יאללה תיכנוניישן

עוד שבוע מטורף, ובכלל אין לי כוח.

יום ראשון: אני מניחה אני אחזור לכוכב יאיר בשביל ללמוד למבח שיש בלשון ביו שני. יום שני: רופא אחה"צ ומורה פרטית בערב. יום שלישי: אבא חוזר מתאילנד, ומאחר ואני מתגעגעת אליו המון אני אלך אליו. יום רביעי: הולכת לישון אצל דוד שלי בת"א
, ערב מסעדה ואז סרט ולמחרת בבוקר אני אסע לבית ספר (או לא.) יום חמישי: נשארת בכפ"ס, מחוייבות אישית אחה"צ. יום שישי: אני אסע לתל אביב ומשם לאבא. יום שבת: מקווה בערב לקפוץ ליום הולדת ל חברהבכפר סבא, מקווה שלא יהיו עם זה בעיות. באמצע צריך להתכונן לכל מני דברים ומבחנים ושיט, לקבוע עם מיכל מהפסיכו ( כי אחרת לא יניחו לי לנפשי), לקבוע לדיאטנית חדשה 0 שוב, אחרת לא יניחו לי),לדבר עם סבתא ( כי אני נורא צריכה), לעבור אצל האורתודנט. ולנום קצת אם אפשר.

אביבא

New member
יאאאאאאאאאאאא../images/Emo103.gif

כוכב יאיר זה ליד אלפי מנשה נכון??

../images/Emo7.gif

יום ראשון: אולי אני אצליח לסחוב את אמא לבילו-סנטר או לקניון באשדוד לקנות לי ג'ינסים
יום שני: כלום. יום שלישי: כלום. יום רביעי: כלום. יום חמישי: אולי מסיבה בנחשון (אם יהיה לי איך לחזור)... אני בדר"כ לא מתכננת דברים מראש, אני דיי ספונטנית
(טוב, זה בגלל שאין לי דברים חשובים ממש לעשות)

Magi¢ Girl

New member
../images/Emo202.gif

ראשון: להשלים את כל החומר שלא הייתי ביום שישי יום שני: המממ... לא יודעת... יום שלישי: יום עבודה- לסבול.. יום רביעי: שיעור תופים ראשון!!!!!!!!! :) יום חמישי: לא דעת...

הוהוהו מרי קריסמס

יום ראשון:בית ספר וזה, בחמש וחצי מועצת נוער, ובערב יבואו אליי חברות נראה לי יום שני:ביתספר, ומארבע עד שש עובדת, ובערב אצא או משו יום שלישי:בית ספר[אולי תחרות ניווט, אם אני אחליט לצאת], ולודעת מה עוד. בערב בטח אצא. יום רביעי:שעתיים בבית ספר, וחוץ מזה לא ידוע
יום חמישי:אשטוף תבית, וחוץ מזה לא יודעת ובאחד הימים על האש עם הכיתה

אוקיי

יום ראשון: ביצפר 8:00-15:30, שיעור פרטי בהיסטוריה 16:30-18:30, להתכונן לצרפתית, ניפטאק 22:30. יום שני: ביצפר 9:45-15:00 +מבחן בצרפתית, חד"כ. יום שלישי: ביצפר 8:00-13:20, חוג דרמה של אמא :| יום רביעי: ביצפר 8:50-12:30, חד"כ. יום חמישי: ביצפר 8:00-15:00. אני צריכה לקרוא עוד האריפוטר, ולבחור לאיזה חוגים ללכת השבוע בג'ים.

אופס

אוקיי עוד פעם ראשון: ביצפר 8:00-14:30, שיעור פרטי 16:30-18:30, ניפטאק 22:30. שני: ביצפר 9:45-15:00, קיקבוקסינג 17:30. שלישי: ביצפר 8:00-13:20, חוג דרמה של אמא P: רביעי: ביצפר 8:50-12:30, חד"כ, להתכונן לצרפתית. חמישי: ביצפר 8:00-15:00 +מבחן בצרפתית.

איזה עמוס סעמק.

יום ראשון: ביצפר, יום צילומים ממש ארוך :(, לנסות לסיים את העבודה בספרות, לקבוע תור לאורטופד וגניקולוג, ללמוד קצת לתקשורת, לקנות עיתון סעמק. יום שני: ביצפר, הלוואי שהוא יבוא, ללמוד לתקשורת ולסיים את העבודה בספרות חובה! יום שלישי: ביצפר, מבחן בתקשורת, יום עריכה - עד שעה שש שבע בביצפר
, ללמוד לבוחן בספרות. יום רביעי: ביצפר, בוחן בספרות, לעשות את העבודה השנייה בספרות, ללמוד למתמטיקה, אבל ממש לחרוש. יום חמישי: ביצפר, לסיים תעבדה השנייה של ספרות, לחרוש למתמטיקה. סעמקקקקק עוד בין לבין יש לי כמה עבודות בהפקה להגיש! אני שונאת ביצפר. כל כך שונאת!

מממ

יום ראשון: חופשת בגרות. ללמוד תנך יום שני: בגרות בתנך.. אחרכך לשתות מלאמלאמלא יום שלישי: נראה לי יש פעולה יום רביעי: אין לי מושג יום חמישי: התכנון הוא לרדת לערבה.. בקיצור אין לי מושג מה הולך להיות השבוע

../images/Emo221.gif../images/Emo28.gifאממ לא משו מיוחד

יום ראשון:נראלי שיש ביום הזה מבחן במורשת..:\, ובערב יש גלגולו של חפץ אבל אין לי חפץ לספר עליו ואני מתכננת לא לבוא..=] יום שני:לא נראלי שיש משהו מיוחד יום שלישי:להתכונן לאיזה מבחן, ולהשקות את העציצים..
יום רביעי:יום ארוך
, שאני יחזור נראלי אני אלך לישון יום חמישי:אמממממ כלום?

