חדש פה!

../images/Emo26.gif

אני גם ממש מתה לחזור לפארקים.. במיוחד לבוש גארדנסססססס
איזה פארק שולטטטט
וגם לסיקס פלאגס בלגיההההה.. ולדיסניייי

הביקורת שלי על Islands of Adventure

טוב אז איך אני אתחיל???? טוב, אני פשוט אספר מה המשפחה שלי עשתה וייתן ביקורת על כל אטרקציה.... טוב אז הגענו למתחם יוניברסל בסביבות 9 וחצי.... אחרי שחנינו הלכנו בערך שעה עד שהגענו לכניסה (מי שהיה שם יודע איזה הליכה ארוכה יש!).... שילמנו על כרטיס, עברנו ביקורת (כן,כן גם בארה"ב) ונכנסו ל"עולם" הראשון ששמו Port of Entry... מה אני אגיד??? אזור מדהים של הפארק ושם דגש מאוד חזק על תפאורה ויופי! האוירה מאוד נחמדה ויש גם מוזיקה אדירה!!! אין באזור מתקנים או אטרקציות אבל שווה לקחת ת'זמן במקום הזה!!! היופי מפצה על העדרות אטרקציות! משם פנינו ל Marvel Superhero Island (בחירה נכונה של כל חובב ריגושים)... גם פה נדהמתי מההשקעה ביופי ובאוירה... אתה נכנס לאזור של גיבורים (ספיידרמן, הענק ועוד) ואתה כאילו בתוך חוברת קומיקס גדולה! האטרקציה הראשונה שלי הייתה ספיידרמן... מה אני אגיד??? כיף לא נורמלי!!! שתבינו, המתקן הזה הוא סימולטור, תלת מימדי, ונע על מסילה כמו מתקנים רגילים והכל נעשה באותו זמן!(ומה הכי טוב? התור היה 0 דקות!). אתה כתב שיוצא להשיג את הסיפור החם של ניו יורק ואז אתה נתקל בספיידרמן ובפושעים (ביניהם הגובלין והשוקר!) כמובן העניינים מסתבכים ויש כל מיני אלמנטים מפתיעים! אחר כך הלכנו לענק הירוק!!! אם מישהו רוצה להפוך לעצמו את הקיבה זהו המקום הנכון!!! משגרים אותך לתוך לופ בעלייה, במהירות של 80 קמ"ש!!! אחרי זה יש עוד 6 לופים (4 מתוך ה 7 מעל המים) והרבה ירידות וסיבובים!!! פשוט אדיר!!! לקראת הסוף יש צילום אז תעשו פרצוף! עליתי גם על מגדלי השיגור Dr. Doom's FearFall... לא משהו שאין בפארקים אחרים: מגדלים שמשגרים אותך לגובה... אבל שוב, יש דגש על האוירה, דבר שהופך את זה ליותר כיף! פגשנו כמובן גם כמה גיבורים כמו הX מן! יש עוד מתקן כוסות מסתובבות בתפאורה של סטורם מה X מן... לא עליתי כי זה לא משהו שלא ראיתי כבר... אחר כך המשכנו ל Toon Lagoon. האוירה לא חזקה כמו באזורים הקודמים אבל עדיין מאוד נחמד! עלינו על Dudley Do-Right's Ripsaw Falls. זה דומה מאוד לספלש מאונטיין: עוברים בין כל מיני דמויות ו"סצינות" של המתקן ואז בסוף נפילה גדולה!!! סה"כ, מתקן אדיר!!! מאוד מהנה ומומלץ למי שרוצה להירטב! האבובים של פופאי היו סגורים!
אבל ממה ששמעתי זה שם את האבובים של דיסני בכיס הקטן! המשכנו הלאה... נכנסו לפארק היורה!!! הדגש על האוירה חזר ומרגישים כמו בג'ונגל!!! הלכנו ל Jurassic Park River Adventure. מתקן סירה שפוגשים דינוזאורים, נכנסים לאזור מסוכן, ובורחים מטי רקס בעזרת נפילה מאוד תלולה למטה!!! מתקן מאוד כיף, רוב הזמן אין יותר מדי אקשן אבל מומלץ לפחות פעם אחת! באזור הזה יש גם מגרש ילדים, סיור אוירי (רכבת הרים טכנית,רק לא מרגש ולילדים בלבד), אזור מעבדות של דינוזאורים ואטרקצית הליכה שפוגשים דינוזאורים (שניהם היו סגורים כדי להכין אותם לליל כל הקדושים)... אז נכנסו ל Lost Continent. אזור הכי יפה מבחינת תפאורה (אתה כאילו בכפר נסתר שחיים בו אגדות ויצורים) ויש לו מתקנים אדירים! הנה פירוט לפי הסדר: The Flying Unicorn- רכבת ילדים. לא יודע למה עלינו, כנראה סתם לכיף! Dueling Dragon- רק אני ואחותי עלינו כמו בשאר הדברים המפחידים! (פחדנים). חויה שאין באף מקום אחר! צרחתי כמו ילדה קטנה ב"התנגשויות" של הרכבות! כמובן שעלינו על שני הדרקונים! לכל אחד מהרכבות יש 5 לופים! Poseidon's Fury- סיור שבו אתה נכלא לצרות ופוסידון עוזר לך לצאת! נחמד מאוד! שווה לבקר! יש אפקטים אדירים! בנוסף יש במקום מזרקה "קסומה" שמדברת ומופע פעלולים של סינבד (היה סגור
)... נכנסו לארץ האחרונה Seuss Landing. המקום הוא נראה כמו אחד הספרים של דר. סוס! אזור נחמד, יש בו קרוסלה, קרוסלה זרועות, מגרש לילדים ומתקן ילדים(בתוך מבנה)... המתקן זה השיא של המקום אבל עדיין שווה לבקר! במתקן אתה נוסע בספר של דר. סוס שקוראים לו בעברית חתול תעלול (אני חושב).. יש סיבובים בזמן הנסיעה, מה שהופך את המתקן למאוד מהנה!!! אולי זה לא מפחיד אבל אני ממליץ בחום! אז עשינו עוד סיבוב של מתקנים והלכנו ב 5 הביתה!!! ת'אמת היה לי כ"כ כיף שהיה לי קשה להיפרד! הציון הסופי שלי לפארק הוא 9.5/10! כל מי שמבקר באורלנדו ולא מבקר פה פראייר!!! למי שיש שאלות, אשמח לענות! מידע נוסף נמצא בקישור למטה!

