טוב,אין המומה ממני

טוב,אין המומה ממני

צבר הפך מבייב אמיתי לסכסכן מניפולטיבי. נכון,לא ציפיתי שישתוק 3 חודשים אבל ראבק, מה אתה יורה אש לכל כיוון?

והוא מודה בזה! ``זה אני מה שראיתם``

התערבו בבית שלו אם הוא יגלה את פרצופו אחרי 5 דק הוא אמר...``לא האמינו 3 שבועות`` ולאון מאכזב אותי נורא.

הכפרה

New member
מה צבר אמר בדיוק? על מי הוא צעק ולאון?

לאון שיפרה והחמדמדן הזה איתי ניראים לי הכי נורמלים שיש!

צבר צרח על קרן ונעמה

הן גימגמו.. היו בשוק. תארי לך את צבר צועק ברמה של שי.אמאלה.

איתי בל

New member
יש פה מישהו שלא צועק?

לפעמים צועקים... זה מאכזב אותכם מה חשבתם שצבר לא צועק? שהחרא שלו לא מסריח? הוא בנאדם...

כן! 3 שבועות הוא יושב בשקט ופתאום הוא בעעע

אז אנשים בהלם! מי חשב שהוא צועק? לא שמעו ממנו בכלל!

איתי בל

New member
אז אתם טיפשים

אם אתם חושבים שבנאדם ששותק שבועיים לא צועק ולא אנושי אז אתם טיפשים

Lomsahne

New member
../images/Emo45.gif

אנשים פה מזה חיים בסרט, שאם בנאדם שותק אז הוא חייב לשתוק כל החיים ואם הוא חס וחלילה אומר את מה שעל הלב שלו אז זה אסור וזה תככנות וזה תחמנות. הוא עורך דין מה חשבתם שהוא לא רודף צדק? דרך אגב גם אני כזה וגם אני הייתי עושה לקרן מה שהוא עשה כי אם בנאדם שמעשן ושותה בלי חשבון ואין לו משמעת עצמית שווה בדיוק מה שצבר חושב שהוא שווה.האגואיסטיות פה חוגגת

אני רק אחזק אותך ואתן עוד פרט:

צבר אמר אחרי שצעק על קרן ונעמה וקרא להן חזירות וגרגרניות שהן גימגמו בגללו ושהו נהנה מכל גימגום שלהן! מלבין פני חבר ברבים וגם שמח לראות את החבר הזה מבוייש לעיני כולם! שיתבייש. ועוד דבר: ממש מרגיז אותי שצבר מדבר על הצבא כל הזמן כאילו הוא היה איזה לוחם. סך הכל ג'ובניק! (במוד"ש. ולא להתווכח איתי ולהגיד שהם לוחמים כי הם ג'ובניקים במיליון אחוז!) עדיף לו שישב בשקט

k i d a n

New member
בטח יצעק על שתי היצורות הללו..

אני אישית רוצה לנקור עליהן או להטיח להן בראש בקבוק יין אחד (מתקציב החירום) ואני לא בבית...

no nick 1989

New member
פשוט גועל נפש....

צבר איכזב ואני לא יכולה לראות תפרצוף העאלק צדקן שלו יותר!!! לא יאמןןןןןןןן מה שהולך שם אחד מלכלכך על השני. ציפיתי שזה יקרה אבל לא ברמה כזאת. זה כבר כל שיחה מישהו מרכל. לאון,איתי,שפרה ויוסי המלך כמובן הם מי שאני ארצה לראות במשחק עד הסוף.

מכות בסלון בחיי עוד רגע..אני בהלם

וצבר הזה היה חתיך ונהיה דוחה בעיניי!

מה הקשר שהוא ישב בשקט עד עכשיו? צבר

אמר עכשיו שהוא פתח את הפה כי זה מציק לו שיש הרבה לכלוכים, דבר אחד נכון שהוא נגרר עם שי הנחש ומאמין לכל דבר שהוא אומר.

../images/Emo45.gifצודקת!

צבר הביא אותה במסכה למשך 3 שבועות, והיום גילינו את פרצופו האמיתי.

אורישקי

New member
גיבשתי דעה סופית

אני מבין למה צבר התעצבן כי הוא שמע על כל הזבל של נעמה ועל הצביעות אבל הוא איכזב אותי כי הוא הלך בסוף עם שי וערן שהם ההפך הגמור מצבר

אורישקי

New member
בתכלס נעמה התחילה עם הכל

היא זו שלא אהבה את צבר מההתחלה,סיכסכה,עיצבנה. אבל צבר איכזב אותי שהוא נצמד לשי וערן שגם אותם אני שונא. חבל שלא נצמד לבובלינים,לאון,שפרה,רנין,וג'ני

matankzr

New member
כן...

אתמול בלילה שמעתי אותו מדבר עם שי 5 דקות בקושי וכבר הוא עלה לי על כל העצבים. היה עדיף שהיה ממשיך לשתוק. הוא סתם מגזים ומתבהם.(נהיה בהמה). באמת הוא לא כמו מה שציפו ממנו להיות.. ובאמת הגיע הזמן שילך. הוא כבר ממש מעצבן

למעלה