חברוס.. הייתי במאמאמיה ו...כנסו !!!

1dana1

New member
../images/Emo15.gif שיניתי חתימה .. ../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

נו.. יפה??

1dana1

New member
עוד ניסיון ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo20.gif ../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif

הייתי וראיתי ונגנבתי../images/Emo124.gif

ראיתי את גור משחק שר ורוקד. 'תשמעו הוא מקצוען לא יעזור כלום הוא פשוט שר ורוקד ומשחק ומצחיק והכל הכל הכל ממש כמו הגדולים ותותח אני מצדיע לו. אתם חייבים ללכת ציפי שביט ורועי ברנתן עשו לי פיפי במכנסיים מרוב צחוק חבל''ז......

היום הייתי..

במאמה מיה ואני רוצה להגיד לכם ששירי מימון פשוט מושלמת ברמות!! וגור כזה חמוד!!!!!!!!!!!!!!!!! גור לאב יההה

shukri1

New member
מאמייה מדליק../images/Emo138.gif

הייתי עם האחים שלי היום איזה יופי היה חשבתי שאני אשתעמם איזה מצחיק ויפה וגור היה מעוללללללללללה באמתבאמת כל הכבוד איזה יופי לכו תאמינו לי לא תפסידו.

1dana1

New member
גור הוא מלךך אני יודעת !!

שווה ללכת רק כדי לראות אותו שםםםם

היה פשוט מקסים

יופי של הצגה שירי נהדרת וגור היה מעולההההההההההההההההההההה איך הוא שר ורוקד ומשחק פשוט יפה יפה יפ היפ ה..........

הייתי היה ../images/Emo41.gifפשוט מעולה

מצחיק מדליק ויפה וגור היה מלך אמיתי איזה שחקן ורקדן וזמר אני לא מאמין איזה מוכשר

אחיינים שלי חזרו עכשיו../images/Emo23.gif

אמרו שממה מייה שווה ברמות וגור פשוט מלך אולי פספסתי שלא הלכתי איזה באסה

כנסוווווו../images/Emo23.gif

היו לי כרטיסים אבל ננתי אותם... אבל הלכתי היום לפיטר פן עם עופר שכטר הכוסון הזהההההההההה דדדדייייייי הוא כזה מדהיםםם תלכו להצגה הזאת היא מעוללללללההההההההה

אני הייתי היום..

והיה פשוט מהמם!! נרא התבאסתי שלא ראיתי את גור אבל אני מקווה שיהיו לי הזדמנויות לראות אותך..

למעלה