יאללה שני משחקי 6 לוהטים הלילה.

ThEgReEnKiNg

New member
לא בהכרך סנטר

הם צריכים גבוה עם משחק של הגב לסל ואז הם קבוצה מפחידה. אפשר לארגן משהו , רק שלא יוותרו לי על טיי לוסון אומנם דיברו השנה על ג'נגיגס קוליסון טייריק וקארי , אבל טיי לוסון אחלה של שחקן והוא בהחלט יכול להיות פותח בליגה\שחקן אנרגיה שישי. נקווה מאוד שדנבר יתחזקו.הלוואי שבוש איכשהו יגיע , למרות שאין כמעט סיכוי , בוש מלו ובילאפס מותר לי לחלום לא?
.

Orenseg

New member
בהכרח סנטר

הם חייבים מישהו עם מסה שיוכל לסגור את הצבע, להתמודד עם גאסול-ביינום ולמנוע את הטרור שמילסאפ ובוזר עשו להם בסדרה הזו. הקבוצה הזו ממש לא צריכה את בוש. הנאגטס כבר היו פעם קבוצת סקוררים מטורפת וחסרת איזון, כולנו זוכרים איך זה נגמר.

ThEgReEnKiNg

New member
היא לא צריכה אבל לא יזיק

היו הרבה מאוד חלקים העונה הזאת שפשוט היה צריך שחקן פוסט שיחפור קצת מתחת לסל. בוש במקום קניון מרטין זה שיפור רציני. בוש שחקן הגנה לא רע ממש לא חור הגנתי בניגוד לדעה הרווחת (ע"ע הרידים טים) פשוט רוב השנים בטורונטו היו לידו שחקני הגנה זוועתים ומאמנים רעים. יש לו מוטביציה לשחק הגנה והוא יכול להתאים לסגנון ההגנה הלוחצת של דנבר. תאמין לי שמילסאפ לא יחגוג ככה מולו , במיוחד כי הוא צריך גם לשמור עליו בצד השני.

Orenseg

New member
רק שבוש לא שחקן פוסט חופר

וגם לא שחקן הגנה שיתמודד בכבוד עם המסה של גאסול וביינום. שחקן מצוין וסקורר גדול, אבל לא מתאים לנאגטס.

ThEgReEnKiNg

New member
הוא דווקא כן.

יש לו משחק פוסט מעולה , זה שהוא גם קולע ג'אמפרים מחצי מרחק ויודע לשחק עם הפנים לסל זה משהו אחר , אבל יש לו בין משחקי הפוסט הטובים בליגה , כמעט בלתי עציר שם.

go lakers go

New member
יוטה מעיפה את דנבר 4 - 2 ותפגוש את הלייקרס

יוטה ללא ביתיות,ללא שני שחקני חמישיה-קירילנקו ואוקור,לא יודע מה איתכם...אבל אני בשוק! דנבר שכל העונה נראתה כאלטרנטיבה היחידה ללייקרס במערב,עם אמונה להתמודד מולה שווה בשווה עם ראש מורם,עפה כבר בסיבוב הראשון עם ביתיות. דנבר אולי עם 7/8 שחקני רוטצייה הכי מוכשרים שיש לפלייאוף - צ'ונסי,אפללו,כרמלו,מרטין,ננה,בירדמן,ג'יי אר סמית,לאוסון... פשוט אכזבה. קארל היה חסר אומנם על הקוים,אבל צ'ונסי עם הניסיון והוותק זה כמו מאמן על המגרש...לא מצדיק בכל אופן נפילה כזו. ביוטה דרון המלך היה ענק כל הסדרה.היום בוזר במשחק ענק.לא הבנתי אף פעם למה כאן בפורום הוא כזה אנדררייטד בטירוף...היום בוזר עם 22/20/5 פשוט חיסל לבד את דנבר מתחת לסלים. יוטה מול הלייקרס בסיבוב הבא.יוטה זו הקבוצה שהכי חששתי ממנה במפגשים מול הלייקרס ב2008 ו 2009 , אבל הלייקרס ניצחה ובקלות.הפעם אני יותר רגוע כי קירי ואוקור פצועים...דרון יתעלל שוב בפישר,אבל אנחנו כבר רגילים לזה.. גווו לייקרס !

ThEgReEnKiNg

New member
מאוד מאכזב.

