חנוקה

Kelevra

New member
חנוקה

אני שונא את חנוכה. חג של קנאות דתית מהסוג המכוער (מדובר בהגדלת המשפט לצורך ריתמיקה טבעית ולצורך מטרות לא ברורות אחרות. אני לא מכיר סוג יפה של קנאות דתית. אני מהמאמינים של דוקינס) חג של צרבת וסופגניות חג של הפרת זכויות יוצרים מתמשכת, החל מגזל אווירת הכריסטמס ועד מצעדי הלפידים שנגזלו קומפלט פר-אקסלנס מהקו קלוקס קלאן (נובמת, חשבתם ש"באנו חושך לגרש, בידינו אור ואש, סורה חושך הלאה שחור" זה טקסט מקורי?), חג שבו חוגגים רשמית את שחיטת כל המשתכנזים שחשבו שעדיף לזרוק לפסל איזה כבש מאשר שיחתכו לך את הגרון. שונא את החג הזה ועל הדרך לא סובל גם את כריסטמס, שזה חג אידיוטי באותה מידה (אם כי פחות מלא שנאה ותוקפנות), אפילו אם תורידו ממנו את כל הווית סנטה קלאוס ודיסנילנד שדבקה בו. אבל אני אוהב את האוכל ואת האוירה של חורף, ולהשתכר בערב השנה החדשה. בקרוב נרים עוד כוסית (אפשר גם עם כוס בירה ביד) - עוד שנה בדרך לקבר! לקראת השנה החדשה אני מאחל הקלה ורפואה שלמה לכל הסובלים והסובלות מארתריטיס, אוסטאופורוסיס, דמנסיה ויובש נרתיקי. היתה לי עוד ברכה כלשהי אבל שכחתי אותה. אה, כן, החלמה מהירה גם לסובלים מדמנסיה. היפ היפ הוריי!

קפת

New member
חונקת, או חוקנת, תלוי

מזל גדול שמדי פעם אני יוצאת לנפוש ולנכש עשבים שוטים בפורום הזה. זה סוג של תרפיה לא מוצלחת ולא מומלץ לנסות את זה בבית. וככה יוצא, שאני מבחינה בכל מיני טמבלים שמנסים את מזלם פה. זה המזל שלהם, כנראה. אני, בכלל אין לי מזל. בקיצור, אני אצטרף לברכות: החלמה מהירה לכל הבי-פולריים,הפסיכוטיים, הדיסוציאטיביים, השסועים, הפרומים והשרוטים, ובמיוחד לאמא שלי, שאובחנה* אתמול כלוקה בהפרעת אישיות גבולית. בורדרליין פרסונליטי. חוקן** מרפא הכל. מנסיון. *על ידי, ברור **תזכרו שאני אמרתי לכם

Kelevra

New member
כריש זיכרון?

0-----0 \ |^^^^| / \ ^^^^^ / \ ------------ / (קראתי ספר פסיכוטי למדי באחרונה) חגשמח לכל הדפוקים בראש באשר הם. גם לאמא. אפילו שהיא זוממת כנגדי. הנוזל בדלי - תתרחקי מזה, זה לא שוקו!

קפת

New member
כתר-קט בגדרה

לא חושבת, אתה צעיר מדי בשבילה. ובכלל, היא אם היא לא יכולה לראות בך השתקפות שלה - היא נרקיס, אתה ביצה, אם לא הבנת את המשל - היא לא תראה אותך ממטר. הקטרקט מפריע, אתה יודע.

Kelevra

New member
דמנסיה מתקדמת?

אה, כן, נכון. חג שמח גם לכל הסובלים מדמנסיה. דיברתי על אמא שלי. עצם הרעיון מעלה בי חרדות אנטי אדיפליות. אני אוהב פירות מהשלב שהם קצת בוסר ועד לשלב שהם בשלים, אבל לא בשלב שהם כתם חום על המדרכה.

קפת

New member
אנטי-אדיפליות

זה כשאתה רוצה להרוג את אמא שלך ולשכב עם אבא שלך? מ-ע-נ-י-ן. אני חושבת שיש לנו פריצת דרך טיפולית היום. נאי אומר לאיגור להוסיף לחוקן שלך קצת רסק תפוחים. אני מקוה שזה לא יהיה יותר מדי על המדרכה בשבילך.

