יהודי מזן חדש: "הומו שווה ערך ליהודי דתי"

הפגנה נוספת של אטימות מוחין ממארת

אחת מיני רבות
וכרגיל ? עם אייקון מטופש
אף אחד לא עובד בשבילך

כתבתי בגוגל 'למה הומוסקסואלים מזיקים'

ואתה יכול לראות מה קיבלתי בתמונה המצורפת.

זה לא ממש עוזר... אבל כנראה שבסעודיה יש מי שיכול לעזור בעניין.

פורטי40

New member
כל הכבוד, איש פשוט! צדיקים מלאכתם נעשית ע"י אחרים

אז אולי אני צדיק...

marabo

Well-known member
חיות גם הולכות ערומות ומקיימות יחסים בחוץ לעיני כל

אז אתה מציע שגם אנחנו נתחיל ככה לעשות?

לאIנרד

New member
בני האדם הם גם בעלי חיים

אבל עם אינטליגנציה ועם מערכת מוסר וחוקים.
אני לא אומר שאנחנו צריכים להתנהג כמו בעלי חיים אבל אני אומר שהנטייה המינית הטבועה בכולנו היא דבר טבעי.
אני מניח שאתה גבר הנמשך לנשים, אבל בוא נגיד שמחר תתעורר בעולם שבו הכל הפוך והנורמה היא שגברים נמשכים לגברים. האם אתה חושב שתצליח להתאים את הנטייה המינית שלך לנורמה החדשה?
&nbsp

marabo

Well-known member
אני בכלל לא נכנס לזה

ממש לא מעניין אותי למי אתה נמשך, מבחינתי אתה יכול לקיים יחסים בבית שלך גם עם החתול אם זה מה שעושה לשניכם טוב.
השאלה היא לגבי הקמת משפחה וילדים. כאן צריך לשאול מהי טובת הילד והאם המדינה אמורה לתמוך או לעודד את זה.
כאן התשובה שלי היא שלילית משפחה זה אבא, אמא, ילדים. ככה בונים משפחה. זה המצב הטוב ביותר עבור הילד, יש מצבים של אלמנות, גרושות, יש משפחות שלא מתפקדות וכו' אבל אלו מצבים של בדיעבד, לא מלכתחילה. המדינה כמדינה צריכה לעודד רק הקמת משפחה על הבסיס הטוב ביותר עבור הילד.
לכן גם אני לא מתלהב מאישה שרוצה ילד מתרומת זרע ושיגדל בלי אבא, לילד הזה תהיה חסרה דמות האבא כל חייו, הוא לא יעבור תהליך של חיברות במשפחה נורמטיבית והעול הכלכלי של גידולו יפול על אישה מפרנסת אחת.
גם אצל גברים עם נטיה הפוכה תהיה לילד אותה בעיה, אין לו דמות אם, אין לו חיברות של משפחה נורמטיבית לה יזדקק כשיגדל ואני לא יודע מה תהיינה ההשלכות של זה.
גם בטבע עליו אתה מדבר, אתה מכיר מצב שזוג חיות עם נטיות הפוכות מביאות ולד ומגדלות אותו?

לאIנרד

New member
בטבע יש דוגמאות רבות למשפחות חד-מיניות

רבים הזכרים שכל המעורבות שלהם בהתרבות היא רגע ההזדווגות עם הנקבה ומאותו רגע הוא ממשיך הלאה לנקבה הבאה.
אצל פינגווינים יש קטע מעניין שהנקבות והזכרים עושים תורנות בשמירה על הגוזלים כשאחד מבני הזוג בים צד כדי להביא אוכל לגוזלים וכך יש מקרים רבים בהם אתה יכול למצוא חבורה גדולה של זכרים המטפלים בגוזלים צעירים במשך ימים בעוד האמהות בים.
חוץ מזה אתה אמרת, בני אדם זה יצור יותר מפותח וככזה הוא מתנהג אחרת לגמרי ואין מן הנמנע שזוג גברים יוכלו להוות משפחה אוהבת, חמה ותומכת יותר ממשפחות רגילות.

