חור שחור, פרקטיקה!

planeshifter

New member
חור שחור, פרקטיקה!

אני רוצה ליצור חור שחור מלאכותי זעיר, בהינתן כל ההיבטים הטכנולוגים הקיימים , איך מתחילים לגשת לכזה נושא פרס - סוש"ע זוגי בפונדק 101של כושי וצפיה חינם 5 דקות בטלסקופ של ההיא שהיתמקמה שם

TotalCommnader

New member
אם יש לך מספיק כסף יותר קל להשתלט על העולם

ולהורות לכל המדענים לעבוד על זה. ועכשיו ברצינות - למדינות אין מספיק ידע/תקציב, ואולי טוב שכך. בטח לא לאדם פרטי.

planeshifter

New member
הרעיון הינו בעל אופי תאוריתי.. ולכן

גרעינו הוא חלום להגיע לחלל העמוק, באמצעים הקיימים גורלנו נחרץ לדעתי . לכן אני קורא לחזור לשולחן השירטוטים , ושיחות בתי קפה לנושא הזה, אם הייתי רוצה שמדענים יעבדו תחתי או להישתלט על העולם הזה , לא הייתי מתקתק באופן עילגכזה כאן , את זה אני משאיר לאחרים. בבוא הזמן אם ארגיש כך , אולי אפשר יהיה לישקול תמיכה בקבוצה כזו שמקדמת רעיונות כאלה אבל ניראה שהפאראנויה או חוסר עניין או יותר מידי עצבר שיגעו את רובכם. עכשיו תחשוב רגע. זה לא יהיה נורא גם אם תזגזג בתיאוריה של שוורצשילד לגבי הגאומטריה של אחרי הקריסה תיכף אגרד איזה קישור אליו

TotalCommnader

New member
שוב. אין היום מספיק ידע וטכנולוגיה. זה לא עוב

ד בצורה של "הי, בואו נעזוב הכל ונמצא היתוך קר ונפתור את משבר האנרגיה". מדענים עובדים על פיתוח ומחקר ברצינות גדולה יותר מאשר שוכני פורומים

אחמס1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

יש אנשים שלא מבינים איך המדע עובד, לא שאני מאשים את פותח השירשור (שלא ברור עד כמה הוא רציני), אבל יש אנשים שחושבים שכל מה שמדענים עושים זה לגלוש בפורומים, או שהתוכן בפורום מדע פופולרי בתפוז משקף באיזושהי צורה מחקר מדעי. בגלל זה יש כאן לפעמים הודעות תמוהות, בגוף שני וברוח מאשימה, שקוראות "לנו" לעשות משהו בעניין כלשהו.

moran f

New member
אתה לא רוצה שיעבדו תחתיך, אלא בשבילך?

מעבר למה שאמרו לך, אתה גם בעצם מבקש מכולם לעזוב את מה שמעניין אותם וללכת להתעסק עם מה שמעניין אותך. למה?

planeshifter

New member
אז זהו ש..

אני דיקטטור עם שיגעון גדלות, אני מושפע מד"ר נו אז קניתי בדרך אי מקסים שתוכלו לעבוד בו בכיף(או לא...) יש מאיץ , ומסעדה טובה . יש אחלה עצי קוקוס , החוף מקסים , יש גלים גבוהים לגלישה רצינית עקרתי את רוב הסלעים , אני מאמין שלא יהיו פציעות רציניות רוצה לבוא ליראות??

planeshifter

New member
יש קפה ג'ו , טלסקופ וכמה תרנגולים מעצבנים

את הטלסקופ לא ראיתי , אבל קראתי שהוא קיים, ע"פי האגודה לאסטרונומיה הישראלית

בטטהמן

New member
תתפלא, אבל יש סיכוי שעוד שנה זה יקרה

יש תיאוריה שסוברת שבמאיץ החלקיקים החדש שבונים בז'נבה יצליחו ליצור חורים שחורים זעירים. אל תדאגו, זה לא מסוכן - הם צפויים להתנדף תוך פחות מננו-שניה. מקסימום, צרפת תיעלם...

planeshifter

New member
לא רע, אבל בעיה קטנה..

