חברה' אני מצטער שאני מעלה את זה עוד

מצב
הנושא נעול.
אני מגיע עם אשתי,השגתי כרטיסים

לכלכת.....
מה אני לא חברותי?
יש אחלה אוירה בבן גוריון.... אני ממליץ מאוד! תבוא לבקר...לא יקרה לך כלום
אני מגיע עם אשתי,השגתי כרטיסים
לחהופעה בב"ש.

OMER G17

New member
אההה...טוב בסדר הייתי בתקופה שהוא

אההה..... עומר.........
אני לא יודע כמה זמן אתה נמצא בפורום הזה אבל אני נמצא כאן תקופה ארוכה..... עד כמה שאני יודע....הסיבה שבגללה אביתר נחסם מהפורום (לא פעם וגם לא פעמיים) היא בגלל צורת ההתייחסות שלו לגולשים שלא קיבלו את דעתו..... אמבושים אמרת?......
היה פה....כן עכשיו שאתם אומרים אני נזכר....בכל מקרה אני חושב שעם כל הידע שלו היה אפשר לנסות לדבר איתו (ואני יודע שעשית את זה...אבל בכל זאת) לפני שהרחקת אותו מפה חבל...

fireman

New member
ניסיתי.....

היה פה....כן עכשיו שאתם אומרים אני נזכר....בכל מקרה אני חושב שעם כל הידע שלו היה אפשר לנסות לדבר איתו (ואני יודע שעשית את זה...אבל בכל זאת) לפני שהרחקת אותו מפה חבל...
ניסיתי.....
במקום להגיע להסכמה....הציבו לי אולטימטומים....

barak67

New member
שתדע לך שזו הפעם הראשונה

אני לא בטענות אני מציע הצעות ושואל
אם לא חבל לכם על המצב שנוצר....וחברה' אחד הדברים שמעצבנים בפורום הזה זה איך אנשים עולים באמבוש על כל מי שלא מסכים עם דעתם...להרגע בבקשה
שתדע לך שזו הפעם הראשונה
שאני מתעצבן ומגיב לא תמצא התנגחויות שלי עם אף אחד ואני אפילו לא סותר אף אחד. אפילו אם לפעמים שאני יודע שזה לא נכון (חוץ מפעם אחת עם אושרי שהציע להוסיף לדן 6000 אוטובוסים שיש רק 1200 ) ולא רק בפורום הזה. בניגוד לכל האלה שאתה מתלונן שעולים באמבוש : אתה טועה ,אתה לא יודע מה אתה מדבר , אתה שפוי בכלל ....... אצלי אין עשירית מהדברים האלה אז אל תגיד שעולים עליך באמבוש במקרה הזה אני חייב להגיד שהצלחת לעצבן אותי . ומבלי להגיד מילה על רוב השרשורים שלך שאתה מתעצבן שלא מגיבים . מה היה דחוף לך שרשור ההתבכיינות החודשי ? מזמן לא היו מריבות ואלה ניצנים שמתפתחים למריבות. ראה תגובת ערן על ה"פצצות" .

OMER G17

New member
טוב אין לי כוח לריב עם מישהו בפורום

שתדע לך שזו הפעם הראשונה
שאני מתעצבן ומגיב לא תמצא התנגחויות שלי עם אף אחד ואני אפילו לא סותר אף אחד. אפילו אם לפעמים שאני יודע שזה לא נכון (חוץ מפעם אחת עם אושרי שהציע להוסיף לדן 6000 אוטובוסים שיש רק 1200 ) ולא רק בפורום הזה. בניגוד לכל האלה שאתה מתלונן שעולים באמבוש : אתה טועה ,אתה לא יודע מה אתה מדבר , אתה שפוי בכלל ....... אצלי אין עשירית מהדברים האלה אז אל תגיד שעולים עליך באמבוש במקרה הזה אני חייב להגיד שהצלחת לעצבן אותי . ומבלי להגיד מילה על רוב השרשורים שלך שאתה מתעצבן שלא מגיבים . מה היה דחוף לך שרשור ההתבכיינות החודשי ? מזמן לא היו מריבות ואלה ניצנים שמתפתחים למריבות. ראה תגובת ערן על ה"פצצות" .
הזה כי אף פעם לא הבנתי איך אנשים מצליחים לריב באופן וירטואלי...אני אתעלם וזכותי להתעצבן שלא מגיבים....אתה ממש מתנהג כמו ילד קטן ואין לי כוח אליך עכשיו...אל תענה לי