marabo

Well-known member
הדוגמאות שלך מהטבע מגוכחות ולא ענייניות

גם בגן הילדים יש עוזרת וסייעת, אז הם זוג נשוי עם נטיות הפוכות שמגדלות ילדים?
נכון שאין זה מן הנמנע שזוג גברים יוכלו להוות משפחה אוהבת, גם אין זה מן הנמנע שילד יגדל בקרב קופים והם יהיו לו אמא חד הורית והיא תהיה לו משפחה חמה ואוהבת אבל זה לא המצב האידיאלי שילד זקוק לו לצורך חיברות אנושי, ולא צריך מלכתחילה להיכנס לזה אלא אם המצב נוצר בדיעבד

פורטי40

New member
אבל רוב המשפחות החד-מיניות גידלו ילדים לתפארת

אני מכיר אישית, וגם ישנם נתונים סטטיסטיים על ילדים בוגרים בשנות העשרים והשלושים שלהם, שגודלו ע"י זוג חד מיני, והילדים מוצלחים, אחראיים, יציבים נפשית, תורמים לחברה, רחבי אופקים (ולרוב גם אינם הומוסקסואלים או לסביות), והם עצמם הקימו משפחות, בעיקר רגילות: אבא, אמא וילדים.
התאוריה על ההכרח באבא-אמא-ילד היא מצוצה מהאצבע. העובדות מוכיחות אחרת.

Henry0

Well-known member
מתחילים להגיע לתובנות מדעיות.

יש מחקרים מעניינים בחברה בה אני עובד (לא במכון שלי) על השפעת כמות חלבון הטוסטרון של האם, בזמן ההריון, על הוולד.
החלבון נימצא גם בגברים, וגם בנשים (בכמות מועטה יותר), וכעת הוכח שאם לנשים יש בזמן ההריון כמות טוסטרון גבוהה יותר מהרגיל, התינוקות יותר "גבריים", וההפך.

עדיין לא נחקרו כמויות הטוסטרון אצל אימהותיהם של להט"בים, זה יותר מסובך, כי צריך לחכות הרבה שנים עד לצפי ההתנהגות המינית של הילדים.
אבל המחקר ההתחלתי מצביע שקשר כזה יותר מהגיוני שיהיה.

כניראה שנטיה להומוסקסואליות, זה עודף גדול של חלבון הטוסטרון אצל האם ההרה, והפוך מכך זו הנטייה ללסביות.

רוב הזמן נח

Well-known member
זה לא חדש כמויות ההורמונים שהעובר נחשף אליהם בהריון

זה משהו שכבר ידוע זמן רב כמשפיע. יכול להיות שגם שימוש בתרופות וסמים בהריון משפיעים על כמויות ההורמונים או משפיעים ישירות.
&nbsp
&nbsp

Henry0

Well-known member
זה חשוב ביותר

אם אתה מבין איך חלבונים מסוימים משפיעים על דברים מסוימים,
אתה יכול להשתמש בטכניקה הזו לצרכים רפואיים.

לו לא היו רואים בזאת שימושים לרפואה עתידית,
חברות התרופות לא היו משקיעים במחקר מאות מיליונים של דולרים.

רוב הזמן נח

Well-known member
הדתיים תמיד אמרו שזאת מחלה/ בעיה

אם המדע ידע בדיוק למה זה מתרחש יכולים להופיע טיפולים אמיתיים על מנת לנסות למנוע ממקרים כאלה להתרחש.
&nbsp
&nbsp

פורטי40

New member
החשיבות של מניעה כזאת דומה לחשיבות של מניעת איטרות יד ימין

דהיינו שמאליות.
או מניעת הולדת ילדים עם עיניים חומות.

ע מזרחי

New member
היהדות היא הרבה יותר מדת

היא ערכים שכוללים גם את קבלת השונה.
&nbsp
ההומסקסואליות היא לא סטיה מינית אלא העדפה מינית ולכן היא התנהגות סבירה בדיוק כמו כל דרך חיים אחרת.

marabo

Well-known member
אל תמציא ערכים שלא קשורים ליהדות

היהדות אוסרת משכב זכר.

ע מזרחי

New member
תזכיר לי, מה הקשר שלך ליהדות?

ואגב, בלי להיכנס לפרטים מיותרים, ניתן למצוא פורקן הדדי גם בלי לעבור על משכב זכר.
&nbsp
יחד עם זה היהדות אוסרת עוד הרבה דברים ורוצה להעניש גם על אי מצוות כיבוד אב ואם או המקלל אב ואם, המקלל את השם, עבודה זרה, בן סורר ומורה ועוד הרבה

למעלה