חנוקה

קפת

New member
אתה רואה? אני קדושה, לא מרשעת

בניגוד אליך, לא הלבנתי את פניך - עם או בלי סבונים - ברבים על טעויותיך. ואם לא ניסיתי לשים סודה קאוסטיק בחומוס - זה הרגע. וגם להתרפס בפני ולבקש סליחה. זה אפפם לא מזיק. כלומר, לי זה לא מזיק שמבקשים ממני סליחה. מה לגביך, כלומר, האם זה יזיק לך? מאיפה לי לדעת. וגם מכפת לי? אם תמות, או משהו, אני אמצא זבל אחר שיתנצח איתי פה שעות וימים.

Kelevra

New member
ההיסטוריה מלמדת

שיש זהות עמוקה בין קדושים לרשעים. ולמה שאני אתרפס בפניך אם לא ייצא לי מזה שום דבר? לפחות היית חוזרת אלי על ארבע, מספרת לשכנים שנפלת במדרגות, אומרת לשופט שאת סולחת לי ושוב רוחצת לי את כפות הרגליים בריר בשעה שש בבוקר. בלי זה, בשביל מה בכלל להתרפס? בניגוד אלי, ניסית ולא הצלחת. כי אני לו תואה לאולם! אם אני אמות, העולם יעצר ממילא ואין שום משמעות לימים וללילות חסרי המשמעות שיעברו עליך בציפיה למותו של הזמן, אשר אין כל ספק שלא יוכל להמשיך להתקיים בלעדי. אין עוד זבל כמוני, וזה כולל קומפוסטים מאוד איכותיים ממבחר המציאות של רמת חובב. שנה טובה מותק. פרחים בדרך אליך. דונט גט אובר אקסייטד - ארבע כריזנטמות יספיקו. תודי שאם אמות תתגעגעי אלי. אפילו תבואי ללוויה ותבכי קצת. אז זהו, שאת לא מוזמנת. לא תהיה הלוויה בכלל משתי סיבות. הסיבה הראשונה היא שבצוואתי אני מבקש לשרוף את גופתי ולפזר את האפר בעזרת פצצת מימן מעל ירושלים. הסיבה השניה היא שאני מתכוון לחיות לנצח, או לפחות עד אחרי שהמוות יעלם מן העולם.

קפת

New member
אוי ג'יזוס

אנחנו מוכרחות למצוא לך עבודה. שמעתי שבמכון לרפואה משפטית באבו כביר מחפשים גוזזי ציפורניים. שאמליץ עליך?

Kelevra

New member
אני לא אוהב שקוראים לי ג'יזוס

זה נשמע טפשי. יהוה הרבה יותר מתאים. יש לי עדיין עבודה, היא פשוט מהסוג שגורם לך לצרוך נוגדי דיכאון וקוטלי חרקים לארוחת בוקר. בסופ"ש אשב באמבטיה עד שיצמח לי נרקיס מהפונטנלה (שלי). או עד שיתקררו המים, מה שיבוא קודם.

קפת

New member
האחרון שהכרתי שקראו לו יהוה מת מסרטן

הוא היה חתול. הוא חי עם ארנבת שקראו לה חתולה (במלרע כמובן). לא מזמן קראתי מחקר בBMJ שהשווה בין נוגדי דיכאון מסוג SNRI לבין סודה קאוסטיק. הסודה לקחה בענק, ואל תבלבל לי עכשיו על בסיסיות וחומציות. לדיכאון אין Ph גם לא PhD

Kelevra

New member
לקחה מה?

את המעי הדק לטיול בשפדן? (עוד טיפה נאריך את השרשור הזה וננגח בדופן שמאל של הפורום נגיחה היסטורית) כמו שאמרתי, אני מתכוון לחיות לנצח, כך שהסרטן יצטרך להמתין. בינתיים גיליתי שיש לי כמה שערות שיבה חדשות. כמה מהן מחוברות לחתול. מאוד יתכן* שהייתי חווה כעת מחשבות אובדניות והזיות פואטיות על טבח המוני. בינתיים אני משתעשע בהזיות על עינוי ורצח של אוכלוסיות מצומצמות בלבד, אבל זה כמו כל אחד, שום דבר חריג. לדיכאון, אגב, יש חומציות מוגדרת. הוא מפרק וסותר בעצם קיומו דברים בסיסיים, והוא מאכל את המוח בצורה די ברורה. בשביל זה אני שותה כל בוקר יחד עם הפרוזאק גם שניים וודקה ושפופרת KY. זה טוב כדי לשמן את גלגלי השיניים בראש. ככה מחשבות לא נשחקות בין האוזניים כשהן סופסוף מצליחות לצאת. תמיד פחדתי שאם יקטע לי חוט המחשבה יפלו לי האוזניים, אבל מסתבר שהן מחוברות ממש חזק. בחיי שאני לא זוכר מה התחלתי להגיד. אה, כן, שנה טובה. *באופן היפוטתי** כמובן - אני בן אדם*** עסוק. **אני לא חווה מחשבות. ***אוקיי, אז עסוק.

Kelevra

New member
למה מטפורית?

זהו החומר הטוב ביותר לנושא. כלומר, לפחות מהצד השני... עם זאת, משהו מביא אותי לשאול, למה לא וודקה? איך ההנג אובר מותק? שתית יותר מדי ערק אתמול? אני בהחלט עברתי יום הזוי לשנה החדשה. בתקווה שיסתדר בקרוב, עבודה חדשה, שנה חדשה, פירעון אג"חים מלא ונסיקה תלולה של תיק ההשקעות שלי שבקנטים כרגע ממש כמוני. מאחל לך שטיפול השתלת השיער בגב יעבור לך בהצלחה. גראדי לי ואגראד לך. הלוואי עלי צו 8.

למעלה