חברוס.. הייתי במאמאמיה ו...כנסו !!!

היי כולם (אגב היא לא משקרת)

שני חולה עלייך! אני רוצה את כולכם לראות במאמא מיה! והתמונה זה מהסרט "מול כולם", אני ורועי שם, והילדה החמודה (המתולתלת מלפנים) זאת רוני נדלר המקסימה שמופיעה איתי היום במאמא מיה!

°°NaTaLi°°

New member
אני ילך כמעט בטוח למאמאמיה ישש

חח יששש חח תודה גור חחח לפחות מישהו אומר שהיא חמודה ומקסימה כל שאר החברות שלי אומרות שיא מגעילה וסנובית ואיך אני יכולה להעריץ אותה? רק בגללך מתה עלייך גור שולט! חח ובגללה כפרה עליה חח אני מעריצה אותה 5 שנים חח רציתי ללכת שהופעתם בערוץ הילדים היתי משותקת חחחח עם היתי יודעת שאתם מופיעים כבר מזמן היתי בוחרת במאמאמיה חחח

1dana1

New member
תגידו... על מה אתם מדברים בדיוק?

רוני נעמה מה מי מו??

idodo cohen

New member
גור, שמע.

אחרי ששאלתי אותך איך רוני שינית את דעתי עלייה, אבל פעם.. אממ... גם אני לא הייתי בטוח לגביה. בגלל כמה דברים, אין טעם שאפרט.

°°NaTaLi°°

New member
כן אני מדברת על רוני חחח

אני יודעת שהיא מותק של ילדה אני מעריצה אותה מעל 5 שנים! הקטע זה שכל החברות שלי עושות לי היא סנובית מגעילה וכו..

1dana1

New member
בל גור אמר שלא והוא מכיר אותה יותר

למרות שהיא נראית כזאת.... אבל היא גם חמודה.. היא מוכשרת.

°°NaTaLi°°

New member
למה ניראת כזאת היא כזאת מותק?

הינה אפילו גור אומר תודה לאל אני לא היחידה זה כבר מתחיל להרגיז חחח כן למעשה אומרים לי כל השחקנים סנוביים כן הכי מעצבן אותי שעושים לי מ הם כבר עשו שאת תעריצי אותם? על רוני הם עושים לי את זה ועל לירון כרקוקלי חח למי שלא יודע מי זאת היא הופיע בפסטיגל שחכתי איזה חח במחזמר של קטנטנות(היא ורוני היו נדיה) בבראבו ועכשיו היא ב"יש מצב") אני יודעת שהיא מותק ואף אחד לא יגיד לי אחרת חח פגשתי אותה באילת חחח

1dana1

New member
רגעע!!!!אני לא אמרתי שהיא סנובית !!

את מתבלבלת... אני יודעת שהיא מותק אני רואה אותה בטוויזיה והיא ממש מותק..

1dana1

New member
כןןן.. הוא משתתף..

החמוד המושלם המתוקק!!!!! וא שם והוא שר ורוקד הכי טובבבבבבב

תכתבי לי בפרטי

מתי את הולכת איזה שעה שורה ואני אנסה לבוא להגיד לך שלום!!!

sisoo1

New member
שווההה ביותררר!

אנשים הייתי אתמול בפסטיגלל!!!11 והצטלמתי אם רן דנקררר !!!!!!1 המושלםםםםם!!!!!!!1 ואני הולכת למאמאמיה זה ששוהההההה!!!1111

1dana1

New member
../images/Emo15.gif מה ששווה במאמאמי זה גור !!!!!

כפרהה עליוו

למעלה