יהודי מזן חדש: "הומו שווה ערך ליהודי דתי"

marabo

Well-known member
חמישה חומשי תורה, ומה הקשר שלך ליהדות?

לא הבנתי מה רצית לומר? שיש עוד איסורים בתורה? מה החידוש שחידשת כאן?

ע מזרחי

New member
הקשר שלי הוא חמישה חומשי תורה ושנולדתי יהודי

אתם מתעכבים על איסור אחד ומתעלמים מכל איסורי כרת

Henry0

Well-known member
ביהדות יש הרבה שטויות

עד היום עדיין אין ידע מדויק למה יש הומוסקסואליות.
היום מתחיל להווצר ידע מדעי כזה, וכניראה שזו תופעה הורמונלית, שקשורה ברחם אם התינוק בזמן ההריון, ואין לנולד שום שליטה על כך.

אף אחד לא יודע עד היום במדויק ממה זה נובע,
החילונים אומרים - אנו לא יודעים.
הדתיים ממציאים כרגיל שטויות ממוחם הקודח של הרבנים האידיוטים שלהם.
ועם הזמן, המדע מביא את ההוכחות, והדתיים יוצאים טמבלים פרימיטיבים.
כך זה קרה לאורך כל ההיסטוריה של ההתפתחות המדעית, אבל הרבנים עדיין לא למדו את הלקח.
החשש שלהם לאבד את השליטה המוחלטת על תלמידיהם, לא מאפשרת להם להתנהג באופן אנושי.

היהדות חייבת להשתנות, לזרוק מאחוריה את כל דברי הטמטום והבל הרוח של הרבנים המטומטמים.
היהדות צריכה להשליך לפח האשפה את כל הערכים הפרימיטיביים של העבר, שהיום הם נחשבים כאסונות אנושיים (כמו אפליית האישה).
היהדות צריכה להתעסק רק באמונה, ובערכי אמונה, שלא מתנגשים עם הערכים האנושיים.
אין לרבנים שום ידע לאמר דברים אינטליגנטים על נושאים אחרים.
הם סתם בושה לאדם החושב.

marabo

Well-known member
אתה רוצה להגדיר דת חדשה - בבקשה

זו זכותך המלאה.
רק אל תכנה אותה יהדות כי היהדות כבר מוגדרת על משהו אחר.
זו תהיה גניבה של שם.

Carlson

New member
אבל זה בדיוק מה שעשיתם - גנבתם את השם

יהדות של היום המבוססת על תלמוד והלכה - אין לה שום קשר ליהדות המקורית של צדוקים. כל המהגים וכללים של אותה יהדות נכתבו בגלות ואין להם שום קשר למזרח התיכון.

היהודים המקורים שעד היום שייכים ליהדות המקורית - הם שומרונים. אלה שמרו על היהדות כפי שהיא הייתה מלפני אלפיים שנים. מה שכן - הכוזרים שהגיעו מאוקראינה כל כך שונים מהם שהם לא מכירים בהם כיהודים בכלל.

marabo

Well-known member
הצדוקים מחקו אחת ממצות התורה החשובות:

לשמוע בקול השופטים והכהנים בבית המקדש:
הם שללו מהחכמים ואנשי הסנהדרין במקדש את הזכות לחדש ולקבוע הלכות.

דברים פרק יז (ח) כִּי יִפָּלֵא מִמְּךָ דָבָר לַמִּשְׁפָּט בֵּין דָּם לְדָם בֵּין דִּין לְדִין וּבֵין נֶגַע לָנֶגַע דִּבְרֵי רִיבֹת בִּשְׁעָרֶיךָ וְקַמְתָּ וְעָלִיתָ אֶל הַמָּקוֹם אֲשֶׁר יִבְחַר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ בּוֹ:(ט) וּבָאתָ אֶל הַכֹּהֲנִים הַלְוִיִּם וְאֶל הַשֹּׁפֵט אֲשֶׁר יִהְיֶה בַּיָּמִים הָהֵם וְדָרַשְׁתָּ וְהִגִּידוּ לְךָ אֵת דְּבַר הַמִּשְׁפָּט:(י) וְעָשִׂיתָ עַל פִּי הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ מִן הַמָּקוֹם הַהוּא אֲשֶׁר יִבְחַר יְהֹוָה וְשָׁמַרְתָּ לַעֲשׂוֹת כְּכֹל אֲשֶׁר יוֹרוּךָ:(יא) עַל פִּי הַתּוֹרָה אֲשֶׁר יוֹרוּךָ וְעַל הַמִּשְׁפָּט אֲשֶׁר יֹאמְרוּ לְךָ תַּעֲשֶׂה לֹא תָסוּר מִן הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ יָמִין וּשְׂמֹאל:(יב) וְהָאִישׁ אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה בְזָדוֹן לְבִלְתִּי שְׁמֹעַ אֶל הַכֹּהֵן הָעֹמֵד לְשָׁרֶת שָׁם אֶת יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ אוֹ אֶל הַשֹּׁפֵט וּמֵת הָאִישׁ הַהוּא וּבִעַרְתָּ הָרָע מִיִּשְׂרָאֵל:(יג) וְכָל הָעָם יִשְׁמְעוּ וְיִרָאוּ וְלֹא יְזִידוּן עוֹד:

פורטי40

New member
למי איכפת מה הגורם להומוסקסואליות? היא לא מזיקה לאף אחד

מי שחי/בחר/נולד להיות הומוסקסואל, שיחיה כהומוסקסואל, עם זכויות שוות, של דיור, עבודה, גידול ילדים, נישואים וקיום דת.
עזבו אותם בשקט ואז הם יהיו בשקט.
כל עוד מונעים מהם חיים בשוויון זכויות - הם יעשו רעש.
הסיבה והגורם להומוסקוסאליות אינה חשובה, אלא למדענים . שיחקרו להם בשקט.