Kelevra

New member
עדיף על צ'ילי או סחוג

לא, אבא שלי לא בתמונה. חרדה אנטי אדיפלית זה מונח מעורפל. תנסי לתרגם את זה באמצעות מחשבות חיוביות על אמא. אמא היתה זוחלת, כמו שאומרים. זה הזמן שלי לקחת פסק זמן עקרוני. יום חרא. ממחר אני עובר לעבוד בירושלים. תפקיד חרא בחברה חרא בעיר (וואט דה פאק, בשביל מי אני מהסס בכלל?) חרא. שונא את העיר הזאת שנאת נפש. זאת אומרת, אם היתה לי נפש. הוציאו אותה. בניתוח*. גועל נפש. יום חרא. שיכור כבר מוודקה ומלפפון חמוץ. (דחיל רבאק, ברור שמהוודקה, מלפפוצ זה רק תוספת, כאילו דא כזה??) יא חצ'ו חופש בלאט. נאי זה העוזר החדש שלך? מברוק. מגייסת עובדים בתקופת מיתון. כלת פרס ישראל לחברתיות 2008. זה נשמע כמו שם של עובד זר. קבלי גם אות הוקרה מארגון במבילי. זכית במין סוער בשלישיה בחדר לפי שעה בכניסה לשדרות המופצצת עם שלי יחימוביץ' ונחמיה שטרסלר. *לא אלקטיבי בכלל - הוטרינר העירוני ימ"ש תפס אותי.

קפת

New member
נסעתי היום לבאר שבע. ברכבת.

לוקחת בזחילה על קוצים עם או בלי נזר על הראש את תפקיד הקדושה המעונה. אל תתווכח איתי אפילו. חייבת מקלחת. כל מדבר סהרה על הפדחת שלי.

Kelevra

New member
מה הבעיה?

שוטפים בטרפנטין וזה עובר. החיים כרגע זה כבר לא מה שהיה. חג שמח דודה קפת.

קפת

New member
האחרון שקרא לי דודה

עושה עכשיו פילאטיס בכלובי הדניס. החברה האלה, שחוגגים עם אגרופים, הם מנסים להיות מנהטן טרנספר למבוגרים בלבד?

Kelevra

New member
מה שתגידי

זכור לי שחילקת לחיילים סנדוויצ'ים עם דיזנטריה. לזה קוראים דודה בלקסיקון שלי. לדעתי הם יותר כמו קונטיקט ווייטלנד, שזה כמו ייהוד הגליל לייט. הכנת כבר ארוחת בריוש עם יין חם וערמונים, או שהריח הזה הוא בגלל שאת שורפת גופות?

קפת

New member
אני אוהבת ריח של גראד על הבוקר

אלו לא היו סנדוויצ'ים, וזו לא היתה דיזינטריה. נראה לך שאני אתעסק עם חיידקים כל כך בנאליים ומשעממים?

Kelevra

New member
לכל אחד יש נפילות

במיוחד לאשקלון. מאוד יתכן שכן. בניגוד לתדמית הקלאסה שאת מתעקשת להציג, אני מאמין שאת מתעסקת גם הרבה עם עסקי נבלים סוג ב', מהסוג שנבל בעל שיעור קומה היה נמנע מהם. יו נואו, החלטורות שלך בבאר שבע למשל. ככה זה, מסתובבת עם מגפי רפתנים ולבני ביג-מאמא ומתיימרת להיות קרואלה דה ויל כשבפועל את אפילו לא נבל מקומי, מין שילוב עממי בין ג'קי לוי לשלי נרקיס. במילים אחרות, גיב מי א ברייק! אין לך כסף לחיידקים מגניבים באמת, את פשוט אוספת את מה שיש בטרמפיאדה של העובדים הזרים.

קפת

New member
אני לא מתכוונת לחלוק איתך

או עם הקהל הסמוי והקדוש הזה את הסודות המקצועיים שלי, שפיתחתי במשך שנות סבל וייסורים (ככה זה, ללא ייסורים - אין יצירה והצורך הוא אבי ההמצאה, וגם אמא שלו. תשאל את אביו גפן. זו לא טעות הקלדה. או לא.). בוא נאמר ככה: גם את האבולה לא מצאו בבית קפה צפונבוני. ואם אפים של בבונים זה טוב למדענים, מי אני שאבחל בהפרשות של עובדים זרים ועובדות כפיים? אינלי בעיה להיות ג'קי לוי, באמת שלא. לכבוד יחשב לי. שלי נרקיס לא מוצא חן בעיני: גבר עם שם של בחורה ושם של פרח לא יכול להיות מודל בשבילי. אני מבינה שאין לך עבודה היום. סגרו את האתר, כי חמסניקי המחמד שלך לא הגיעו? אצלי בביזנס, מיסטר, היום יום מסחר לכל דבר. ובאמהרית: תפסיק להפריע. אתה לא היחיד שמנסה וגם מצליח, ותיכף צהריים ועוד לא הספקתי כלום. כלום. חוץ מפלאברות.

Kelevra

New member
הוא נרקיס ואת ביצה?

תיכף צהרים ואת יודעת מה תספיקי: סביח ולחוח ומחמעח וגעגעח וסלט עטינים סחוג ובצק אצל האשכנזי בפינה. אין לי עבודה היום. הלוואי שהסיבה היתה שהפועלים נטבחו במשך השבת, אבל כפי הנראה לא הולכת להיות לי עבודה רצינית בשבועות הקרובים. מאותותיו של המשבר. לאו דווקא מנסה ומצליח. היפ היפ הוריי.

קפת

New member
אתה תמיד יכול לבוא אלינו

להכין סביח ולחוח ומחמעח וגעגעח וסלט עטינים סחוג ובצק. כן, האשכנזי בפינה? אח שלי, אחשלי. רק תרחץ ידיים. שמעתי שרפי גינת עושה סיכולים כירורגיים למפעילי סביח ללא רשיון של משרד העבודה. אני לא ביצה. אני תרנגולת. ככה לפחות אומר האפרוח.

Kelevra

New member
ככה זה

מתחילה בלהתחזות למרשעת פירסט קלאס וגומרת בוידוי שאת בעצם תרנגולת שמסמפטת את ג'קי לוי ועושה כביסה על אבן מחוספסת בנחל שיממון. הנחל, אגב, הוא נחל איתן באכזביותו - אפילו בזמן שיטפונות זורם בו רק חול יבש, זאת כיוון שהוא נחל מעגלי הממוקם בראש גבעה - היחיד מסוגו בעולם. לא חושב שיש דבר כזה מפעיל סביח ברשיון. כרגע אני מתנזר ממקלחת ומשטיפת ידיים למשך שלושה שבועות, כדי שאוכל להכין חומוס עם חמצמצות מדוייקת.

קפת

New member
לרגע חשבתי שאתה נמנע ממקלחות

כדי לשפר את מאזן המים. אך לא, זה רק מטעמים קולינריים-פלצניים. ובכן, הנה סוד שאני מוכנה לגלות לך: את החמצמצות המדויקת משיגים בקלות עם סודה קאוסטיק. מנסיון. ממה שנשאר אפשר להכין סבון. ואני ממש ובהחלט לא מירשעת. מי הכניס לך את הדימוי הזה לראש? לא אני... האם אפשר לקרוא מרשעת לאשה שהקדישה את חייה לניסויים בבני אדם? אני הומניסטית, פילנטרופית וכל מניעי הם אלטרואיסטיים וטהורים. בלי מע"מ.

Kelevra

New member
שגיאה גסה!

אין תחליף לשיטות המסורתיות. כל דבר אחר מניב תוצאה נחותה. אגב, חמצמצות לא תושג לעולם בעזרת בסיס. בטח לא בסיס חזק כמו סודה קאוסטיק. כדי להשיג סבון צריך להפגיש את הסודה עם שומן, ורצוי שלא סודה קאוסטיק אלא בסיס חלש יותר. חומוס הוא לא מקור טוב לשומן. הניסויים אגב, פשוט משעממים, צר לי להודיע לך, וערכם המדעי מפוקפק. עניין השרידה במי קרח הוא אולי היחיד שנתן תוצאות ראויות לשמן, אבל כבר ביצעו את הניסוי הזה לפניך. אפילו את ניסוי העגבת הגדול שלך כבר ביצעו פעם בטסקיגי. גט א לייף! לפחות תמציאי ניסויים משלך. נ.ב. - פרופסור מילגרם מסר לך שהנבדק בניסוי שלו הוא בעצם המפעיל, ושבכסא הנבדק יושב שחקן (כן כן, הוא רק אמור לשחק אותה, פיספסת את הרעיון. כאילו דא?).

Kelevra

New member
תיקון טעות קטנה

מסתבר שבתעשיה עדיין משתמשים בסודה קאוסטיק כדי לייצר סבון בסיסי. אני זוכר מהמפעל כמה חומרים אחרים, אבל זה כבר עניין מסחרי מתוחכם יותר.

למעלה