד, או מסיבות אחרות. ככה שיש מצב שתפגוש לא מעט חבר'ה נחמדים, כמו שלי היה ביום חמישי האחרון ביום הסטודנט בתל אביב. שלישית, אומרים שאין כמו האוירה החברתית באוניברסיטת באר שבע (אני, כמובן, מתכוון לחיוב).

טוארג

New member
אבל אני אוהב את חיפה ויום רביעי אני

זה לא נכון.
קודם כל, זהו לא יום הסטודנט של אוניברסיטת באר שבע, אלא של עוד מכללות שונות (כמו מכללת ספיר של שדרות). דבר שני, מגיעים ליום הסטודנט לא רק סטודנטים, אלא גם כאלה שלמדו בעבר, או מעוניינים ללמוד, או מסיבות אחרות. ככה שיש מצב שתפגוש לא מעט חבר'ה נחמדים, כמו שלי היה ביום חמישי האחרון ביום הסטודנט בתל אביב. שלישית, אומרים שאין כמו האוירה החברתית באוניברסיטת באר שבע (אני, כמובן, מתכוון לחיוב).
אבל אני אוהב את חיפה ויום רביעי אני
עובד עד מאוחר מדי

fireman

New member
לכלכת.....

כן, אבל זה באר שבע.
חוצמזה ששמעתי שהסטודנטים בבאר שבע לא ידידותיים במיוחד.
לכלכת.....
מה אני לא חברותי?
יש אחלה אוירה בבן גוריון.... אני ממליץ מאוד! תבוא לבקר...לא יקרה לך כלום

טוארג

New member
אמבוש עשיתם לי!

לכלכת.....
מה אני לא חברותי?
יש אחלה אוירה בבן גוריון.... אני ממליץ מאוד! תבוא לבקר...לא יקרה לך כלום
אמבוש עשיתם לי!
האמת שהייתי בא, אני פשוט עובד עד 22:00 ביום רביעי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה