יאלה קדימה...לאהבה....קדימה

ע י ן

New member
יאלה קדימה...לאהבה....קדימה../images/Emo160.gif

מה דעתכם ...שנכתוב קצת דברים טובים ?אה ?בשביל הנשמה.. בשביל החיזוק...כדי להיזכר...לשמוח... כל מי שבא לו מוזמן לכתוב דברים נחמדים על בן/בת הזוג הילדים...על עצמו .. נדגיש כאן ..בהודעה הזו ..בתגובות ..את כל היפה , הנעים ,הטוב , המצחיק..המרגש..שבנו וביקירנו... מה אתם אומרים ? בא לי... וכבר נאמר כאן ע"י משתתפת יקרה נוספת.. "בא לי וכשלמרוקאית בא...מה כשלמרוקאית בא ?"
בואו נו...
הנה אני אתחיל ....

*יערית

New member
../images/Emo23.gifלא יודעת לאן זה יוביל../images/Emo23.gif

אבל כך הוא שלח לי למייל לפני כחודש.... התרגשתי מאוד..אומנם זה שאול ממקור אחר.... אך המילים אמרו הכל....גם אם עדיין לא נעשה דבר מזה
{ואתה נסיך האושר שלי...מקווה שלא תכעס על השיתוף
} והרי את מקודשת לי כך אני אומר כשאת תלבשי שמלת כלולות את הנשמה המתוקה שלי ישיר לך הזמר אני אסכים איתו בשני קולות או כלה יפהפייה בשם האהבה אני נשבע או כלה יפהפייה אבקש ידך גם בעולם הבא תני חיבוק ונעצום עיניים ונישאר לנצח שני פרחים אני ואת זוג מהשמיים אז בואי נעשה חופה כזאת עם כל האוהבים והרי את מקודשת לי כך אני אלחש ואקח אותך לריקוד ברחבה כשתיגמר המסיבה יפה שלי ניסע לירח דבש וננצור לנצח את האהבה או כלה יפהפייה בשם האהבה אני נשבע או כלה יפהפייה אבקש ידך גם בעולם הבא תני חיבוק ונעצום עיניים ונישאר לנצח שני פרחים אני ואת זוג מהשמיים אז בואי נעשה חופה כזאת אותך אני אוהב }{@@@

ע י ן

New member
../images/Emo141.gifווווווווווואאאאאאוווויייייי|

יעריתוש.... אין מילים....יש לו את זה ...מרגש ממש. פחות חשוב לאן זה יוביל...זה כאן!!! הלוואי אמן
עוד הרבה שנים אוהבות ומחבקות יהיו לכם ...

ע י ן

New member
אני אתחיל ...בואו בהמוניכם ../images/Emo140.gif

אני אתחיל בחד - בן זוגי מזה שלוש וחצי שנים... שנון מחשבתית מאין כמוהו ....ורך (כמעט) בכל היתר....
אבא מופלא לשרוך 11 וציפורה 4
והאקס של "בלה בלה בלה"
"אבא חורג" לחד קרן 14 ופרד 12- ילדיי.
עדין נפש , חכם מאין כמותו
, אינטלגנט מצליח... , מרשים בחיצוניותו
סופר בנשמתו
(וכנראה גם בגילגול הקודם ובגילגול הבא...) מחזר שובה לב
...רומנטיקן בלתי נלאה...
מאוד נינוח ורגוע...
צנוע כל כך ...
אה...כן הוא האדם הכי ישר בעולם! מדהים ! נשארה בו תמימות ילדותית משהו ....הוא לא יודע לשקר ...אפילו לא שקר אחד קטן... הוא לא רק לא יודע ...זה לא עולה במחשבתו
!!! זכות גדולה זימן לי גורלי לחיות לצדו
(והמדהים הוא שאני זוכרת זאת גם בזמנים פחות רומנטים...... פרד וחד קרן אוהבים את חד מאוד . זה ממש מרגש לראות כמה הוא באמת חשוב להם....._< לא תמיד היה כך ...ממש לא ..> אני מאוהבת בו רגע רגע
...ורק מתפללת שיישאר לנו בריא ושלם
... האיש המיוחד שלי.

*יערית

New member
מרגש מאוד../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo140.gif

הדבר שהכי התחברתי אליו לראשונה זה היושר..הכנות..לדבר לתוך עיניו בלי מצמוץ.... משם הרבה דברים טובים קרו לנו..וגם הרבה דברים אנחנו עדיין לומדים על עצמינו....אהבה זה "כוח" מניע מאוד חשוב אצלינו בבית.... הרבה כנות..וחברות גדולה! ואמן ורק שימשיך כך לכולם..התמונה שלכם נשמעת יפה וגם נקראת כך....

