חטאתי בחטא היוהרה- הפעם אני פה

ערן

לא כל אחד מסוגל ללמוד לקחים ולהסיק את המסקנות והמתחיל במצווה אומרים לו גמור. לא הייתי כאן שבוע ואני לא ממש יודע על מה מדובר למרות ששמעתי כמה דברים וחלק קראתי. אם כבר הסקת מסקנות אני מציע לך להתנצל בפני מי שנפגע/ה ולקוות שזה יחזיר את המצב לקדמותו.

בוקר טוב, תשמע לא יודעת בדיוק מה

היה, אבל להלן דעתי: ניתן לדבר עם 100 אנשים בו זמנית.מותר להיפגש גם עם כולם. לאף אחד אין בעלות על אדם אחר. אמאמא (כמו שאומרים בשכונה), לא להגיד לצד השני : "אני רק שלך" ולא ליצור רושם של בלעדיות "את היחידה בלה בלה בלה" כי אני מבינה שזה נובע מחרמנות אבל אחרות עלולות לראות בזה הצהרת אהבה ואמונים. שוב, לא מתייחסת ספציפית ל*מקרה* אלא באופן כללי. אה ובהקשר להערה שלך, אם *באמת* הייתי מחפשת, הפרטנר שלי היה נשאר נטול אנרגיות לאחרות. בעיקר ורבאליות

eranoz2

New member
שוחרת

חמישה גברים שאני מכיר הרימו עכשיו גבה בתקווה, למי פנית (סמפר יא בר מזל...)

בטח ערן, אתה מכיר ת'סיפור

על ההוא עם האגוזים והשיניים? <סמפר לא מפרט כי הוא פוחד להסתבך עם הקה"ב בט' באב>

הכול תלוי בטיב היחסים

וציפיות שני הצדדים. יש כאלה שלנצח ינהלו קשרים במקביל עם כמה, בידיעת ובהסכמת כולם. אחרים - לאחר תקופה שבמהלכה יתקרבו במיוחד לאחד או אחת המכותבים, יחליטו להפוך את הקשר לאקסלוסיבי. בכל מקרה, כאשר קשר מגיע לרמה מסוימת של אינטימיות, ראוי לשני הצדדים להפגין הדדיות מוחלטת ולהיות גם כנים זה עם זה. <הרבה יותר מדי כבד לי. התעוררתי פתאום באמצע הלילה>

אור36

New member
כל עוד אנחנו כאן../images/Emo98.gif

במדיה הזו שניקראת אניטנרנט וניכנסים לפורומים ולצאטים כאלה ודומים, לאף אחד מאיתנו איין חסינות, הנגישות והזמינות של הדברים, מביאה אותנו למצבים של,ללכת על הגבול, ולבדוק את הגבולות,גם של עצמנו ובכלל, אנחנו לא "נאמנים" לאדם "הקרוב"לנו ביותר,לאדם שלו נישבענו אמונים, היבטחנו ולא קיימנו, כל עוד העיינים פקוחות, והתמימות הדדית, אפשר גם כאן ללכת ביין הטיפות,

enigomontoya

New member
בעיה

במקרה שלי, לא הסתרתי דבר, אפילו היו לא מעט הצהרות כוונות כולל בשירשורים פה ובכל זאת פגעתי. לפעמים גם כשהאמת מולך לא רוצים לראות אותה, עד שאין ברירה ואז מגיבים, לא תמיד לאחר מחשבה. כך היה אצלי הגבתי

אז ככה

את מחסום "הבגידה" עברתי במקרה והסיפור כבר סופר. במהלך כל "מעללי" לא הייתי בקשר קבוע עם יותר מאחת בו זמנית, מה שכן באחת הפעמים חטאתי בסטוץ חד פעמי שעליו סיפרתי למאהבת. אני לא בא לשפוט אף אחד אבל לשאלה שכבר עלתה מספר פעמים, האם אפשר לבגוד במאהבת? התשובה היא חיובית. האם יש בלעדיות? זה תלוי בטיב היחסים ובמה שהוסכם. מקווה שעזרתי

מעניין לי לדעת ערן

וזאת שנפגעה....הרי היא יודעת מי היתה מהצד השני בפני מי היא שטחה את כאבה? יש לה שתי אפשרויות - בך או בה? ודעתי - הכל עניין של תאום ציפיות (וכבר כתבתי את זה לא פעם כאן) אז לדעתי צריך לתאם את הציפיות כבר מההתחלה, גם אם עוד לא ברור לאן יתפתח הקשר. ועוד עצה ערן - אתה כבר יודע מה אתה מחפש אז אולי עדיף לך לא לחפש את זה כאן. (לומדת מצרפת את ערן לכיתת הלומדים)

eranoz2

New member
לומדת..

א. לומדת לא מצרפת את ערן לכיתות שהוא לא ביקש ולא הגיש מועמדות- ברור? ב.השאלה הראשונה שלך, לא נהירה לי לחלוטין..WTF? ג. קשה לתאם ציפיות בהתחלה, בעיקר עם לך עצמך הן לא ברורות.. ד. איפה לחפש, זו לא תמיד החלטה ראציונאלית, ואם אחליט כי מפה לא תצא לי האהבה המיוחלת, או הסטוצים הפרועים, מה שווה ההחלטה הזו, הרי בדיוק עוד שעתיים אני עשוי/עלול להתחיל להתכתב פה עם מישהי, ולמצוא עצמי מאוהב בטירוף/מזויין למוות..., ואז מה?

נו מה יהיה? תמיד אני צריכה לעשות את

העבודה השחורה..... היא התכוונה, האם הבנות הטיחו האשמות זו בזו, או כל קצפן יצא עליך?

eranoz2

New member
שוחרת ולומדת, או כל פועל אחר..

למה שהן יוציאו קצף אחת על השניה? הן היו בסדר, אם כבר הן הקורבנות בלבד בסיפור...להיפך, הן אפילו חברות והעבירו "דחקות" לא קטנות על חשבוני, ובצדק- הרווחתי את זה.. כל קצפן יצא עלי, רק עלי, ובצדק.

למעלה