חברים, היום שוחרר ג'ה קיור.

REL YESAYA

New member
הרבה זמן אה....?

מאחל לו הצלחה. עוד שבוע הוא שורף את הולנד!!לראשונה בלייב אחרי 8 שנים

fleaboy

New member
הגיע הזמן...

עכשיו רק צריך שמישהו יביא אותו לארץ...

בשעה טובה

אני באמת צופה סיבוב עולמי, שימשוך הרבה קהל כמובן. האם גם אנחנו נזכה לראות אותו? הלוואי!

xXx Shiraz xXx

New member
אתם מפתיעים אותי...

עם כל אהבתי אליו ואל הקול העדין והיפה שלו, מה אם ההאשמות שבגללן הוא נכנס לכלא נכונות? מה אם הוא אנס? רק תחשבו איזה היסטריה יהיתה פה כשבני סלע ברח ועכשיו בג'מייקה השתחרר אנס לכאורה. אותי זה מטריד. אומרים שעד שלא הוכחה האשמה הוא חף מפשע, אבל מהאשמות מסוג זה אני חוששת שצריך להגיד עד שלא הוכחה חפותו הוא אשם............................

eviaman

New member
יאווו שירז כמה פוליטיקה?

לכל דבר לכל עניין את מכניסה את הפוליטיקה ומנסה לתת איזה דיון מעמיק וחפרני של יפיי נפש. דיי זה מאוס ג'ה קיור עשה עבירה . שילם את חובו ועכשיו השתחרר... זהו נגמר הסיפור. שיהיה לו בהצלחה

xXx Shiraz xXx

New member
פחחח

אני אחפור כמה שמתחשק לי, אביע את דעתי כל עוד היא חשובה לי, ואני לא רואה מה פוליטי באנס שיוצא מהכלא. ועשה עברה, עלול לחזור עליה. בעיניי אנסים הם יותר גרועים מרוצחים כי אחרי שהם מבצעים את הפשע, הקורבן צריך להשאר עם הגוף המחולל שלו בחיים, אבל הנפש מתה. וזה לא חיים זה.

DuBsYs

New member
כמה דברים

בלי להכנס למקרה של ג'ה קיור כי אני לא ממש מכיר את העובדות, זה שאונס הוא עברה חמורה זה ברור אבל אחרי שפושע יושב בכלא ומשתחרר מגיע לו לקבל צ'אנס להשתלב בחברה, גם אם הוא אנס וגם אם הוא רוצח. נגיד והבן אדם הבין שמה שהוא עשה זה דבר פסול ועכשיו הוא ינצל את הפרסום והבמה שיש לו כדי להעביר את המסר זה דווקא דבר חיובי. בדיוק בימים אלה יש דיון ציבורי האם זה נכון לקרוא רח' על שמו של זהר ארגוב (שגם הורשע באונס וגם הייה נרקומן). את אומרת שצריך להחרים את כל המוסיקה שלו בגלל שהוא אנס? ובנוגע לזהר, שמעתי לאחרונה קטע משעשע, דיברו עם איזה גברת מהאגודה למלחמה בסם והיא אמרה שכבר יש בשכונה בה נולד וחי זהר ארגוב רח' שנקרא רח' הפרח (על שם הפרח בגני) ולכן אין צורך לקרוא על שמו רחוב. אני לא יודע איך עובד הראש של הגברת הזאת, אבל נראה לי ש"רח' הפרח" מעודד צריכת סמים הרבה יותר מרחוב "זהר ארגוב"...

Carcass

New member
..

בתור אחד שהמקום הנ'ל נמצא 5 דקות הליכה מהבית.. אינך מושג כמה דאחקות בסגנון הרצנו על רחוב ה"פרח" בימים עברו :)

גם זהר ארגוב אנס? ../images/Emo12.gif

טוב מה אני מופתעת בכלל?
זה נוראי הדבר הזה :(

DuBsYs

New member
לא רק פעם אחת

זהר התאבד בבית המעצר כאשר נעצר בחשד של אונס שני. עצוב אבל נכון.

xXx Shiraz xXx

New member
תיקון

הוא לא התאבד.. כאשר הוא היה בקריז, והיה צריך את התחליף לסם (לא זוכרת מה השם של התחליף...היפו משהו), היה לו ולחבריו לתא משחק שכזה שהם היו תולים את עצמם אל סורגי החלון עם הסדין, ואז הסוהר היה בא ונותן להם את התחליף כד שירגעו... הסוהר באותו לילה לא סבל את זהר והכיר את המשחקים האלה אז הוא החליט פשוט לא לגשת אליו. כשזהר הפסיק לצעוק הוא ניגש לתא וראה שהוא כבר מת.

Ras Or

New member
התחליף נקרא אדולן

זאת תרופת "הרגעה" שיכולה לשתק סוס , בהרבה מקרים מערבבים את זה עם חשיש (אנשים רעים מן הסתם) *רגע של ידע כללי* -] ראס.

Ras Or

New member
מזה לדבר אצלנו על האדולן לא הבנתי...

בתכלס זה לא קשה לבדוק את זה ולהבין עם זה מעורבב עם אדולן או כל דבר אחר. ראס.

למעלה