זה יוכיח מחזור חיים של חור שחור , מהשעוד לא ניצפה מה שאלול להותיר אחד כזה עובד ועובד. ואז לא רק צרפת בצרות, צחוק בצד. עכשיו ברצינות זה יותר מסובך מתותח פרוטונים שעורם מסה לנפח מיועד כדי להגיע למצב הדרמטי של חור שחור. .התהליך של במעבר למצב חור שחור מסקרן , הוא כרוך באיזה קטסארופה אסטרונומית כזו. לא זוכר מה ליפני מה כמה חברה נחמדים הישתמשו באזשהו גז אציל -100מינוס צלס, בנו מנגנון מכני פשוט להחריד ליצור מערבולת ממש כמו זו שיש באמבטיה כשהמים יורדים באיזהשהוו אופן מהירות האור ירדה ל 8מטר לשניה בתנאים הללו וניסו ליצור את תופעת אופק הארועים באופן מלאכותי מבוקר , התנאים גרמו לקרני האור להיתנהג באופן דומה למה שניצפה בתופעות אסטרונומיות שמערכת חור שחור כזו קיימת .אני חושב שזו הייתה המטרה, האם זהו חור שחור גם? מישהו מכיר את הניסוי הזה? היה ליפני שנה קצת יותר. הייתה תפזורת כתבות על זה , אבל לא מעמיק כל כך

pieceofmadness

New member
בעיה קטנה וחסרת משמעות

כדי ליצור חור שחור בגודל של אטום, תצטרך כמות חומר השווה לזו של כדורארץ שלם לפחות. בהצלחה עם זה. עכשיו, מגיע לי סופ"ש.

planeshifter

New member
לא חושב שזה נכון , אין סוש"ע!!

לא מצאתי הגדרה סביב גודלו של חור שחור , מילבד העקבות של הקרינה שחלקיקים סביבו פולטים בכניסה ל EVENTHORIZONE הרדיוס של התופעה היא לא עומדת באיזשהו יחס לגודלו אמיתי אם קיים גודל אמיתי אני חושב שהוא מוגדר כשטח 0 נפח.. או מינוס נפח לא צריך מסה של פלנטה ליצור אחד כזה צריך לשחזר אולי את התנאים הבסיסיים של יחס מסה לנפח , זו התחלה בכל אופן. או אם פטיש או אם מאיץ לא הרווחתה את סוף השבוע!!!!

pieceofmadness

New member
הרווחתי ועוד איך

כדי לקבל חור משמעותי בגודל אטום, תצטרך בהחלט לדחוס את כמות החומר האמורה. וזה מתוך חישוב מדוייק, לא המצאתי. אה, ואפילו בדקתי שוב, כי פקפקת. המומחים מחזקים את ידיי המגואלות!

sagima

New member
איך בדיוק

אפשר לגרום למסה כלכך נמוכה לקרוס ולהפוך לחור שחור? הרי המסה הקריטית היא משמעותית יותר גבוהה...

planeshifter

New member
לא ממש קשור אבל

מסה קריטית קשורה יותר להיתנהגות לא יציבה של יסודות ככדים מאוד משהו כמו אורניום235 נידמה לי. אני חושב שהמעבר ממסה קריטית ליותר כבדה בתהליך מכני להחריד תיגמר בביקוע גרעיני , וקבלנו אחלה חור, בעצם מכתש. תלוי ליד מה זה נעשה אבל זה לא ח ו ר שחור הכלל הוא פשוט , יחס מסה לנפח מגדירה שחור, אני בטוח שיש כמה חברה שממש מנסים להשיג את התנאים הללו בכל מיני מאיצים למינהם, אולי סידרי הכוח שבהם הם פועלים לא מספיק אולי זה קורה אבל להרף שנימלט מאמצעי מדידה ואולי זה קורה אבל היקום מושמד , והפרוסדור ליד זה זה שאני כותב ממנו אבל זה הכי פחות סביר.

pieceofmadness

New member
זה היה תיאורטי!

*גם אם היו הטכנולוגיות המספקות כדי לדחוס חומר ככה*, הרי שנזדקק לפחות למאסת כדור ארץ, פלוס מינוס, כדי להגיע לגודלו של אטום, בכדי שייווצר החור השחור.

למעלה