barak67

New member
אל תדאג גם אני לא התכוונתי לריב

הזה כי אף פעם לא הבנתי איך אנשים מצליחים לריב באופן וירטואלי...אני אתעלם וזכותי להתעצבן שלא מגיבים....אתה ממש מתנהג כמו ילד קטן ואין לי כוח אליך עכשיו...אל תענה לי
אל תדאג גם אני לא התכוונתי לריב
איתך אם תציץ בארכיון אתה תראה איזה מלחמות עולם (אלה שלא נמחקו) היו פה בעבר כך שלא אני יהיה זה שיחזיר אותם . "אתה ממש מתנהג כמו ילד קטן ואין לי כוח אליך עכשיו אל תענה לי" זה ממש בוגר מצדך !!! משהו.............. לילה טוב שיהיה לך

fireman

New member
ברק....אני לא מבין

שתדע לך שזו הפעם הראשונה
ברק....אני לא מבין
למה לקחת את זה באופן אישי? אני בתור מנהל הפורום מסכים שהיו כאן מספר מקרים של התבטאויות שאינן מקובלות, את האמת אני לא זוכר של מי ולמה....אני גם לא משתדל לזכור, אני לא נוהג לנטור לאנשים, אני מטבעי אדם סלחני...מאוד אפילו.... אבל כשנדרש ממני לבצע את תפקידי ולהעמיד מישהו "במקום" אני עושה את זה...לצורך העניין שני גולשים נחסמו מהפורום...אחד בסופ"ש והשני היום, הראשון כבר היום ישוחרר לאחר שדנתי איתו בנושא וגם השני ישוחרר בבוא הזמן. אתה לא צריך להתעצבן, אין סיבה שתתעצבן.....זה לא מועיל לאף אחד וגם לא לך... פצצות לא יפילו כאן....ואם יפלו...אני מבטיח לך שהן יעלמו עוד לפני שתספיק לראות אותן. גלישה מהנה ידידי!

barak67

New member
הגיע הזמן שגם אני אתעצבן לא רק אתה

ברק....אני לא מבין
למה לקחת את זה באופן אישי? אני בתור מנהל הפורום מסכים שהיו כאן מספר מקרים של התבטאויות שאינן מקובלות, את האמת אני לא זוכר של מי ולמה....אני גם לא משתדל לזכור, אני לא נוהג לנטור לאנשים, אני מטבעי אדם סלחני...מאוד אפילו.... אבל כשנדרש ממני לבצע את תפקידי ולהעמיד מישהו "במקום" אני עושה את זה...לצורך העניין שני גולשים נחסמו מהפורום...אחד בסופ"ש והשני היום, הראשון כבר היום ישוחרר לאחר שדנתי איתו בנושא וגם השני ישוחרר בבוא הזמן. אתה לא צריך להתעצבן, אין סיבה שתתעצבן.....זה לא מועיל לאף אחד וגם לא לך... פצצות לא יפילו כאן....ואם יפלו...אני מבטיח לך שהן יעלמו עוד לפני שתספיק לראות אותן. גלישה מהנה ידידי!
אמנם אני לא מרוקאי אבל לפעמים ההתבכיינות הזאת ממש ממש מרגיזה אבל אני לא המנהל ואין לי את זה על הראש אתה אני רואה יש לך יד קלה (ואני יודע שאתה לא אוהב את זה) על החסימות , מתי הספקת לחסום שניים ? לגבי הפצצות אם ככה אני רואה שאתה באמת מעלים אותם מהר אכן לא הספקתי לראות ואני מניח שרבים . טוב אולי כי אני לא נמצא בסוף שבוע ..........

fireman

New member
זאת לא יד קלה כי אם יעילות...

אמנם אני לא מרוקאי אבל לפעמים ההתבכיינות הזאת ממש ממש מרגיזה אבל אני לא המנהל ואין לי את זה על הראש אתה אני רואה יש לך יד קלה (ואני יודע שאתה לא אוהב את זה) על החסימות , מתי הספקת לחסום שניים ? לגבי הפצצות אם ככה אני רואה שאתה באמת מעלים אותם מהר אכן לא הספקתי לראות ואני מניח שרבים . טוב אולי כי אני לא נמצא בסוף שבוע ..........
כשגולש מגיע לכאן וכותב חרדים מסריחים אז אני חושב שזה דורש טיפול מיידי... אני שמח שאני מספיק להעלים את מה שצריך לפני שאתם רואים את זה.... זה התפקיד שלי.