ori 15

New member
מעולה ../images/Emo70.gif נשמע מגניב ../images/Emo9.gif

מחר או היום אעלה את המאמר
ואגב, כמה תיקונים....להיות יותר מדוייקים: לקרוא לזה "אלמנטים" ולא "לופים"...כי אני בטוח שאתה יודע מה זה לופ ומה זה barrel roll או cobra roll וכו'...במקרה שלו תוכל להיכנס למילון המונחים שבפורום
אז מהשיגור שב-hulk, כאשר יוצאים מן המנהרה יוצאים אל barrel roll (ובעברית "בורג"
...ואגב, יש לו שמות שונים בכל חברה, אצל b&m קוראים לה zero G roll) אחלה מאמר
כל הכבוד

בעקרון השם הרשמי של האלמנט הראשון

בענק הוא Zero-G Roll. אבל אלמנטים זה לא כללי מידי??? יש גם סוגי פניות שהם אלמנטים ודברים מהסוג הזה... אבל מעכשיו אני אשתדל לכתוב אלמנט!

ori 15

New member
האמת שלא בדיוק ../images/Emo3.gif

באנגלתי קוראים לכל ה"היפוכים" - elements.. אבל אךי שאתה רוצה
אפילו "היפוכים"

וואי ../images/Emo13.gif נשמע שאווה ../images/Emo9.gif

עלית על ה- Ice dragon או על ה- Fire dragon
יש הבדל בינהם
תפרט בבקשה קצת יותר על הרכבת אם יש בכלל על מה לפרט..

פירוט!

אלמנטים של Ice Dragon - גלגול קוברה, Flat Spin, היפוך 360 מעלות, Zero-G roll!!! אלמנטים של Fire Dragon - לא יודע את השם אז אני אתאר - חצי היפוך גדול שמתהפך ל corkscrew. יש את האלמנט הזה פעמיים (פעם אחת החצי היפוך קטן יותר), היפוך אנכי (360 מעלות) flat spin, ן corkscrew... יש הבדל עצום ביניהם! מהיריות שונות, אלמנטים שונים ומסלולים שונים לגמרי שנפגשים 3 פעמים! הרבה טוענים שדרקון האש הוא היותר טוב למרות שאני נהנתי מהקרח! שוב, זה עניין של טעם! ההתנגשויות מפחידות פחד מוות!!! הרגשה כזאת מפחידה יש רק שם!!! והתור מאוד מושקע במראה שלו! אתה נכנס לארמון (של מרלין הקוסם) שמתו בו אבירים שניסו להביס את הדרקונים! המקום נראה שרוף והרוס והאגדה אומרת ששני הדרקונים לכודים שם! אם משהו לא מובן תשאלו!

welcome!!! + נצל"ש ../images/Emo32.gif ../images/Emo13.gif

קודם כל, ברוך הבא (לא שאני משהו וותיקה פה אבל נניח
) דבר שני, חזרתי לפני איזה שעתיים משרה"ט ה-3... אחלה סרט!!! וזהו... פשוט לא נגעתי במחשב ואינטרנט מיום ראשון (עברנו דירה בשני...) אז התחשק לי לכתוב משהו יותר מוולקאם

אני אישית קמה סביבות..

9 כל יום.. אני לא יכולה לישון הרבה..
גם ככה אני ישנה ככה 9 שעות ביום אם אני לא יוצאת או משהו..

אני בסביבות 10-11

אחרת אני מרגישה שאני שורפת את היום... אבל ראיתי פה הודעות מאיזה 7 או משהו... אהה ותודה אורי... מזל טוב

למעלה