חדשה פה..

cancer3009

New member
ברוכה הבאה :)

כמו שכתבת פעמיים.. אין סיבה שתעשי משהו רק כדי לעשות וי, תהיי שלמה עם הבחירות שלך וקחי את הזמן.
&nbsp
כתבת שאת יוצאת לדייטים, אם יהיה מישהו שימצא חן בעינייך (יותר מאחרים) ותרגישי שזה נכון לך להתנסות איתו (בלב שלם) אז לכי על זה.. לא אמור להיות שום לחץ עלייך בנושא.
&nbsp
ולמה אנשים בכלל צריכים לדעת שאת חסרת נסיון?

אסתר 18

New member
כי בשלב מסוים

מתחילים להרגיש את זה.. או לשאול
לא בהתחלה אבל בזמן האחרון יצא לי להכיר כאלה שכן שאלו ותאכלס לא אכפת לי להגיד את זה כי שוב אני שלמה עם זה ..
לא שאני הולכת ומספרת וגם תלוי מאוד איך שואלים ומתי
אבל שוב אני חושבת שזה מורגש ..

Marvel3

New member
מה זאת אומרת להרגיש?

אין דרך לדעת אם את חסרת ניסיון. יש בחורות ביישניות, מופנמות, לא תקשורתיות, לא בטוחות בעצמן. כל זה לא חייב להעיד על חוסר ניסיון. אני מכיר כמה בחורות כאלה, שהיו להם מספר בני זוג.
&nbsp
ייתכן שאת משתפת אנשים בעצמך? או ייתכן שמי ששואל הוא מהסביבה הקרובה לך - כמו חברים שמעולם לא ראו אותך עם בני זוג או קרובי משפחה?
&nbsp
תביאי לסביבה הקרובה שלך להבין שזה כלל לא עניינם. את לא צריכה לבוא לאיש, כולל קרובי משפחה חטטנים, עם קבלות ועדים למה שעשית במיטה או עדיין לא עשית. כאיש מבוגר עם ניסיון חיים, אני מציע לך לא לתת לסביבה הקרובה לך לדחוף את האף בעניינך האינטימיים ובכלל בחייך בכללותם. אם תביאי להם לעשות זאת פעם אחת הם יתרגלו ואז לא תוכלי להיפטר מחטטנות מצידם. בהצלחה.

Berethor

New member
היא גאה בזה, ובצדק, ולכן אין לה מה להסתיר, והיא גם אדם כנה

וביישנות זה בהחלט מאפיין שהוא נפוץ יותר בקרב "חסרות ניסיון", מה הסיכוי שמישהי שכבר שכבה עם הרבה גברים עדיין תהיה כל כך ביישנית, וכל כך לא מוכנה לשכב עם גבר חדש. יש הרבה דרכים לגלות אם מישהי "חסרת ניסיון", לפי ההתנהגות שלה, לפי מעקב מסוים אחריה, ולפי קרום הבתולים. חוץ מזה עדיף שהי תהיה כנה ותשים הכל על השולחן, בשלב כמה שיותר מוקדם, במיוחד לפני שזה מגיע למשהו אינטימי. מי שזה לא מתאים לו, במלא לא מתאים לה, ואם הגבר יודע שהיא בתולה ועדיין מוכן להיות איתה, אז הוא מבין שהקשיים שלה נובעים מחוסר ניסיון ולא בגלל חוסר פוטנציאל, והוא גם מבין שסביר להניח שיקח לו הרבה יותר זמן להגיע איתה לסקס, כי היא לא עשתה את זה מעולם, וזה לא דבר שהיא רגילה עליו, ואם מדובר בבתולה מבחירה, אז יש לה גם סיבות אידיאולוגיות מאחורי זה. לגבר רציני סביר להניח "שהחוסר ניסיון" שלה לא יפריע והוא אף יכול לראות בזה כיתרון, משום שאישה כזאת יש הרבה פחות סיכוי שתבגוד. בעוד שגבר שמחפש סטוץ/סקס קל, עדיף שילך לחפש במקום אחר, וככה יעשה טובה גם לעצמו וגם לאישה ששומרת על עצמה.