barak67

New member
אם לא הייתי כותב יד קלה

כשגולש מגיע לכאן וכותב חרדים מסריחים אז אני חושב שזה דורש טיפול מיידי... אני שמח שאני מספיק להעלים את מה שצריך לפני שאתם רואים את זה.... זה התפקיד שלי.
אם לא הייתי כותב יד קלה
לא היית מגלה מה היה בדיוק נכון
? מה זה גולש קבוע ? טוב את בטח לא תגלה אבל כמובן

fireman

New member
האאאא הבנתי ../images/Emo13.gif

אם לא הייתי כותב יד קלה
לא היית מגלה מה היה בדיוק נכון
? מה זה גולש קבוע ? טוב את בטח לא תגלה אבל כמובן
האאאא הבנתי

מוציא ממני פרטים בתחכום....יפה לך
זה לא משנה אם זה גולש קבוע או לא....אני לא עושה איפה ואיפה בין גולשים.

barak67

New member
עליתי עליך ! הצלחתי לזהות שרשור

האאאא הבנתי

מוציא ממני פרטים בתחכום....יפה לך
זה לא משנה אם זה גולש קבוע או לא....אני לא עושה איפה ואיפה בין גולשים.
שנמחק הערב האמת אין לי מושג על מה אבל אני לא אשתמש בשיטות שלי להוציא את זה ממך . וגם יש לזה קשר לאושרי....היום הוא היה עצבני הכל היה נראה לו מחורבן משום מה לפתע פתאום.......

fireman

New member
פששששש.....

שנמחק הערב האמת אין לי מושג על מה אבל אני לא אשתמש בשיטות שלי להוציא את זה ממך . וגם יש לזה קשר לאושרי....היום הוא היה עצבני הכל היה נראה לו מחורבן משום מה לפתע פתאום.......
פששששש.....
אין מילים.....

טייגרמן

New member
אין מה לעשות

אני לא בטענות אני מציע הצעות ושואל
אם לא חבל לכם על המצב שנוצר....וחברה' אחד הדברים שמעצבנים בפורום הזה זה איך אנשים עולים באמבוש על כל מי שלא מסכים עם דעתם...להרגע בבקשה
אין מה לעשות
מצב כזה יש תמיד בכל פורום שקיים בשטח כבר זמן רב, תמיד יש כאלה שעוזבים מסיבות כאלה ואחרות , ומנסיון שלי רובם חוזרים בסוף אני לא יודע מה אתכם או אם אני מפספס פה משהו אבל אני חושב שהמצב פה בסדר גמור, נכון שיש מריבות וסכסוכים פה ושם אבל זה תמיד קורה ותמצאו בכל מקום, אני חבר בעוד הרבה פורומים אחרים (ישראלים ולא ישראלים) ואני יכול לספר לכם איך בכמה מהם יש מריבות ענקיות שנמשכות שבוע עד שאיזה מנהל בכלל מתחיל לחשוב שצריך לעשות משהו ככה שלדעתי האווירה פה בסדר גמור, יש כל יום כ 2 עמודים עם הודעות חדשות, שזה הרבה ומכובד ורוב האנשים פה סבבה

מה עוד פעם שרשורי אין סוף של

פעם אבל יאללה אתם לא מרגישים שיש ירידה בפעילות ובמגוון הפורום מאז שאביתר לא פה? ובכלל בגלל הכפילות הזאת? אני כמובן כמו רובנו מדלג מהפורום לקומונה מידי פעם...אבל הרבה יותר נחמד יהיה אם כולנו נתקבץ חזרה לפורום...את השטויות היחודיות לקומונה שאני אוהב אפשר להמשיך שם...אבל אנחנו צריכים להחזיר לפה את כל העוזבים...יאללה תסיימו עם הסיכסוך הזה כבר
מה עוד פעם שרשורי אין סוף של
רכבות ורציפים ?

יש איזה סכסוך שאני צריך לדעת עליו?

פעם אבל יאללה אתם לא מרגישים שיש ירידה בפעילות ובמגוון הפורום מאז שאביתר לא פה? ובכלל בגלל הכפילות הזאת? אני כמובן כמו רובנו מדלג מהפורום לקומונה מידי פעם...אבל הרבה יותר נחמד יהיה אם כולנו נתקבץ חזרה לפורום...את השטויות היחודיות לקומונה שאני אוהב אפשר להמשיך שם...אבל אנחנו צריכים להחזיר לפה את כל העוזבים...יאללה תסיימו עם הסיכסוך הזה כבר
יש איזה סכסוך שאני צריך לדעת עליו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה