חברוס.. הייתי במאמאמיה ו...כנסו !!!

1dana1

New member
חברוס.. הייתי במאמאמיה ו...כנסו !!!

נכון גור מורד משחק שם? הוא פשוט נפלא !!!!!! הוא כזה מתוקקקק גור אתה מצויןן אתה כזה חמודדד ... מואהההה חברה לכו לזה... הצגה מדהימהה !!!!!

1dana1

New member
הוא משחק שם ילד.. מתוך המשפחה......

אני אומרת לכם... אולי בטלוויזיה זה משו אחר אבל אני מדברת איתו גם והוא ילד כזה חמודדד !!!!! ...ו...גם... חתיךךךך

1dana1

New member
אני מדברת איתו דרך המסרם...

אני רוצה לפגוש אותווווו אני חיייבתתתת!!!!!!! !!!!!!!!

דנה חמודה!!!!!!!

אני זכרתי שאמרת לי שאת באה היום אבל לא נתנו לנו לצאתתתתת!!!!!!!!!! יואוא מה זה רציתי לפגוש אותך!!!!!!! ובכלל כל מי שבא שיכתוב לי במסרים מתי הוא בא, תאריך, יום, שעה, ואני אעשה הכל כדי לבוא ולהגיד שלום ולהחליף כמה מילים!!!!!!!

1dana1

New member
גורר כנס !! מאמיייי

אויי מאיי גאד... הוא אמר לי חמודההה איזה באסה שלא נתנו לך לצאת אני ממש רוצה לראות אותך אתה נראה מזה חמוד !!! אתה מופיע בעוד איזה מופע או משו?? אני חייבת לפגוש אותך..

עוד משהו???

יואו רק מהמחשבה של עוד משהו אני מתעלף......... אני עושה את מאמא מיה כל חנוכה ואני נהנה בטירוף למרות הקושי, אחרי החג נחזור לשגרה ונראה מה עוד בדרך

1dana1

New member
חחחח זאת עבודה קשה...

שיחקת ורקדת מזה יפה.. באמת אניו לא יאמר סתם.. אתה ממש מוכשר... אני מתה עליךךך!!!!

danielosh2

New member
מה?

לאיפה לבוא?! לאן מתי?! תחזיר לי תגובה ביו'ש... לאב יווווו

רק לגורר

שלום גור מה נשמע???? רציתי רק שתדע שאני מתה על איך שאתה משחקק ואתה פשוט חמודדדד אין מילים אפשר תאיסי שלך אני רוצה שניהיה בקשר מתה עליך ליהי איסיקיו שלי הוא 349-472-203

1dana1

New member
כןן אני חולה עליו.. הוא מתוקקק

גם אהבתי את יונתן.. הוא גם חמדו.. אבל לודעת.. גור יותר הוא כזה מאמי.. והוא גם רצה לבוא להגיד לי שלום..חחחח איזה מתוק הוא !!

1dana1

New member
לאאא... לא מכירה... תשימי את התמונה

שוב הקישור לא עובדדד שימי בקשהההההההה אני רוצה לראות !!!!!!!

לולי51

New member
אז.............

תכתבי ת'איימיל שלך ואשלח לך את התמונות מהסרט או כל מי שרוצה ואוהב את רועי ויינברג וגור מורד (כי פה אני לא יכולה לשים תמונות זה לא עובד לי!)

למעלה