אין מה להתגאות בכך כשם שאין מה להתבייש בכך

אם אתה חושב שאפשר לזהות אם אישה חסרת ניסיון לפי קרום הבתולין אז אתה חי בסרט- כי בהנחה שאתה לא גניקולוג לא תצליח. וקשה לי להאמין שגם תנסה לעשות וידוא של העניין. סתם שתדע, יש כאלה שנולדות ללא קרום בתולין כלל, ומאידך גיסא, מי שכל כך רוצה יכולה לבצע שחזור כל עוד לא עברה לידה וגינלית.
בתולין אינה ערובה לנאמנות. מי שבתול עד החתונה ממש לא אומר שפחות מועד לבגוד. לעתים זה דווקא יכול להעלות סיכוי לבגידה, עקב תחושת החמצה שיכולה להתעורר בגיל מבוגר.

Berethor

New member
אני עדיין אעדיף לשים את מבטחי במישהי עם עבר נקי, ככל האפשר

מישהי שכבר שכבה עם אחרים יש הרבה יותר סיכוי שהיא תחזור על כך, באותה קלות. גם "תחושת ההחמצה" קיימת בעיקר אצל אישה שכבר רגילה לקפוץ ממיטה למיטה. בשביל מישהי בתולה אפילו אחד זה הרבה, כי היא רגילה לזה שאפילו זה אין לה, ולגבר יש הרבה יותר משמעות בשבילה, כי הוא הגבר הראשון והיחיד שלה, מה שגם מזכיר את משל כבשת הרש. כאשר מישהי בתולה, במיוחד אם זה מבחירה זה גם מעיד הרבה על האישיות שלה, לדעתי בעיקר דברים טובים, אחרת היא לא הייתה שומרת על עצמה. קשה לך להאמין שאני אנסה לוודא את העניין? אם כן אתה לא יודע כמה זהיר ובררן אני נוטה להיות, וכמה הנושא חשוב לי. לא צריך להיות גניקולוג כדי לבדוק את זה, אם כי תמיד אפשר גם לשכור שרותים של גניקולוג, זאת שיטה די יעילה כדי לגלות אם מישהי בתולה או לא, מאז ימי קדם ועד היום, אם כי בנוסף לכך אפשר לערוך גם בדיקות נוספות, כמו חקר העבר של הבחורה, ולשים לב להתנהגות שלה, במיוחד בנושא המיני ואם היא אדם שנוטה לשקר וכו. לעבור שיחזור של קרום בתולים זה לא ניתוח כל כך פשוט, ובדרך כלל אישה כזאת היא נוכלת מקצועית, אם היא מוכנה ללכת כל כך רחוק כדי לרמות על גבר, וכדי לנסות להסתיר את העבר המפוקפק שלה. יש כאלה שנולדות ללא קרום בתולים? ברוב המקרים זה רק תירוץ של מישהי ששוכבת עם בקלות, ואני לא קונה את התירוץ הזה, בכל מקרה זה דגל אדום אם אין לה קרום בתולים. אני מודע לכך שיש נשים שקרניות, אבל זה רק אומר שצריך להיות יותר זהירים, וזאת גם עוד עדות ללמה קשה לסמוך על מישהי לא בתולה, עם כל השקרים שאלו של נשים לא בתולות.

"This was a big thing in older stories, what with a "woman's virtue" and desirability being directly proportional, and part of the nobility behind a Knight In Shining Armour."

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/NatureAdoresAVirgin

אתה נחרץ בעניינים שאתה לא מבין בהם, ונשמע כמו מחב"ת

אני אסתפק בלומר שמבין התארים שעשיתי אחד מהם הוא גם ברפואה.
ואני אומר לך בביטחון שלושה דברים:
- בהחלט אפשר להיוולד ללא קרום בתולין, בדיוק כמו שאפשר להיוולד עם כליה אחת, או בלי חדר שמאל בלב. לא מדובר בדברים שכיחים אבל הם קיימים.
- אין שום סיבה שמישהי תמציא לך תירוצים לגבי קרום הבתולים שלה, משום שלא תהיה לך שום אפשרות לדעת (מה גם שאתה לא תעשה את זה).
- אתה חי בסרט אם אתה חושב שאתה יכול לשכור שירותים של גניקולוג בשביל כדי לבדוק עם מישהי בתולה. לא מדובר במוצר שאתה קונה ויכול לשלוח לבדיקה.

זכותך המלאה לדבוק בחינוך הדתי שככל הנראה קבלת. זה לא הופך אותו לנכון או טוב יותר.

