חדש פה!

אז.....

שמישהו יעדכן אותי! מה ידוע פה? על איזה שמועות אתם מדברים??? יש משהו שהייתם רוצים לדעת?

tamax

New member
אנחנו מדברים פה על

עובדות בעיקר ולא ניזנים משמועות. ספר לנו משהו שאתה חושב שאנחנו רוצים לדעת. אם אתה רוצה לדעת מה הולך פה, דפדף כמה דפים אחורה. אם אתה רוצה לדעת משהו ספציפי אז תשאל.

שמועה בטוחה!!!

טוב אז הנה שמועה די בטוחה בישבילכם: Islands of Adventure הולך סוף סוף להוסיף את המתקן הגדול הבא שלו!!! סביר להניח שהפרויקט יושלם ב-2006... זה יהיה מתקן סימולטור מאוד מתקדם שעוד לא נראה בפארקים!!! הנושא יהיה סביב ואן הלסינג (סרט שיוצא בקרוב) ומקומו יהיה מאחורי ה-Flying Unicorn שנמצא ליד רכבת ההרים הגדולה של הדרקונים! זה עוד לא אושר ע"י החברה אבל סביר להניח שנשמע משהו בקרוב!!!

עוד משהו... ../images/Emo13.gif

שמעתם על הרכבת הרים החדשה שבבניה בממלכת החיות באורלנדו?

ori 15

New member
גם היא הייתה ב-../images/Emo26.gif

יש לנו כאן בפורום, מדיי פעם "חדשות על רכבות"..שם יש את הידיעות החדשות על רכבות הרםי ומתקנים בפרט
לפני כמה פעמים הוסבר על המתקן הזה, expedition everest....משהו כזה, זוהי בעקרון רכבת שתיסע אחורה וקדימה קרא הסבר מפורט כאן
(וגם היא ב-2006)...קרא גם את המשך השרושר, יש יותר מדיע שם

ori 15

New member
יש את השמועה ב-screamscape ../images/Emo45.gif

רשום ששם שזוהי עוד שמועה, אבל מה העניין פה
המתקן יהיה של robocoaster, אם מישוה זוכר, הזכרתי אותו באחד מהפעמים שרשמתי "חדשות על רכבות"...אז נמצא על כיסא ומוט מחזיק אותך, וזה בעצם מדמה אותך במין רכבת הרים, שמסובבת אותך ללא הפסקה
המון אלמנטים

כבר לא שמועה...

יש לי מקור אמין שאומר שראה את התכנון של המתקן ושזה כן יהיה המתקן הזה.. בישבילי זה כבר לא שמועה... בטח נשמע משהו שיפתחו את המתקן החדש ב Universal Studios (המומיה)

חח אין יותר מדי מה לשתף...

זה מישהו מפורום של Universal Studios שמכיר אנשים מבפנים... הוא אישר את התוכניות.... (הוא פתח את הפה רק בגלל screamscape אז יותר מידע ממנו לא יהיה...
)

בוודאי שכן! ../images/Emo13.gif

עוד אין הרבה אנשים שם אבל זה די נחמד.... (באנגלית) http://www.ioahq.com/messageboard

גד הגמד

New member
ברוך הבא! ../images/Emo24.gif (שאלה...)

יש לך קרוב משפחה בשם יעקב דנון שעובד במשרד הקליטה בכ"ס?

לא...

יש לי סבא שקוראים לו יעקב אבל השם משפחה זה ויניק (מצד אמא)... איזה צירוף מקרים!

חחחח

תודה! בקרוב אני אעלה את הביקורת שלי על Islands of Adventure כדי שיהיה לך לכם מושג איך זה מבפנים! איך אני מתגעגע!!!! :-O

למעלה