חגיגות שירלי נפתחות..עכשיו

עמית@

New member
מזל טוב מותק!!!

נכון שאנחנו לא מכירות "ממש" אבל גם אי קצת מכירה אותך וגם את קצת מכירה אותי אז שיההי טוב! ובהצלחה ובשמחה ובאושר
ומזל טוב שוב

מיקגאפ

New member
שירלי המקסימה והנהדרת ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

יקירתי - המון המון מזל טוב ליום הולדתך. אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. אוהבת אותך מאד,

דודה שירלי שלי ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

אמא הרשתה לי באופן חריג ויוצא מהכלל לשחק לה במחשב בשעה כזו. שירלי , אני רוצה להגיד לך שאני אוהב אותך מאוד מאוד . אני רוצה להגיד לך שאני מתגעגע אליך כבר מאוד מאוד. אני רוצה להגיד לך תודה על כל מה ומי שאת , לי ולהורים שלי. תודה על כל המתנות היפות , תודה על כל המחשבות והמילים ( והמיילים ) שאת שולחת לי. אני מאחל לך המון
למומולדת. שולח לך המון
ים ו
ות. ( את השאר אני אגיד לך כבר מחר.....) אוהב אותך המון המון...ועכשיו אני הולך לישון. איזה כיף שיש לי את דודה שירלי

מזל טוב!!!!!../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

יום הולדת שמח! יומולדת יש רק פעם בשנה.... רק פעם בשנה.....

champ

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif לשירלי!!! ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

../images/Emo77.gifיומולדת שמח!../images/Emo77.gif

שירלי יקירתי! אין כמוך! לא פגשתי אותך אף פעם, לא דיברתי איתך בטלפון. אני מכירה אותך רק מכאן. ואני כל פעם נהנית מחדש מהאדם המדהים שאת. קשה לפספס את טוב הלב שלך והאהבה העצומה שבך. אני מאחלת לך מכל ליבי שתהיה לך שנה נפלאה. אני מאחלת לך שני דברים שלעניות דעתי מגיעים לך כבר מזמן: בן זוג שיאהב אותך ויעריך אותך על מי שאת וידע לתת לך כל מה שמגיע לך ויותר. מקום עבודה שיעריך אותך על יכולתך ויתגמל אותך על השקעתך. הלואי, הלואי שתהיי מאושרת השנה! כמובן אני גם מאחלת לך שתהני מכל מה שכבר יש לך: משפחה נפלאה, חמה ואוהבת, אחיין מתוק מדבש ועוד אחיין בדרך... אשמח מאוד לשמוע ממך בשורות טובות ולשמוח בשמחתך! באהבה
שרון.

לדודה הכי ../images/Emo23.gif בפורום הזה ובאחרים

איזה כייף שיש לך
יום הולדת אפשר לפרגן לך ולהחמיא לך
בפורום הפגים, לפתע צצת לנו, ןאין לך מושג מה ההודעות שלך עושות לנו
ההשקעה המרובה, החיוך שתמיד נמצא שם
והכמות אהבה שאת מעריפה
תמיד מוצאת את המילה הנכונה, את השיר הנכון, את הרגש הנכון
. ולמרות שמכירה אותך רק וירטואלית
, אני סמוכה ובטוחה כי עם היו עוד כמה כמוך מסתובבות בעולם - אזי העולם היה מקום טוב יותר
לחיות בו. מאחלת לך
- שכל משאלותיך יתגשמו, ושתמצאי את האושר בחייך אוהבים
עופרי ואמא שלו

ד ל י ה 34

New member
../images/Emo49.gifמזל טוב לשירלי../images/Emo65.gif

שירלי היקרה והמקסימה
מזל טוב ליום הולדתך שחל בדיוק היום (עכשיו
) מאחלת לך מכל הלב
והנשמה שיהיה לך אחלה יום הולדת אחלה שנה שכל משאלותיך וחלומותיך יתגשמו
מאחלת לך את כל האושר שבעולם שנה של אושר והרבה חיוכים מאושרים
הרבה הצלחה בכל מה שתחפצי בו הרבה אושר, שמחה, בריאות, הצלחה וכל טוב תמשיכי להיות כזו מקסימה ונהדרת
בלון| אוהבת אותך

טוטי30

New member
../images/Emo23.gif יומולדת יומולדת הנה בא ../images/Emo65.gif

שירלי, מה אגיד ומה אומר.... אני מתרגשת לקרוא את כל מה שכתבו כאילו זו היומולדת שלי. הכל נכון והכל מהלב ועם הכל אני מזדהה ומצטרפת לאיחולים. מאחלת לך את הכי טוב בעולם ועוד! לפני שנה הכרנו ומאז אנחנו צמודות, כי אי אפשר בלעדיך מצחיק שאנחנו כל כך קרובות וכל כך רחוקות באותו הזמן. מעולם לא נפגשנו, מעולם לא ראינו אחת לשנייה בעיניים, ועדין, אני מרגישה שאת אחותי הוירטואלית, אין לי אחרת. אוהבת אותך מכל הלב, חושבת שאת האדם הכי מחבק ואוהב וחם. תמיד אופטימית. שמחה ומצחיקה. שנונה וחכמה. ותמיד מכל הנשמה. אין עליך דודה שירלי. כל מי שסביבך יודע את זה! יומולדת שמח, אוהבת אותך מכל הלב, ומתגעגעת אליך. קרן
I LOVE DODA SHERLEY

lilo

New member
קו-לו-לו-לוווווווווו!!!

לדודה הכי הכי, שיהיה לך רק טוב בחיים, המון המון המון המון אושר ובריאות!!! וגם אהבה, כי עם כל האהבה שאת נותנת, צריך גם לקבל קצת לא? מאחלת לך רק טוב מדודה לדודה

יומולדת שמח ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

המווון מזל טוב לבחורה שמדהימה את כולנו במסירות ובמקוריות. ולדודה הכי נפלאה שיש (מזלו של ליאל והבא אחריו...) עינת.

עדי 4

New member
היום יומולדת לדודה שירלי

מזל טוב לך דודה מקסימה. שתמשיכי לדאוג ולאהוב את כולם. אני נדהמת כל פעם מחדש איך יש לך מקום לכולנו. הרבה אושר וכל הטוב שבעולם. עדי

מזל טוב שירלי!!!! ורק שתדעי..

שירלי, אמנם אני לא מהכותבות הקבועות בפורום אבל קוראת מכורה לחלוטין ומקפידה לקרוא את ההודעות שלך, שהן פשוט תענוג צרוף! מדהימה אותי בכל פעם מחדש הרגישות, המסירות והאהבה שאת מצליחה להביע כאן בכל הודעה ובעיקר הקשר שלך עם האחיין המקסים ליאל. הוא בר מזל שיש לו דודה מופלאה וכך גם כולנו בפורום הזה. אז שיהיה לך יום הולדת שמח ומאושר ושתדעי שיש לך יכולת מדהימה לרגש אותנו דרך הדברים שאת כותבת. שיתגשמו כל משאלותייך, עד כמה שזה נשמע בנאלי, אין אדם בעולם שזה מגיע לו יותר ממך! איילה ויובל.

למעלה