עין

חלום כל מרוקאית וחצי מרוקאית.....או סתם אחת שיש לה קצת דם אדום... הכל בזכותך שאת מאפשרת לו להוציא את כל הטוב הזה . חד ,זכית תחבק חזק חזק

ח ד

New member
באתי בהמוניי

ועכשיו משהו על מי שמסוגלת לכתוב ולהרגיש את הדברים האלה: עין היא קודם כל נשמה גדולה ויתרה. יש רגעים שלהיות לידה זה פשוט להיות מחובר לקסם וליופי של החיים. אדם נדיר ומיוחד. חריפה, זריזת מחשבה. אוהבת יופי, שלמות, ומאוד אוהבת לתת מעצמה לזולת. רואה בנתינה מתנה. יודעת לגרום שמחה, ולחבק, ולהצחיק. יודעת להנהיג, ולנהל, לארגן ולסדר ולפתור. יודעת להצחיק כמו שאף אחד עוד לא הצחיק אותי. סופר-יצירתית. אסתטית מאוד. יודעת להפוך כל דבר שהיא נוגעת בו ליפה ומיוחד. יודעת לעשות ולתת וליצור יש מאין. והיא בת זוגי, חברתי הטובה ביותר, שותפתי לחיים על כל מה שיש בהם, ובחיינו יש כל כך הרבה. עין, את המתנה והמזל שלי. מילים לא יכולות לתאר עד כמה אני אוהב אותך, רק הלב יודע.

ע י ן

New member
חד קרן מופלאה...../images/Emo41.gif

בת 14 בקרוב...יפה כל כך יפה
...מבפנים ומבחוץ. ילדה שמחה ...סטנדאפיסטית..כל היום צוחקת ומצחיקה.
. החיים איתה - מחזמר.
בחיי: היא שרה את השיחות ורוקדת ...חייבים לראות כדי להאמין..
רקדנית מלידה כבר 9 שנים
- עושה חיל. תלמידה טובה...
מלאנתלאפים חברות וחברים
..ליבה רך רך..לכל העולם.
לא מסוגלת לפגוע בזבוב מזמזם ...ממש מלאכית,בחיי. יש לה עגיל קטן בבטן השטוחה..
(שרה ורקדה הרבה..עד "שזכתה"), פשוט אי אפשר להגיד לילדה הזאת :לא. ממש אי אפשר...בתמימות ונועם ,מלאת חן מרימה זוג עיניים :"אמא אפשר...?" בקיצור חברים באמת נחת ממנה...
יפתי חמדתי. אני גם אוהבת אותה כל כך
...גם גאה בה.
..גם ...טוב נו..הרי עד מחר אי אפשר יהיה לעצור אותי ... זאת החד קרן בחיי.

עין יקרה

כל כך מרגש,בגיל שכולם מורדים הצלחת לגדל ילדה לתפארת הרבה נחת ואהבה...

maof

New member
רציתי לכתוב את הדברים לרולן......:-

אבל לאור ההודעה שעלתה ........אני חושב שזה מתאים לכולםםםםםםםם דבר שכתבתי לפני זמן מסוים לאחת שאיבדה את האמון..... ועכשיו אני מעלה את שוב בידיעה שלא טעיתי......אביגילו maof ו אני רוצה להגיד דבר שבטוח שגם אחרים יקראו (ואולי יאמצו) עד לפני מספר חודשים חשבתי בדיוק כמוך ....... למרות שבתוך ליבי לא רציתי להאמין שבאמת כל מה שהאמנתי נמוג והישתנה יום בהיר אחד שטוף שמש לפתע הכרתי אשה נחמדה עם דעות וקו מחשבה משונה אשה מקסימה ומדהימה שלא האמנתי שנשים בימים טרופים אלה מסוגולת לחשוב כך....(את יודעת כל הנשים אותו הדבר ומחפשות רק דבר אחד-סליחה זה לא דעתי) היתכתבנו אני ואותה אשה תקופה די ארוכה היא הצליחה להעיר בי את הדברים שהאיתי בטוח שנעלמו מהעולם...... בדקתי בכל הזדמנות את הדואר מלא בהיתרגשות מתי....??מתי......?? יגיע המכתב הבא מתי תגיע התגובה..... ללא כל ציפיות מהעתיד לפגישה...... ידעתי בתוך ליבי שהאשה הזאת פשוט יש בה את זה....... והיא הצליחה להחזיר לי את האמון....(בזן הנשי ) חברתי שהיתה בתקופה הקודמת טענה שאני רק מחפש "להשכיב אותה" ואני מחפש "טרף קל" חברי הטב ביותר טען שאני טפש לחפש סטוץ במרחק של 110 ק"מ הוא אמר שיש דגים בחוף שלנו ונשים גרושות מחפשות טיפשים כמוני ניפרדתי מחברתי עקב זה שלא רציתי לנתק את הקשר עם אותה אשה שלא הכרתי אבל למרות הכל לא מהרתי להיתקשר לאשה משום שאמרתי לעצמי אולי הם צודקים ואני טועה....... למרות שמשהו בפנים אמר לי שאני מכיר את האשה לפחות מיליון שנה דבר מסוים בפנים הנחה אותי להרגיש אותה למרות שלא הייתי לידה הכל היה משונה ולא ידוע.... (יד הגורל ?) אבל כל הדברים והתחושות והמחשבות הובילו לכיוון..... יום אחד שהיו לי סידורים באזור מגוריה העזתי להיתקשר ולהציע לה להיפגש לכוס קפה........ וברגע שראיתי אותה ידעתי שאני לא טועה ויש נשים כאלה בעולם... אני יודע שטעו כל האחרים שלא האמינו...... ואמרו לי שאני חיי בחלום ואין דבר כזה בכל הגלקסיה..... והאמת שגם אני חשבתי שאני בחלום ופחדתי לפתוח את העינים.... היום שזו המציאות שלי שאני חיי מצאתי חברה מצאתי משפחה.... ומצאתי בית חם ומפרגן..... בתקופה זו של חיי אני באמת מרגיש שאני נוסע הביתה אחרי יום עבודה דבר שלא היה קיים בכל עברי..... מקווה לכל אחד ואחת שימצאו את בן הזוג שישלים את הפאזל.... מעוף

רות 2

New member
נו בגללכם יש למרוקאית....

שכמותי חשק...לבשל מטבוחה ולטגן חצילים...... מאחלת לעצמי ולילדי...."פאזל ..משלים.

ע י ן

New member
זה בדרך....../images/Emo160.gif סגור!!../images/Emo88.gif

רות יקירה, המשלוח בדרך ...אם תסתכלי טוב טוב ...תצליחי להבחין בו ! וודאי לחלוטין! הנה אני מציגה לפנייך את כל הניירת :....הזמנה, תעודת משלוח, חשבונית(משולמת כבר ...לא לדאוג..) , יש קצת עודף משקל בחבילה...לא נורא עודף משקל חיובי (3 ילדים מקסימים...) כבר מגיע ....
טובה האמונה יקירתי...אנו מזמנים לעצמנו את מהלך חיינו..

לך בן יקר

כתבתי אחרי טקס סיום מסלול של ניב ,ששמר בסוד את היותו מצטיין מסלול,ואני התרגשתי לבד כשקראו בשמו... רגע קסום ואתה לא תדע חיילים לוחמים ,סוף מסלול כבר נגמר צבא כה גאה ,בדום הוא עומד מאחור בשורה רחוקה עוד חייל עם כומתה אדומה בין המון חיילים ומפקדים שכולם נראים לי יפים אדומים מחפשת בלהט אותך בן יקר מחפשת דומעת כל כך משוועת הקהל כה שמח שר לכבודכם את שיר הצנחן... יושבת אני על בטון בשורה גיליתי אותך הרחוק מכולם כה ענו כה צנוע רציני ורגוע עומד לו נרגש בדום כה מתוח להודות רק רציתי על רגע של אושר מתנה נפלאה שנתת ביושר לעולם לא אוכל להעביר את הרגש איך ליבי התכווץ גאוותי התמלאה מעולם לא ידעתי כזאתי שמחה שתמשיך להצליח להיות כה מבריק מפקד ופקוד בן כל כך אהוב ברגע אחד עומדת בלט מורידה את הכובע לך בן יקר מצדיעה לך ואוהבת אמא לבן כך כותבת...

ע י ן

New member
בן יקר...אמא מופלאה...

פשוט יפה!!! הנה תראי יונה מתוקה איזה בן לתפארת הצלחת לגדל .. כמה מרגש ..ילד עם מדים ... מצדיעה גם אני לך ,ניב יקר שאלוהים שם למעלה ישמור אותך חזק ... ולאמא האוהבת תחזור בשלום.

כמה מילים על אהבה.

בטח כבר ניחשתם שפסימיות זמנית היא למעשה אופטימיות חסרת תקנה....עין עלתה על זה מיד
וכבר היא קוראת לי אופטימית. רציתי לספר לכם שאני עדיין מאוד אוהבת את בעלי היקר ואני מצטערת אם הוא הצטייר באור שלילי בעקבות ההודעת ההצטרפות שלי - רגע של חולשה. יש לנו ארבעה ילדים מקסימים שכל הורה היה שמח בהם. ילדים, יפים, חכמים, טובים ומוצליחים. א-ב-ל כמו כל הילדים, הם יכולים להוציא לפעמים גם פיל מדעתו. אני יודעת ומאמינה שהמשפחה שלנו תנצח ונתגבר על כל המכשולים, גם אם זה עם קצת עזרה....אז מה.

אופטי

בטח תצליחו הכל בידיים שלכם נו ספרי כבר מצאתם יועץ? אגב מה אתם מעדיפים יועץ או יועצת?

עדיין לא מצאתי יועץ, מחכה להמלצות

ממש לא משנה לי אם זה יועץ או יועצת - העיקר שזה יהיה מישהו מיקצועי ומוכשר שיעזור לנו לפתור מחלוקות.

למעלה