חטאתי בחטא היוהרה- הפעם אני פה

אז זהו ערן

שבלי לבקש ובלי לתכנן ובלי לצרף מועמדות ואפילו בלי קורס קדם למדת לקח :) סליחה על הפסימיות אבל כמו שאתה מתאר את מצבך..... לא מאמינה שתצליח לצאת מזה ובכל זאת תתחיל את הפעם הבאה כאילו שהיא תסתיים כמו זאת שנגמרה. תודיע לכל מי שאתה מתכתב איתה שאין בלעדיות על המסרים, על הטלפונים, על הפגישות, על הזיונים - הכנסתי את כל המבחר אבל אתה תשים את הגבול במקום שנראה לך

יפה כתבת...ערן...

ואני חושבת, שאתה לא צריך להרגיש רע עם עצמך... קודם כל לא שיקרת ולא הסתרת מהן (לפי מה שהבנתי מהכתוב). אנשים רבים מפלרטטים עם כמה יחד עד שלב המפגש או הפון. זה בהחלט לדעתי מקובל. אתה לא יכול להתחייב או לתת בלעדיות למישהי שהיא וירטואלית לחלוטין, אלא אם כן זה קשר וירטואלי הדוק. בשלב זה אתה עושה סינון ראשוני...על פי הכימיה, סגנון הכתיבה, היחס של אותה אחת אליך....ואז ממשיך. בשלב הזה אני הייתי מסננת...ורק מי שממש, אבל ממש נראה לי, עוברת לטלפון איתו ואולי אולי מפגש...לא יודעת. לכן אתה לא צריך להרגיש רע, כולנו אוהבים לפלרטט...רק צריך לשמור על גבול הטעם הטוב..
חגית

eranoz2

New member
חגית יקירתי

למען הגילוי הנאות... אני המשכתי לרקוד על שתי החתונות גם לאחר המעבר הטלפוני, לדעתי חרגתי ביומיים מהתחום שניתן לומר שמקובל...וגם מה שלא הסתרתי, היה דיווח חלקי ומוטה... זה לא יקרה לי שוב...

אתה יודע מה?

אתה לפחות מכה על חטא, יש כאלה שגם את זה לא יודעים לעשות.... קבל
, בטוחה שתפנים את הלקח...

eranoz2

New member
בתור הבן זונה..אני מקבל פה הרבה

חיזוקים....ועל החיבוק שלך אני לא מוותר..

ערן ידידי, מה קורה פה ../images/Emo4.gif

רק עכשיו נכנסתי למשרד, פתחתי את את המחשב קראתי מה שכתבת... ואני לא מצליח לעצור את הדמעות
ולעצם העניין, הכל עניין של תיאום ציפיות יתכן שגרמת לכל אחת מהשתיים להרגיש שכל מעיינך רק בה! לא ברור למה הן קיבלו את התחושה האם בגלל שכתבת או אמרת זאת בפירוש או השתמע מדברייך. מכל מקום את ההתנצלות אף אחד לא יכול לקחת ממך יפה שהתנצלת ואת הלקח בטח שלא תשכח לקחת. חברך ג'ונס
בעצם עוד משהו קטן כתבת שאתה מאמין ששקר סופו להתגלות... אז זה אומר שאתה מאמין שגם בגידותיך יתגלו בשלב מסויים

eranoz2

New member
ג'ונסי, כן..

בגידותינו יתגלו. כיוון שאני לא מוכן "לעשות את הזמן", לעמוד בעונש, אני על אישתי לא מוותר, אז אני מעדיף בגידה, ולא בגידות, אחת קבועה, פחות סיכון- לא?

eranoz2

New member
../images/Emo123.gif זה פחות או יותר הדבר הכי מעליב

שאמרו לי אי פעם!! אני איתך גמרתי...

אוהב אותך אבל לא ממש מבין אותך

אם השקר סופו להתגלות אז בגידה אחת לא תתגלה? איך סופרים בגידות? לפי מאהבות? לפי מפגשים,טלפונים,אימיילים? ואולי לפי מפגשים מיניים? וכשאתה מעדיף בגידה ולא בגידות זה אומר שרק אחת בנוסף לחוקית והרי אחת כבר הייתה אז עכשיו זו השניה? אחד הדברים שלמדתי בימי חיי זה להמעיט בהצהרות. "השקר סופו להתגלות"... אולי? לא תמיד לדעתי, מאחל לך רק טוב חברך ג'ונס

eranoz2

New member
גונסי..

בלי להתפלסף יתר על המידה. חונכתי על ההצהרה הזו. אני מאמין כי יש ביכולתי לצמצם את הסיכוי והסיכון, ושיוכח שוב שאבא שלי צדק. כיוון שכנראה שלא אוכל להימנע מלבגוד שוב, אז לפחות לנסות ולסייג את זה למערכת יחסים אחת, בכל נקודת זמן, "קרחנה" של כמה במקביל, דילוג ממיטה למיטה, היא כרוניקה של מוות ידוע מראש, זה הכל, ידידי, אל תיתפס לי על הסמנטיקה המדויקת ותתפוס אותי במילהף כן, בגדול, כולנו נתפס בשלב זה או אחר, וזו ההנחה שכדאי גם לך לצאת בה...למרות שזה לא נעים, אני מכיר את זה-לי זה לא יקרה, הוא טייס גרוע, לי זה לא יקרה, ראית איך הוא נוהג, לי זב לא יקרה, אני רוכב בזהירות...וכו'..

למעלה