טוב אנשים, משהו שדיי מציק לי

• פותח הנושא ny34
  • פורסם בתאריך
../images/Emo45.gif

זה דיי דפוק כי ברור שאם הם היו הכי מכוערים בעולם הייתי ממשיכה לשמוע אותם .... קול ומוזיקה לא קשור ליופי של הבנאדם ...

DisturbedDoll

New member
../images/Emo45.gif

זה למה התחלתי לשמוע MCR. בהתחלה הם אפילו לא נראו לי הכי כוסיות >:

../images/Emo45.gif נמנמ..

כשקיסמית השמיעה לי שיר שלהם, לא היה לי מושג איך הם נראים. וכשהיא הראתה. למען האמת לא חשבתי שהם כל כך "אלוהיים" או מדהימים. אבל יש להם כמה תמונות יפות
במיוחד לפרנק
. אבל יש כל מיני להקות ששמעתי סתם כי הם היו בתיקייה של אח שלי. ולא ידעתי (ועדיין אין לי) מושג איך הם נראים. אבל זה שהם חמודים, זה רק מוסיף :)

ny34

New member
ברור שמוסיף,חחחח...

אבל אני לא חושב שזה צריך להפוך להיות הנושא שיחה העיקרי

MyMystery

New member
../images/Emo45.gifבכלל לא ידעתי איך הם נראים..

עד שחיפשתי בגוגל חעחע

NeT NiT

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

זה לא כאילו שאני שומעת את המוזיקה ובוהה בתמונות שלהם.
המוזיקה זה מה שחשוב.

rebel girl

New member
נראה לי שכן כי

למשל אני שומעת את הרמונס ואני בכלל לא יודעת איך הם נראו ואת היוזד אני שומעת ולא מכירה אף אחד חוץ מברט אז כן

ברור ש-../images/Emo45.gif

מראה זה לא קריטריון בשבילי זה פשוט בונוס ואני לא אפסיק להגיד "ג'רארד יא שקסי תעשה לי ילד!" כי הוא פשוט כזה ואני אוהבת לאהוב אותו. אבל זה לא אומר שאם הוא לא היה אז הייתי מפסיקה לאהוב את הלהקה. שני הדברים בכלל לא קשורים אחד לשני. לא אצלי לפחות.

mor p2

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo45.gifיש להם מוזיקה ממש כיפית..

וזה זה שהם יפים זה לא אומר כלום..

Prue 4 u

New member
../images/Emo45.gif. ../images/Emo78.gif|חמוס|

המ.. דיי התחלתי לשמוע אותם בלי שבכלל ראיתי אותם/איך הם נראים/מהם שמותיהם וכו' וכו'. המראה זה רק תוספת נחמדה

ny34

New member
כמו שאמרתי ל"למון ליים1"

לפי דעתי זה לא צריך להפוך להיות הנושא העיקרי אבל

keisamit

New member
בטח שבטח שבטח../images/Emo45.gif

למרות שלענות על זה ב"כן" מלא זה קצת צביעות. כלומר, אם הייתי שומעת שיר שלהם ברדיו הייתי אוהבת אותם. כי יש להם אחלה שירים. אבל לומר כן מלא זה בהחלט צביעות מסוימת. יכול להיות שהיו מפסיקים לשמוע אותם חלק מהאנשים אם הם היו מכוערים. טוב, אני אוהבת את גרין דיי, ואני לא חושבת שהם יפים. [לא, לדעתי בילי
כוסון.]

MCRules

New member
..

חברה שלי השמיעה לי את הדיסק והתאהבתי אפילו לא ראיתי איך הם נראים. זה שהם נראים טוב זה רק בונוס.. (ולא כולם נראים טוב- אחמ אמ ריי)

kati666

New member
הי!!!ריי חמודד!!!

בוב נראה כמו מאבטח רוסי. רי חמוד.אני לאהוב אותו.

למעלה