Marvel3

New member
הכל שטויות

כשמישהו חוזר בשאלה הרבה פעמים הוא קופץ לקיצוניות, בדיוק בגלל תחושת ההחמצה כמו שאמרו לך.

יש הרבה ילדים שגדלו בבתים סגפניים עם איסורים מנטליים ופיזיים, וכשהם מתבגרים ובוחרים לנתק קשר עם משפחתם הם מתחילים לצרוך את כל מה שפספסו בהקצנה, כולל אלכוהול וסקס. זאת תופעה פסיכולוגית ידועה, חבל שאתה מתערב עליה.

יש הרבה סוגים של בתולים. יש סיבות מתוך בחירה (כמו של המשתמשת) והרוב זה לא מבחירה. יש בנות בגדלו לסביבה שאוסרת קיום מין לפני החתונה גם אם הבחורה רוצה. אחת כזאת אם תמצא אומץ לצאת מהסביבה עלולה לחוש בלבול והחמצה. חוסר ודאות לגבי מה נכון ומה לא נכון. במצבים כאלה אנשים מהר מאוד מגיעים לקיצוניות. סיבה נוספת חוסר ביטחון ואטרקטיביות. עם אחת כזאת תעבוד על עצמה ותעשה מייקאובר, היא עלולה גם לחוש החמצה על השנים שנשארה בצל החיים הרומנטיים והמיניים.

Berethor

New member
זה כמו להגיד מי צריך חלון תקין, אם במלא יש סיכוי שהוא ישבר

אני מעדיף 'להמר' על מה שנראה בסדר מהתחלה, ומעדיף לא להיכנס עם ראש בריא למיטה חולה.

אסתר 18

New member
אני לא ממש מסכימה איתך

אתה מדבר מאוד בכלליות ומכליל יותר מידי
זה נשמע כאילו בחורה ששכבה עם כבר אז היא פסולה
וזה ממש לא ככה
אני לא חושבת שמישהי שיש לה ניסיון יש יותר סיכוי שהיא תבגוד בעתיד.
ואם יש מישהי שהכירה והתאהבה והכל הלך יפה והיו ביחד שנתיים או לא יודעת כמה זמן ואז נפרדו והיא מחפשת קשר חדש מה זה אומר עליה?
נכון אני ביישנית וחסרת ניסיון וחסרת ביטחון ואני כן מעדיפה להיות כנה כי אין סיבה שלא כי אני לא רוצה שזה סתם ימשך הקשר אם זה לא מתאים משני הצדדים על עניין הבתולין כמו כל דבר אחר שיכול להיות הסיבה
ויש כאלה שיראו את החוסר ניסיון לאו דווקא כיתרון אלא כחיסרון כי הם רוצים מישהי שכבר מנוסה ואין להם סבלנות ללמד או שסתם מחפשים משהו לא רציני וזה משיחות שהיו לי ..
אני מכבדת את החלטתם ולא שופטת כמו שאני מצפה שיכבדו את ההחלטה שלי.

אם תקראי

הודעות אחרות שלו (כולל למשל בשרשור של פוסט לגבי הידידה) תראי שהוא באופן גורף חושב שכל מי שהיה לו קשר קודם (גם אם זה קשר רציני) זה דבר פסול, וכנראה שהקשר לא הצליח באשמתו.
אל תתרגשי מהעניין

אסתר 18

New member
כל אחד ודעתו

אני לא מתרגשת מזה בכלל
היו דברים שנאמרו לי הרבה יותר גרועים מזה..
אני חושבת שצריכה להיות גם גישה נכונה ולא להכליל , אסור לשפוט אף אחד.

Berethor

New member
אנשים שלא מכבדים את זה שאת שומרת על עצמך, במלא לא מתאימים לך

אני בהחלט מאמין שמישהי שכבר רגילה לעבור מגבר אחד לאחר יש הרבה יותר סיכוי שתבגוד, יש גם Trope שנקרא Mama's Baby, Papa's Maybe, שמצויין בו הדבר הזה, זאת גם אחת הסיבות העיקריות לכך, שבתרבויות רבות, כלל ביהדות, יש הערכה כל כך גדולה לבתולה. אם היא הייתה בקשר והם נפרדו, השאלה שנשאלת היא למה הם נפרדו, ולמה את מאמינה שהפעם זה יהיה אחרת? נכון אני מדבר בהכללות, אבל זה בין היתר כדי להעביר את הנקודה טוב יותר, וגם משום שהרבה נשים שמשקרות בקשר למספרים.

