חגיגות שירלי נפתחות..עכשיו

T noki

New member
מזל טוב לדודה של הפורום ../images/Emo49.gif../images/Emo39.gif

מזל טוב לדודה של ליאל ולדודה הוירטואלית של כוווווווווווולנו! שירלי, את דודה משהו וכמו שכבר ראינו גם יודעת להיות חברה משהו-משהו. אז מאחלת לך רק אושר והרבה הצלחה בעבודה החדשה וכיף עם המשפחה (המתרחבת). איזה כיף לפורום שיש לו דודה כזו!

אמא ורד

New member
שירליייייייייייייייייי!!!!!!!!!

מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לדודה ולבן אדם הכי מקסים בפורום! המון המון בהצלחה אושר שמחה וכיף! שתמשיכי להיות נהדרת כמו שאת ושלא תשתני אפילו מעט... בזכותך אני כאן, ואת קיבלת אותי כל כך יפה ובכל באהבה שאני לא אשכח את זה! תודה שירלי על הכל אוהבת ורד

אני פה, מתרגשת מהברכות ../images/Emo9.gif

אחלה דרך לחגוג יומולדת !
מחר אני ב"יום כיף" באדיבות "דליה 34" חברה שלי
איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףף

yaelli10

New member
../images/Emo49.gifלדודה ליום הולדתה../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שירלי, מאחלת לך יום הולדת שמח ומאושר, ושלל איחולי אושר.... המון בהצלחה בעבודה החדשה שלך. ובכלל שתמשיכי להיות דודה פיצוץ (אוטוטו דודה לשניים!) אין אין אין כמו דודה שירלי

רותם111

New member
לדודה שירלי היקרה ../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

שתהיה לך יומולדת הכי שמחה שיש יומולדת מלאה בהפתעות
חיבוקים
ונשיקות
שתדעי רק שימחה בריאות ואושר כל זאת מאחלים רון ורותם שאותך מאוד מעריכים

כתבו פה כל כך הרבה דברים מקסימים

שחורגים בהרבה מהודעות ה"מזל טוב" הבנאליות שבד"כ רואים בשרשורים כאלה... אין ספק שאת בן-אדם מאוד מאוד מיוחד, עם יכולת נתינה עצומה, שמחת חיים ואהבת אנשים. אז מה נותר לאחל לך, נשמה יקרה שכמותך? שיתגשם כל מה שכתבו לך כאן, כי אין ספק שהכל נכתב מעומק ה
, ושכמו שאת יודעת לתת כל-כך בחום ובשמחה, ידעו אחרים להעניק גם לך. המון מזל טוב ליום ההולדת
ורק אושר שיהיה מנת חלקך.

סוכריה יקרה (ומתוקה) ../images/Emo13.gif

ההודעה שלך היא בדיוק מה שרציתי לכתוב אבל מההתרגשות שבקריאת כל ההודעות יחד וכל אחת בנפרד , נותרתי ממש speechless (נניח שככה רושמים את זה
)........טוב שבאת אלינו לפורום בחיי , אני מרגישה שהתרומה שלך אליו תהיה ענקית ובעלת ערך שלא יסולא בפז וטוב שנכנסת במיוחד עכשיו ורשמת בדיוק את מה שאני ניסיתי להעביר לכתב ולא יכולתי (מהתרגשות
)
לך על המילים החמות ולכולכם/ן...שוב.....באמת המון

שרי30

New member
שירלי - יום הולדת שמח!!! ../images/Emo23.gif

גם אנחנו לא מכירות אישית, אבל אני שואבת עידוד מהודעותיך המקסימות והמושקעות. הפכנו לאימהות אבל יש הרגשה שאת האמא הגדולה של כולנו -מעודדת, מפרגנת, אוהבת ותמיד תמיד יודעת מה להגיד ואיך לשמח ולרגש. אני מאחלת לך יום הולדת שמח, שיפנקו אותך ושכל מה שאת שואפת ורוצה יתגשם. כי את אדם מקסים ומיוחד והתמזל מזלם של מי שמכירים אותך באופן אישי. ואגב, התרשמתי מאביך שנוסע יום יום לאחותך לעשות אמבטיה לליאל כי אחותך בהיריון מתקדם. רואים שאתם משפחה מגובשת ומקסימה ותמיד נמצאים שם האחד בשביל השני - אין כמוכם!

../images/Emo124.gif ב-ר-ו-ר-י-ה ../images/Emo124.gif WOW !!!

כל הכבוד !!! עשית לי את היום ! איזה יופי !!! זה שאת כשרונית אני יודעת מזמן , קבלי
ח"ח ענק !
מכל ה
זה מקסים !!!

dafdaf

New member
ברוריההה, כל הכבוד לך../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

ברוריה שיחקת אותה, את ../images/Emo47.gif ומזל

טוב לשירלי, למרות שכבר איחלתי לך גם בפורום השני.

למעלה