טוב, זה רשמי - color club "כאן"

Ultra marine

New member
ועוד משהו מגניב!!!!

סתם בשביל הקטע, לראות אם באמת אפשר להזמין לחצתי על אחד. הוא הוביל אותי לעמוד של "עגלת הקניות" והפלא זה פלא - flat rate box - 18$ יוהו!

ssnoopy

New member
3 חבילות שמכילות 21 לקים ../images/Emo99.gif

אני מכינה רשימה כבר כמה חודשים ולא הזמנתי כלום כי לא היה את האופציה לבחור חבילה קטנה ואני משלמת עם כרטיס אשראי ולא עם פאי פאל.. אז חיכיתי וחיכיתי ואספתי עוד לק ועוד לק לרשימה... והיום בבוקר איך שראיתי את ההודעה שלך אצתי רצתי והזמנתי את כל הרשימה

Ultra marine

New member
הרגת אותי עכשיו ../images/Emo6.gif

גם אני משלמת בכרטיס אשראי ולא דרך פייפאל.. אני סמכתי עליו שיעדכן את המחיר.. (והוא אכן עשה את זה - 3 פעמים). אבל גם אני בהחלט עורכת רשימה להזמנה קרובה במיוחד... עכשיו כשיש את color club...

תולי01

New member
בדיוק התחלתי אתמול לתכנן את ההזמנה ../images/Emo3.gif

ואין לי מושג איך אני אמורה לבחור רק 9 לקים, יש עכשיו כ"כ הרבה שאני רוצה ! ייאלצו להיות ויתורים כואבים......או השלמות מאיביי
ואיזה יופי אם הוא סוף סוף עדכן את עניין המשלוח אצלו, זה יהיה הרבה הרבה יותר טוב !!!

Marble Arch

New member
גדווול!!!

תודה על העדכון!! לידיעת הקורא דייויד - צפה להזמנה ממני בימים הקרובים

Simply Blonde

New member
עאלק לידיעת הקורא דיוויד חחחחחחחחחח

וכן כן גם ממני.. אני חייבת להפסיק כבר..

מ ס ט י ק

New member
אם חסרים לך 3-4 לקים אני אשמח להצטרף

ת'אמת אפילו גם לאחד.. אני ממש רוצה את רובי פאמפס, אבל על הדרך אני יכולה להכניס עוד שניים..

Marble Arch

New member
../images/Emo124.gifבנות!! יש לי בקשה ../images/Emo9.gif

לטובת אלו מאיתנו שרוצות נורא להתנסות בקולור קלאב אבל אין להן פתאום זמן לשיטוטים וירטואליים (
מקווה שהמצב הזה בעבודה יסתיים בקרוב, כי ניראה לי שאני רק עובדת וישנה כל היום! אין לי זמן לחרוש על המחשב ואני לא מרוצה מזה בכלל)- תנו קישורים ללקים הכי שווים של קולור קלאב שראיתן!!! לקים שאתן מתכננות להזמין.. זרקו לי עצם!

למעלה