חברים, היום שוחרר ג'ה קיור.

נושא האי ידיעה הוא דגש רציני בסיפור

אי אפשר לדעת מה באמת קרה שם, מי שיודע זה נטו מי שהיה שם, והמציאות מתעתעת. על אחת כמה וכמה זה נכון במערכת המשפט בג'מייקה, שעובדת באופן מושחט והדבר האחרון שהיא עושה זה צדק. בתי הכלא בג'מייקה הם מקום ראשון בעולם בהתפשטות האיידס, והתנאים שם מפחידים... לכן אני מאמין שגם אם הוא אשם, הוא כן שילם על מעשיו, ובגדול.

לדעתי?

(גם אם לא שאלו אותה
) מישהו שנוגע בבחורה בכח כשהיא אומרת לא, צריך לחתוך לו ת'חבר הקטן שגורם למוח שלו להתעוות. זה רבע נחמה. כי אין דבר כזה שילם על מעשיו, לא משנה מה עבר עליו או יעבור! אני מלאת חרדה בכל פעם שאני מקבלת את השיחת טלפון מהבחורה ההיא. כי אי אפשר לעזור לה. אין, אין, אין ואין דבר כזה 'שילם על מעשיו'. שבוע טוב כפרא -כשף!

eviaman

New member
יש בזה משהו...

יכול להיות שאם את היית כותבת את מה ששירז כתבה הייתי יותר מבין את זה ( על תעלבי שירז , פשוט את כשף אני מכיר קצת יותר לעומק , וגם לא מספיק... ) אז הייתי יותר מעריך אני יודע שפגיעה מינית זה דבר מאוד קשה. וממקום עבודתי למדתי שנפגעות תקיפה מינית , וגם נפגעים . יכולים לפתח מזה הפרעה ומחלת נפש. ( אני יוכל להרחיב לך על המקרים בעל - פה ) עם תהיה היום בקומפורט. ( כי זה נורא מעניין ) וכן אותו דבר עם קפלטון שהיה לי קשה כל העניין הזה אותו דבר עם ג'ה קיור זה כשל רציני אבל לפעמים אני יותר מחובר למוסיקה שהבנאדם עושה מאשר לאיזה בנאדם הוא.

xXx Shiraz xXx

New member
לא נעלבת, אני רגילה לזה.

ולידיעתכם זהר ארגוב הוא אחד האמנים היותר אהובים עליי, ולא, לא הייתי רוצה רחוב על שמו ולו בגין החשד שהוא אנס/לא אנס... אל תשכחו שג'הקיור המשיך לעשות ברוך השם מוזיקה מהכלא, וזה לא פגם לו באיכויות אלא להפך, שיבח אותן אבל שלא יהיה בחוץ, בחייאת. חס וחלילה לא להחרים לו או לזהר את המוזיקה, אבל שלא יסתבבו להם חופשיים... לזהר זה כבר אבוד ואין חשש שהוא יאנוס פה בחורות בנות 20 במועדונים שכוחי אל בתל אביב אבל ג'ה קיור עלול לחזור על מעשיו, ולכו תדעו אם הוא באמת עשה אותם או לא. אונס זה לא מקרה שאפשר להחליק עליו ולשחרר, בעיניי אנסים צריכים לשבת עד יום מותם בכלא, ולא חשוב אם הם אנסו 20 בנות או בחורה אחת.... אביתר... יש בך משהו שמתייחס לעובדה שאני בת 15 כאילו זה הדבר היחידי שאני, וכל שאר הדברים שאני אומרת לא נחשבים או לא רציניים, רק כי אני צעירה ממך. חבל לי שבגיל שלי אני מבינה מה המשמעות של אנס שמסתובב חופשי ואתה בגילך עוד לא. אני תמיד משתדלת להקשיב למבוגרים ממני ולדעת שאין חכם כבעל ניסיון של שנים, אבל יש מקרים שהם חד משמעיים ולאור העובדה שג'ה קיור המשיך וממשיך לעשות מוזיקה גם מאחורי סוגר ובריח, אני לא מבינה מה זה משנה לנו, קהילת הרגאיי?...כחובבת רגאיי לא אכפת לי מה הוא עושה העיקר שזה נשמע טוב, כבנאדם אני לא רוצה שאנשים מסוגו ישתחררו חופשיים. לפרוטוקול גם אם זונה ממקצועה נמצאת במצב אינטימי עם אדם והיא מחליטה שלא בא לה והיא אומרת לו "לא", זו חובתו להפסיק ולעזוב אותה. אז גם אם הבחורה הייתה DAMN שרמוטה, אין לו זכות לגעת בה בלי רשותה. ONE LOVE