אבל לא נורא , מקווה מאוד שדנבר איכשהו יתחזקו בקיץ. כי יש לבילאפס עוד שנה-שנתיים לתת. אבל צריך עוד שחקן טוב שיכול ליצור לעצמו לידם , או שחקן שיודע לשחק עם הגב לסל דבר שאין בדנבר. ננה שחקן של הפנים לסל ומרטין שחקן של לפספס את הסל.

puskas, קרה משהו באמצע

לא היו 25/5 אבל היה 23.5/4.5. מספיק קרוב לדעתי, וזה למרות סדרה חלשה של קובי. אז נכון, ציפיתי ליותר, אבל אני עדיין חושב שהציפיות שלך ממנו היו נמוכות מידי...

STEVE NASH

New member
אני חושב

שזה פחות או יותר המשחק השביעי הכי לא מעניין בהיסטוריה. אולי אחרי בוסטון - אטלנטה לפני שנתיים.

Oxycodone

New member
סליחה??

על מה אתה מדבר? הסדרה של ההוקס בוסטון הייתה אדירה איך הם מתחו אותם ל7 משחקים..... חות מזה חשוב מאוד שההוקס יעלו ויעשו חיים קשים לדוויט האוורד שבנתיים משחק כמו הצל של עצמו!

STEVE NASH

New member
בוא נגיד שלא היה ספק מי תנצח

עם כל הכבוד לאטלנטה, כל משחק בבוסטון נגמר במחצית הראשונה פחות או יותר, כך שלא היה ספק שבוסטון תקח את הסדרה. בהחלט הגיע כל הכבוד להוקס, אבל סדרה אדירה? ממש לא. גם לא כל כך מותחת.

נכון, היו 7 משחקים, אבל זה משקר

המשחקים בבוסטון נגמרו בהפרש ממוצע של 25 נקודות (כולל 34 הפרש במשחק 7). והמשחקים באטלנטה נגמרו ב9, 5, 3 הפרש.

Orenseg

New member
לפני שנה, הוקס-היט בסיבוב הראשון

היה הרבה פחות מעניין.

Executioner

New member
אני חושב שאתה ממעיט ביכולתם של ההוקס להפריע

ולכן עדיף שהם יגיעו לסיבוב השני ובגלל שקיימת האפשרות שמילוואקי תנצח זה יהיה מעניין, רק תבחר צד.

Oxycodone

New member
גוש סמית וקרופורד אדירים!

קרופורד פשוט שוטר אדיר, וגם הוא לא מחטיא כמעט מהעונשין. גוש סמית פשוט ניצח את המשחק בזכות ההגנה, היה קטע שהבאקס חזרו רק ל7 הפרש ודפקו ריצה והוא פשוט דפק בלוקים לאילייסובה ולדלפינו שהם מתחת לטבעת ורק צריכים להניח את הכדור ברשת. מאוד חשוב שההוקס יעלו ושיהיה לנו מעניין מול אורלנדו, בנתיים האוורד משחק כמו חושך ואני מקווה שההוקס יעשו להם צרות.

ThEgReEnKiNg

New member
יש להם פוטנציאל לעשות למג'יק צרות.

למשל ג'וש סמית'-ראשרד לואיס זה מ'צאפ לא נחמד בכלל למג'יק. זה כאילו בנו את ג'וש סמית' לשתק אותו לחלוטין. מה שכן אם נלסון ימשיך לשחק כמו בסדרה עם הבובקאטס אין להוקס שום סיכוי שבעולם.

rapgamer4ever

New member
אני לא חושב

שהמצ'אפ עם אורלנדו הוא קל או טוב איכשהו להוקס. אין להם גודל. הורפורד די קטן יחסית לסנטר וכמובן שגם סמית' יחסית ל-PF. אין להם ממש תשובה לדוויט, הדרך המועדפת היא אולי שסמית' ישאר קרוב לדוויט וימנע ממנו לקבל כדורים, אבל במצב כזה לרשארד יש כבר יותר ספייס. בנוסף לזה גם אין להם שומרים אישיים טובים במיוחד מול נלסון או וינס. יכול להיות שעדיף להם לשים את מרווין על רשארד, שסמית' יעזור על דוויט ולהמר על הזריקות של וינס.

Executioner

New member
כל פעם שאני חושב על איך לעצור את הווארד

אני חושב(בין היתר) איזה קבוצה תכניס אותו לבעית עבירות יותר מהר.

עידו17

New member
אכן

לכל קבוצה שנשארה במזרח, יש ברגעים אלה עוזר מאמן שלומד את מה שלארי בראון עשה בסידרה שלו מול המג'יק, ומישהו עוד יפיק מזה הרבה תועלת בהמשך.

למעלה