פורטי40

New member
זה מיועד לדיון לעיל על הגורמים להומוסקסואליות ועל הצורך

במצעדי גאווה.

Henry0

Well-known member
לא. דת זה רק לאידיוטים

אדם שמוכן לשנות דרכי חייו, ע"ס דברים שלא ניתנים להוכחה - הוא אדם אידיוט.
וכלל לא משנה איזו אמונה.
כל "אמונה" היא טובה, כאשר היא רק לצרכי "התרוממות הרוח".
אם גם משקיעים בכוון זה מאמץ פיזי - זה טמטום חולני.

היהדות לא מוגדרת על כלום, חוץ מעבודת האל, וקיום המצוות המשתנות.
היהדות השתנתה כל הזמן (על אף שברוב בורותך אתה מכחיש זאת),
והיהדות יכולה להמשיך ולהשתנות, אם הרבנים יפסיקו להיות חבורה של בני בליעל, שכל מה שמעניין אותם זה לשמור על צאן מרעיתן כצאן עיזים של ממש.

מכיון שיש לי סימפטיה ליהדות, כי זו ההיסטוריה שלי, על אף שזו היסטוריה של בורות וחוסר יצירה בכל התחומים, בכל זאת יש לי סימפטיה "משפחתית",
ולכן הייתי מעוניין שיקומו ביהדות רבנים רציניים, שינערו אותה מכורי העכביש של מאות השנים האחרונות, מ"בלוק הקרח" של "השולחן ערוך", ויחזירו אותה חזרה לערכיות אנושית, כמו שעשו גדולי ישראל, עד לפני 500 שנים.

ואם לא יקומו גדולי ישראל ויפסקו "הלכת-על" חדשה, זו שמתחשבת בערכים של היום (כמו מעמד האישה, זכויות אדם וכ'), היהדות הדתית תעלם, למעט כמה כתות שחורות.
לא שזה נורא, אני לא בטוח שליהדות הדתית יש בכלל זכות קיום (מבחינה תרבותית), היהדות החילונית תופסת את מקומה, ובהצלחה כבירה.

tgranot

New member
היהדות היא דת - מה באמת?

גבר הנמשך לגברים או אישה לנשים OUT מאמין בסבא על ענן IN
למה? ככה מפה עד קשת בענן... עמוק.... אז ממתינה לך חדשה כשתחליט לנחות שוב בכדור הארץ:
פיל הודי - יצירה מן הטבע. אומלט פטריות - יצירה אנושית.

מאמיני סבא על ענן והומוסקסואלים : בני אדם כולם שאין שום סיבה להעדיף אחד על חשבון השני באופן עקרוני.

איציק3332

New member
אז מה אתם?הגזע העליון?רק אתכם צריכים לכבד?

והומו הוא נחות?וחילוני הוא נחות? אתה כותב שטויות

Carlson

New member
השוואה מעליבה!

בניגוד ליהודי דתי, הומו לא גורם שום נזק לאנשים אחרים.

לאIנרד

New member
אתה גם מגזים

רוב האנשים הדתיים הם בלתי מזיקים.
הבעיה היא עם אלה שלא מסוגלים לסבול שלא כולם מאמינים באותם דברים כמוהם.

Carlson

New member
אף הומו לא מנסה להתערב בחיים הפרטיים של אנשיים אחרים

כנגד כל יהודי דתי מנסה להתערב בחיים הפרטיים של אנשיים אחרים. לדוגמה אף חילוני לא מכריח חרדי לנהוג בשבת. כנגד חרדים מנסים בכח לשלול מכל האזרחים יום חופש יחיד, שללו מהם תחבורה ציבורית, סוגרים עסקים ומנסים להכריח אותם לשבת בבית ולאונן כמוהם.

הפרבולה

New member
נכון , בנוסף חרדים מנסים למנוע גיוס לצה"ל של חלק מהם

שזה עוד סוג של כפיה .

הפרבולה

New member
אגב זה לא מדויק שהומואים לא מנסים להתערב בחיים של אחרים

הם עושים מצעדי גאווה מיותרים שגם מפריעים לתנועה הסדירה, וגם די דוחים במוחצנות המינית שלהם .

הפרבולה

New member
כן, כי זה נעשה ברחובות ראשיים ומקום ציבורי שאני נאלץ להחשף

אליו.
אם היו עושים זאת באולם סגור אז זה לא היה מפריע לי.

למעלה