DuBsYs

New member
הגישה שלך קצת מוזרה

מצד אחד את טוענת שאנסים הם חלאות המין האנושי ושהם צריכים להנמק בכלא עד סוף הימים ומצד שני את מוכנה לקבל את זה שהם מקליטים שירים בזמן שהם מרצים את עונשם? את מכירה הרבה אסירים שבזמן שהותם בכלא דואגים לעסק שלהם ומרוויחים כסף? ומה עם המסר שעובר לקהל שלמרות שאותו בן אדם אנס ולכן הורחק מהחברה לתקופה מסויימת הוא ממשיך להוציא שירים כאילו כלום? לדעתי אם בן אדם מבצע פשע הוא צריך לשלם את המחיר, בתקופה שבית המשפט גזר עליו לשבת בכלא אין שום סיבה שהוא יוציא שירים או ידאג לקריירה שלו. מהצד השני ברגע שהבן אדם סיים לרצות את הזמן שנגזר עליו מגיע לו לקבל צ'אנס להשתלב בחברה.

xXx Shiraz xXx

New member
לאלאלאלא הבנת אותי לא נכון

אמרתי שבתור חובבת רגאיי, כל עוד הוא מוציא שירים לי זה לא משנה תוך כדי מה הוא עושה את זה, ישיבה באולפן הקלטות או קרצוף רצפות המטבח של הכלט. אני לא אחרים את המוזיקה שלו כי הוא אנס, אבל בהחלט אחרים הופעות שלו, ולא אצדד ביציאה שלו מהכלא... לדעתי כשמרצים עונש מאסר בפועל על אונס זה לא נגמר ברגע שיוצאים מהכלא... מבחינתי בכלל לא צריך לשחרר אנשים כאלה.. אבל זו רק אני, I GUESS

../images/Emo121.gifהאמת שעם כל הפחד המוצדק שלכן

כשבני סלע ברח. הייתה אחת התקופות המשעשעות השנה. יכול להיות שצחקו על זה יותר מעל אולמרט!

DuBsYs

New member
כשבני סלע ברח...

מה שהייה משעשע זה שבני סלע השאיר את המשטרה עם המכנסיים למטה. באמת הייה מגוחך לראות עשרות שוטרים מטיילים בקבוצות ברחובות ת"א כאילו בני קבע איתם לשתות בירה במנזר. וכמובן שהתקשורת ניצחה על כל החגיגה וזרעה פאניקה בציבור. מצד שני באמת מדובר באנס סדרתי שאנס עשרות נשים והוכיח לכולם שהוא יותר מתוחכם מהשוטרים.

DuBsYs

New member
יש תל אביבי שלא מכיר את המנזר?

אם אתה מתכוון אלי...

Dtiup

New member
אמנם אני לא תלאביבי-אני מהצפון

אבל אני מכיר את המנזר כמובן:) מוזיקה בתזונה.

Ras Or

New member
וואלה? הבנתי מתל אביבים שלא תופסים

מהמנזר בתל אביב, טוב לדעת, פעם הבאה שאני שם אסף , בירה עלי =] BLESS!!.

DuBsYs

New member
שמע, בתור אחד שגר בת"א 22 שנה

יש בתל אביב שלושה בארים שהם אופציה, ההודנא, המנזר והקוזה, כל השאר נסגרים ונפתחים כל הזמן ויש בהם אווירה של בבילון.

Ras Or

New member
לגמרי

ציינת עכשיו את שלושת הבארים האהובים עלי בת"א , מסכים איתך ב100% . ראס.

vigiman

New member
סוף סוף מזל טוב!

לא יודע אם הוא אנס הוא לא אנס,ולא שופט פה,ישב בכלא ויצא(למרות שאונס זה פשע מתועב ואם כן הגיע לו לשבת בכלא) בכל מקרה עכשיו כשהוא כבר לא בכלא שיביא איזה ביקור בארץ

למעלה