[URL]http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MamasBabyPapasMaybe[/URL]

אסתר 18

New member
שוב אתה מדבר בהכללות ואתה יכול גם לפגוע בהרבה בחורות

ולתת להם להרגיש שהן לא בסדר כשבסך הכל הם הלכו עם הרגש ומה שהרגיש להם .. אני מכבדת את מה שאתה אומר וזאת זכותך .. כל אחד ודעותיו ויש הרבה דברים שאמרת שאני מסכימה איתך אבל יש גם שלא.
כי אני רואה את זה אחרת
שוב כמו שאמרתי לפני כן מישהי שהכירה בחור ויוצאת איתו כבר שנה או שנתיים לא משנה והם שכבו ונפרדו אחרי 4 שנים לא יודעת למה הרגישו שזה לא מסתדר
מה זה אומר עליה? שהיא פסולה? כי היא אהבה אותו והייתה איתו? מה זה אומר מבחינתך באמת מעניין אותי להבין הרי בחיים אנחנו לא נדע לקראת מה אנחנו הולכים אין דבר כזה להיות בטוח ב100 אחוז בשום דבר בחיים ובטח שלא בזוגיות ..
אני הכי מסכימה שבחורה צריכה לשמור על עצמה ולא ללכת עם כל אחד אבל שוב יש הרבה דעות וזה בסדר.
אני לא חושבת גם שמישהי שהיא בתולה אז היא מאה אחוז בהכל זה ממש לא ככה אמנם זה פלוס כמו שאתה אומר אבל יכול שהיא בתולה והיא בדברים אחרים ממש לא בסדר..
מה שאני מנסה להגיד שאסור לשפוט אחרים מבלי לדעת קודם.

Berethor

New member
לא ממש אכפת לי מהן, והפורום הזה מיועד קודם כל לבחורות כמוך

"המנוסות" לא צריכות חיזוקים ממני, החברה המתהוללת שיש סביבנו גם ככה תומכת יותר מדי באנשים כאלו. אני מעדיף לעזור לאנשים שראויים לעזרה שלי, ולאנשים שבאמת צריכים עזרה, וכמובן גם לאלו שאני יכול לעזור, כי אני לא יכול לעזור לכולם, וזה גם לא העבודה שלי. הן הלכו עם הרגש או/ו היצרים שלהן, ויש לזה מחיר, לכל בחירה בחיים יש מחיר, זאת אחת הסיבות שעדיף לא להתייחס לנושאים האלו בקלות ראש. את מדברת על הכללות וקיצוניות, אבל את בעצמך עושה הכללות, אני אמרתי שמישהי לא בתולה זאת פסילה על הסף מבחינתי? לא אמרתי את זה, מה שכן זה turn off ומוריד לה הרבה נקודות מבחינתי. היא עדיין יכולה להיות יפה לדוגמה, אבל אם היא לא בתולה, זה עדיין מינוס גדול מבחינתי, ומשהו שבהחלט קשה לי להתפשר עליו, במיוחד בקשר רציני. מה כל כך קשה לך להבין? אם הם באמת אהבו כל כך אחד את השני אז למה הם נפרדו? משהו פה מאוד חשוד, ומה יגרום לי להאמין שאיתי זה לא יגמר באותה הצורה כמו עם האקס שלה? אין לי כוונה להשלות את עצמי. בכל מקרה מפריע לי שהיא הייתה עם גבר אחר, אני מעדיף מישהי שתהיה רק שלי, בעבר, בהווה ובעתיד. כן קשה להיות בטוח ב100 אחוז, אבל אפשר להיות בטוחים באחוזים גבוהים, וזה יותר חכם לקחת סיכונים מחושבים, במקום סיכונים מיותרים, ולהיכנס לקשר שבמלא אין לו הרבה סיכוי. נכון אולי יש דברים אחרים שהיא לא בסדר באמת, אבל הרבה מהדברים אחרים פחות קריטים מבחינתי, ואם היא בתולה זה יכול להפצות על הרבה. בנוסף למאפיינים מפוקפקים יש נטייה ללכת בחבילה אחת, זאת אומרת מישהי ששכבה עם הרבה גברים, שהיא לא 'בחורה מבית טוב' גם בנושאים אחרים. לדוגמה עישון וסמים זה גם דברים שנפוצים בקרב נשים לא בתולות, ולא יצא לי להיתקל כמעט בשום בתולה שמעשנת.