../images/Emo221.gif../images/Emo28.gifאעעעהה

יום חמישי: ביקור כואב אצל הקוסמטיקאית[ככה כותבים?]

©big smile©

New member
הלוואי שיהיה טוב.

יום ראשון:ביצפר ברבע ל8. לישון קצת צהריים. ללמוד להיסטוריה. לישון מוקדם. יום שני:ביצפר ברבע ל8 [אסור להבריז, אסוראסוראסור]. לישון צהריים. ללמוד להיסטוריה [אולי עם חברה]. יום שלישי:ביצפר ברבע ל8. מבחן בהיסטוריה. לישון צהריים. אולי ללכת לחברה. יום רביעי:ביצפר ברבע ל8. השיר שלנו ב4. לישון צהריים. יום חמישי:ביצפר ברבע ל8 [לא להבריז, בבקשה]. השיר שלנו ב4. לישון צהריים. מעניין, אה. חח :| [אני חייבת לצאת קצת מהבית]

וואי איזה שבוע הולך להיות.

הכי כיף בעולם. יום ראשון: ביצפר, לעבור בשלום את המבחן בערבית, ללכת לעשות גבות יום שני: ביצפר, יום ארוך שמקווים שיתקצר, מכינה דברים אחרונים ממש לטיול. יום שלישי: טיו"ש. בתקווה שלא יתבטל מהמזג אוויר...אם כן, כוסאמא שלו. יום רביעי: יום שני של טיו"ש. היינו אמורים ללכת בערב לחמת גדר, אבל בגלל שאומרים שהמים שם מזוהמים אז לוקחים אותנו כנראה לפארק קנדה.
יום חמישי: יום שלישי ואחרון של טיו"ש. שחוזרת הביתה אמור להיות אצלנו כבר הקרוב משפחה מחו"ל. מי שקראה, נכון שזה שבוע כיפי?

שבוע חדש

יום ראשון:בית ספר מ10 וחצי עד 3 אלא אם כן המורה לא תבוא שעתיים אחרונות או שאני אבריז ואז אני אחזור ב-1 הביתה [אבל קבעתי עם עצמי לא להבריז יותר אז אני אצטרך לסבול שעתיים משעממות עם מורה מעפנה],אחרי זה ללכת לעיר עם חברה,היא צריכה להחליף מכנס שהיא קנתה ואני צריכה לקחת איזה ספר מהספריה בשביל עבודה להגשה בספרות. ואז לבית,מקלחת,שיעורים ואז במחשב\טי וי וזהו אני מניחה. יום שני: בית ספר,ב4 שיעור גיטרה ואז לומדת למבחן בחלחלה[כלכלה] ובערב אני אזמיןאת כל החברות אלי להזמין פיצה. כי צריך קצת זמן איכות וזה היה אמור להיות היום אבל התבטל כי אני לא מרגישה טוב ולאפחת אין ממש חשק ממילא. יום שלישי:בית ספר. ולאבא יש מומולדת אז הולכים לחגוג לו כנראה איפשהו :] יום רביעי:בית ספר עד 11 ולא ידוע מה יקרה בהמשך היום יום חמישי: בית ספר,חוזרת הביתה מתארגנת ועם אמא למספרה ובערב אירוע בת"א. [יהיה כיף. ודודים שלי באים מחו"ל וסופסוף אני אראה את בת דודה שלי אחרי שנתיים שלא ראיתי אותה..היא בגיל שלי דרך אגב]

או איך שכחתי

איפשהו אני צריכה ללכת לחדר כושר כי יש לי מנוי והוא לא שימושי בשיט למרות שהוא חדש חח

חחח. ספייס גירלז ברדיו.

יום ראשון: נשארת בבית. חייבת חייבת ללמוד למתמטיקה. לא נשאר הרבה
יום שני: מבחן במתמטיקה
להכין גיוסים עם הצוות, יום עבודה ב-4 נראה לי ליום צופה. בערב פרלאופק (חחחחחחחחח) יום שלישי: יד ושם. יום רביעי: יום עבודה וערב צפ"ה לצוות הדרכה יום חמישי: יום עבודה (ושישי-שבת סמינר אמצע בעוד שאני צריכה ללמוד למבחן בסוצ' יום אחרי
)

../images/Emo13.gif

יום ראשון: פנימייה[שבוע גמדים BTW] יום שני: פנימייה[שבוע גמדים BTW] יום שלישי: בית. אולי מועדון, אם אני לא אשן. יום רביעי: פנימייה[שבוע גמדים] יום חמישי: בית, חזרה[!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111
וזה אומר שאני רואה אותו!!!1111111
] עא, המחשבה של 'אהההה חזרה' עושה לי את השבוע.

השבוע שילייי...../images/Emo13.gif

יום ראשון:לעשות מועד ב' במחשבים.. בעעע..:\\ ללכת לסאפייר... ללכת לעזריאלי עם ספיר... לקנות היינסים ואולי כובע מבילאבונג...חח... יום שני:ללבוש את ההינסים..חח... וללכת למישו שלא נפגשתי איתו הרבה זמן..וללכת לשיעור קיקבוקסינג יום שלישי:אם יהיה חם בע"ה ללכת לים... יום רביעי:ביצפר ואז שיעור ספינינג יום חמישי:ביצפר.. ואז ללכת לרון (חובה חובה חובה!!!) ואז לצאאת! חייבת לצאת כבר ועד הבוקר..

למעלה