טוב אז מתחילים או יותר נכון ממשיכים

InbarKiii

New member
חחח טוב של דרייק זה בטוח לא

הרבע עוף הזה
בטח הלך לקנות בשביל חבר שלו, הוא משקיע :p

nini18

New member
תמונה יותר יפה ../images/Emo99.gif

אני זוכרת כמה התלהבתי שראיתי אותה מהיד ביד, חמודי שלי

mayarel

New member
באמת חמודים ../images/Emo13.gif

איזה יופי . למה אבל אין תמונות של שניהם יחד???

InbarKiii

New member
בטח אדם שוב לא היה באפטר פארטי

ובגלל זה אין תמונות שלהם ביחד.. אבל הפעם הסיבה מוצדקת

heart1soul

New member
מחר מצלמים את העטיפה לאלבום של אדם!!

לקוח מ: ontd_ai איפור אולטרא סגול!!! ADAM IS SHOOTING HIS ALBUM COVER TOMORROW!!! JasenKaplan: is cleaning his kit up for the Adam Lambert cover shoot tomorrow. I look forward to it despite the long day it will be. 5 minutes ago from web EDIT!!!! JasenKaplan@insomniac19 we are shooting adam's album cover tomorrow. :)4 minutes ago from web in reply to insomniac19 EDIT AGAIN!!! JasenKaplan@insomniac19 I would NEVER make adam look orange! lol i promise! I will twit pic tomorrow...18 minutes ago from web in reply to insomniac19 JasenKaplan@adamlambert I am excited for the shoot tomorrow! i got the UV make up and cant wait to ROCK IT OUT! YAY! xoxo

nini18

New member
יש להן אדם בגודל טבעי ../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif

חחחחחחח
מסכן הקרטון

InbarKiii

New member
עם כל הכבוד לאדם

אם הייתי הולכת בבית בלילה ורואה את זה הייתי מתה מפחד חחח ולמה לעזעזל הן רק הדביקו את הפרצוף שלו? חח שידיפסו תמונה שלמה שלו D:

nini18

New member
נראה לך, אם היה לי את זה

הוא היה ישן איתי ועם גיא במיטה ועוד באמצע חחחחחחחח
ואני לא רוצה להגיד לך מה היה קורה אם זה היה אדם האמיתי חחחח רק פתחנו פורום אני לא רוצה שיסגר

InbarKiii

New member
חחחחחחחחחחחח

אני בטוחה שזה מה שהיה קורה
וגיא בטח מזה היה מרוצה מזה חחח

nini18

New member
אוי אני חייבת לשתף חחח

טוב לא חייבת אבל רוצה חח
הראתי עכשיו לגיא את מה שרשמתי ואת הקרטון חחח אז גיא אמר חחח בקשר למשפט השני אם זה היה אדם האמיתי חחחח אני פשוט לא יכולה להפסיק לצחוק, כי אני מדמיינת את זה חחח טוב בקיצור הוא אמר שאם זה היה אדם האמיתי אני הייתי מנסה להעיף אותו (גיא) מהמיטה חחחחחחח ואדם היה מנסה להעיף אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחח

למעלה