אסתר 18

New member
לא אמרתי שאמרת שאתה פוסל אבל ככה נתת להבין

זה בהחלט זכותך לחפש מישהי שהיא בתולה
ממש לא קשה לי להבין כל אחד יש לו את הבחירות והעדפות שלו ..
אני החלטתי לשתף בפורום פה בסוף כי באמת נתקלתי באנשים שחושבים ההפך.. משיחות כל מיני ששמעתי גם לא דווקא שדיברו עליי ספציפית אבל ככה עלה הנושא ונאמרו דברים..באמת ענייין אותי לשמוע עוד דעות

Berethor

New member
מעניין גם שבאתרים באנגלית כמו girls ask guys, יש יותר גברים

שחושבים כמוני בנושא, בעוד שבפורום הזה אני היחיד שמייצג את העמדה הזאת, שרואה בכך שמישהי בתולה יתרון ולא חיסרון. זה עושה רושם שיותר יהודים התרחקו מהמסורת ומהתנהגות נאותה מאשר נוצרים. במיוחד בקרב חילונים. בכל מקרה חשוב שתדעי שיש גם קולות אחרים, זאת אחת הסיבות שאני כאן. אני לא חושב שאת צריכה להתבייש בזה שאתה בתולה, אלא להיות גאה בכך, במיוחד בפני אנשים קרובים וכמובן שכנות היא מאפיין חיובי עבור כל אדם. לשקר לצד השני בניסיון להשיג אותו זה דבר מאוד זדוני, למעשה זה גובל באונס במרמה, זאת אחת הסיבות שאני גם מתנגד לרוב השיטות של נוכלים "מאומנות הפיתוי".

"Rape by deception is a crime in which the perpetrator has the victim's sexual consent and compliance, but gains it through deception or fraudulent statements or actions."

[URL]https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_by_deception[/URL]

אסתר 18

New member
זה שאתה אומר שמי שלא מכבד את זה שאני

שומרת על עצמי זה באמת מישהו שלא מגיע לו אני מסכימה איתך..
אני יכולה להגיד לך שהיו מצבים שנתנו לי להרגיש עם זה ממש לא בנוח שכאילו אני הלא בסדר אבל זה לא השפיע עליי ואני הולכת לפי מה שאני מרגישה וכמו שאמרתי זה מבחירה ומאמינה שזה יבוא כשזה צריך לבוא בלי לחץ .

Berethor

New member
טוב שאת לא נכנעת ללחצים האלו, ככה יש פחות סיכוי שינצלו אותך

את לא רוצה שיקרה לך משהו דומה למה שקרה לYARDEN155, ולכן חשוב להיות זהירים.

אסתר 18

New member
נכון אבל

בנוסף לזה שאני חסרת ניסיון יש לי גם חוסר ביטחון וכן ביישנית וזה כן מורגש עליי אפילו שאני מנסה לא להראות את זה אבל לפעמים במצבים מסוימים זה לא בשליטתי.
וכן לא אכפת לי שידעו אני לא מתכוונת לשקר וזאת אני ואני לא מתחרטת על כך ומאוד שלמה.
מן הסתם שמי שאני משתפת זה סביבה שקרובה אליי ולא הולכת ומפיצה זאת אבל שוב יצא לי לדבר עם זה עם שניי בחורים שהכרתי כי זה הקשר התקדם ואז הנושא נפתח וראיתי ישר שזה שינה את ההתנהגות אצלהם , יותר נכון אצל אחד מהם הוא אמר בפירוש שזה לא מתאים לו כי הוא מחפש משהו אחר ושמחתי שהוא היה כנה
כי תאכלס לא היה מה למשוך את זה ושמחתי שזה נאמר.
אבל אני מסכימה איתך שאתה אומר שאני לא צריכה לתת קבלות למה שעשיתי או לא עשיתי בחיי לכל אחד .. שזאת גם בעיה שיש לי שאני מסבירה את עצמי כל פעם ולא דווקא בנושא הזה אלא בכללי.. אבל עובדים על זה :)
תודה על התגובה
&nbsp

למעלה