טוב, זה רשמי - color club "כאן"

ענבל30

New member
אין לי קישורים מיידיים, אבל יש לי רוויו קטנטן

למעשה יש פוסט בהכנה, על 4 הלקים של קולור קלאב שיש לי...
בקצב של פרסום הפוסטים בבלוג שלי, זה יקח עוד קצת זמן עד שהפוסט הזה יעלה לאוויר... אז אני עושה בינתיים מיני-רוויו על הרביעיה. קיבלתי את ארבעת הלקים בחבילה מברוק, מהבלוג getch nails did והנה הם לפניכן: (בהודעות משורשרות, כדי לצרף את התמונה המתאימה)

ענבל30

New member
wild at heart

מהקולקציה הנושאת את אותו שם (קולקציה מקסימה בעיני, שעל התמונות של הסווטצ'ים שלה הזלתי ריר עד שהתקלקלה המקלדת
) סגול כהה ועשיר ו... הולוגרמי! למעשה זה הלק ההולוגרמי הראשון שלי. האפקט ההולוגרמי לא מאוד חזק, ורואים למעשה רק באור שמש ישיר וחזק ובזווית מסויימת. ראיתי גרסאות יותר הולוגרמיות של הלק הזה, אני חושבת - אבל אולי אני מתבלבלת עם הולוגרמים אחרים. בכל מקרה, גם עם האפקט המופחת - לק משגע! סגול כהה כמו שאני אוהבת, צבע עשיר, מכסה יפה ב-2 שכבות, נמרח בלי בעיות. נפלא.

ענבל30

New member
electro candy

השלישיה הנותרת היא שלושה צבעים זרחניים (ניאון) מקולקציה שאני לא זוכרת את שמה שהיו כלולים בה הרבה לקים בצבעוניות הזו. למי שלא אוהבת ניאונים - הלקים האלו לא בשבילה... הצבע שלהם מאוד in your face . למי שאוהבת - אלו לקים זרחניים מיוחדים - יש להם שימר כחלחל-חשמלי שנותן ברק ומרקם מיוחד לכל אחד ואחד מהצבעים. נתחיל עם electro candy - הורוד שבחבורה. מאוד ורוד - ורוד זרחני טיפוסי, עם השימר הכחלחל מקבל גוון מיוחד ומרקם מעניין. בצילומים השימר פחות בולט ופחות כחלחל מאשר במציאות. לק מקסים, אידיאלי לקיץ ויכול להיות גם פדיקור מהמם...

ענבל30

New member
tangerine scream

כשמו כן הוא: טנג'רין כתום כמנדרינה, צורח וזורח בקולי קולות
מה שממתן אותו מעט והופך אותו למאוד מיוחד זה שוב השימר - שבלק הזה נראה מעט יותר ירוק מאשר כחלחל. לק כתום זרחני עם שימר ירקרק - גאונים החברה בקולור קלאב שחשבו על השילוב הזה
גם זה לק קיצי שנראה לי מתאים יותר לפדיקור... נראה לי שילך טוב עם שיזוף ועם הקיץ הישראלי - אישית עלי הוא לא נראה מחמיא כל כך אבל ראיתי סווטצ'ים שלו שדווקא מאוד מחמיאים למדגימות, כך שלא רצוי לפסול מראש. הוא אגב שקוף למדי וזקוק ל-3 שכבות לפחות כדי שקו הציפורן לא יהיה בולט...

Ultra marine

New member
נראה לי שאו שאני אמות על זה

או שאני אשנא את זה
מסוג הלקים האלה..

ענבל30

New member
what a shock!

ואכן - איזה הלם! זה הצבע הכי מזעזע במלאי שלי
ירוק זרחני כמו של מרקרים, גם הוא עם השימר הכחלחל הנפלא. האמת היא שיצא לי להסתובב איתו, והתגובות שקיבלתי דווקא היו מפרגנות, אבל מה שברור מיד זה שאי אפשר להתעלם ממנו - זה צבע כל כך לא סטנדרטי, כל כך לא שגרתי וכל כך צועק שפשוט חייבים להגיד משהו... ואני? אני לא הפסקתי להסתכל עליו - אבל חלק מהזמן זה היה בהתלהבות וחלק מהזמן בסוג של הלם: אני מרחתי צבע כזה על הציפורניים שלי...?!?! הייתי ממליצה עליו רק למי שבהחלט מרגישה נוח לנסות דברים חדשים ולבדוק את הגבולות שלה
גם הוא די שקוף וזקוק ל-3 שכבות לפחות
מצטערת שהצילום הוא ללא הבקבוק - יצא לי לצלם אותו ביום שלא הייתי בבית והבקבוק לא היה עלי. כל הקולור-קלאבים שלי נמרחו יפה ולא עשו בעיות. לניאונים אין ממש ברק - לדעתי צילמתי אותם בלי טופ כדי שיראו את הברק המופחת שלהם, אבל עכשיו אני כבר לא בטוחה... בכל אופן - בעיני הם מספיק עושים רעש גם ככה ואין צורך גם בברק נוסף על כל מה שהולך שם
גם אם ניאונים זה לא בקבוק הלק שלכן, לפחות תוכלו למחוק את אלו מהרשימה
על הסגול אני ממליצה בחום לכולן - אחד הצבעים הכי יפים באוסף שלי!

יושבת ומזילה על הכתום והסגול

דיייייייייייייי! אתן ממכרות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ultra marine

New member
הנה אילו שאני רשמתי לעצמי...

Color Club Wild at Heart (שתולי כבר ציינה..) Color Club Fashion Addict אני אמנם לא חובבת האפורים אבל זה נראה לי מדליק לגמרי
Color Club Pure Energy (תולי אשמה! עשתה לי חשק לתכלת-טורקיזי..)

תולי01

New member
התכוונת לענבל, לא אליי ../images/Emo13.gif

היא עשתה כזה חשק עם הצבעים האלה ! והם באמת צבעים מהממים - את הראשון יש לי ואני מסכימה עם ענבל שהוא אחד המהממים ועכשיו כשאפשר להזמין קולור קלאב - חובה לכל אוהבות הסגולים...חחחח ה - Fashion Addict מהמם ברמות ! רק קחי בחשבון שהוא לא ממש אפור, הוא מעין סגול-אפור, הסגול מורגש בו. אם את רוצה רק אפור, יש לך אותו דבר רק באפור ב- Worth The Risque - יש לי אותו גם והוא לגמרי אפור וגם מהמם ברמות מטורפות !

Ultra marine

New member
אופס!! סורי... ../images/Emo163.gif

אבל את אשמה ב Meteor Shower !!!
אז לא יצאת מזה לגמרי..

Ultra marine

New member
אני מאוד אוהבת סגול

אז דווקא השילוב של אפור עם סגול מאוד מדבר אלי

למעלה