חוקר פרטי

חוקר פרטי

שלום ששי. אני מניח שחוקר פרטי משלב בעבודתו לא פעם מעקב דרך פייסבוק או אפליקציות אחרות.
כיום שאני מוריד אפליקציה ואני מאשר כל מיני הרשאות, האם עלי לחשוש שהמידע הזה יכול להגיע למשרדי חקירות ולחוקרים פרטיים?

במידה ומתנהלת חקירה אחר אדם שקרוב ליבי ואני רוצה להזהיר אותו מכל תוכנות הריגול שקיימות, הייתי שמח לדעת האם מחיקת אפליקציה מנייד, שבעבר אישרתי לה הרשאות מסויימות, מבטלת גם את ההרשאות?

איך לדעתך נכון להתנהל בכדי לשמור על הפרטיות ברשת?

אפליקציות זדוניות ותוכנות ריגול

שלום גיל, באמצעות אפליקציות כמו me או tru caller ועוד אחרות מי שעושה בהן שימוש הם בעלי האפליקציות והם יכולים למכור את המידע לגורמים אחרים. משרדי החקירות לא עושים שימוש במידע הזה ולא קונים מאגרי נתונים מאותן החברות. מה שכן יש אלה תוכנות הריגול, אם מישהו ירצה לדלות מידע מיקירך אני מאמין שזה ייעשה בדרך זו. התוכנות הללו אינן חוקיות לצורך שימוש כזה אך בהחלט יש מי שימכור. על מנת לנקוט במשנה זהירות בהחלט כדאי להתרחק מאפליקציות לא מוכרות, לא להתקין שום קישור שיצורף למייל/הודעת וואטסאפ/הודעת sms, גם אם כאלה נשלחו מאיש קשר מוכר מומלץ להתקשר לאותו אחד ולשאול אם שלח קישור כזה. כמו כן ניסיון ריגול יכול לבוא לידי ביטוי גם באמצעות המחשב האישי. במידה ותרצה אתה או חברך להתייעץ בצורה פרטנית יותר אתם מוזמנים ליצור איתי קשר.

למעלה