יום רביעי!!

amirrohker

New member
שלום ללולה ...

אני חושב על ההגדה מבחינה גזענית שזה לא מוסרי לשעבד ,ולהעביד בפרך וגם לרצוח עם כמו שעשה
. ארץ ישראל ,נקודה קטנה , שלא רואים אותה אפילו על המפה שיית ליהודים,וגם את זה רוצים לקחת מאיתנו..
היום כול גוי יכול להיתגייר כהלכה
אצלנו הסדר היה 10 ואצלך ....בסדר

Gigantic Boots

New member
הצרכים שלנו צריכים להתממש.

והם יתממשו בדרך כזאת או אחרת. אבל ארץ ישראל היא לא שלנו. איך למישהו אי פעם יכולה להיות חזקה על חומר כלשהו? כל החומרים בעולם משתנים ללא הרף, וזה טיפשי כמו לנסות להחזיק מים ביד ולצפות שהם ישארו שם לנצח. יש פה בעיה של גורמים דתיים לגמרי שקיבלו עידוד על ידי הממסד מכמה סיבות: 1. הם היו צריכים להמציא סיבה לחזקה על ארץ ישראל, כמו כל הדתות, שכל אחת מבטיחה גן עדן שכולו טוב. כל הדתות מתחילות מסיפור בראשית עם בסיס אסטרולוגי טבעי מובהק ואז מתחילים לשנות את הכתבים כדי לנסות להשיג משאבים במערכת של צמצום. מה שמוביל אותי לסעיף השני. 2. סיבה כספית, מלחמה היא ריווחית, ואבוי אם היינו פותרים את הבעיות שלנו בדו שיח, על פי צרכי האנשים, ולא על פי אמונות של מישהו, כי אז ארץ ישראל לא הייתה מתקיימת. ארץ ישראל היא עסקת נדלן והיא בנויה בצורה מרושלת בכדי שכל המערכות יהיו כמה שפחות יעילות ומסובכות. במצב כזה, על האזרחים לשאת בנטל הכספי של התמודדות עם מערכת כזאת: על ידי תשלום מיסים, קניית מוצרים שפותרים את הבעיות המלאכותיות. בנו פה מוביל ארצי של מים. מים זה צורך אנושי מובהק. לא יכלו באותה מידה לבנות תחבורה ציבורית נורמאלית? זה לא גם צורך אנושי? הצורך לנוע ממקום למקום בלי שבכל רגע ימותו מאות אנשים זה לא צורך אנושי? המציאות היא פסיכית והתרבות שלנו גורמת לנו לחשוב שזה נורמאלי. תתחילו להתעורר, כי הנפט עומד להגמר, וכל הבול שיט הזה יסתיים במהירות שחיידקים קורסים ומתים בגלל גדילה מעריכית על משאבים מוגבלים. זה המצב שלנו, אנחנו מתנהלים כמו חיידקים ואנחנו נקרוס במהירות.

amirrohker

New member
../images/Emo188.gif..../images/Emo113.gif..../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif..../images/Emo183.gif..../images/Emo27.gif

אתה עכשיו משווה את המדינה שלך למים ,אם נישאר בלי מדינה ,יימשיכו להיתעלל בנו בכול העולם... מספיק כבר כול מה שתתן לערבים לא מספיק מה לא מובן חמאס לא מכיר במדינת ישראל מתי תבין זאת שהם יבואו להרוג אותך
הם רוצים הכול מה לא מובן יש להם מדינה והם רוצים טעו ועוד ועוד ועודתראה לאן זה הגיע: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3699588,00.html
ברור שזה נדלן מניב!!! איכות הסביבה נושא חשוב אך קודם כול שתהיה לנו סביבה לשמור עליה ,כי בנתיים מסביב יש רק
..

Gigantic Boots

New member
אני לא מעוניין להכריע מי צודק. כי ברור

שגם הערבים וגם היהודים צודקים. כי שניהם צריכים משאבים כדי להתקיים. זו מלחמה שהתחילה כמאבק על משאבים והדרדרה למאבק דתי בגלל שכשמונעים מאוכלוסיה רמת חיים בסיסית ויכולת להתפתח במשך הרבה זמן היא פונה לגורמים יותר ויותר קיצוניים. מה שאני מבקש מכולכם, זה להתחיל לחשוב על הגורמים הבסיסיים לכל התנהגות "רעה" בעולם: למה מחבלים נהים מחבלים, למה אנשים רוצחים אחרים, למה אנשים אונסים?

OdedIsNotAfraid

New member
שלום לא יהיה מהתלקקות

אלא ממש כמו שהאדון במגפיים אומר, עודף משאבים המלחמה היא על משאבים, אדמה זה משאבים, רק אם ישראל תוביל את עצמה לעצמאות ולעודף משאבים ולכלכלה מסוג שונה לגמרי, המדינה הקטנה יכולה לתמוך ב30 מיליון איש, שזה כל היהודים והפלסטינים שבעולם, בעושר חומרי ורוחני וללא זיהום או מחסור במים. איזה שלום בדיוק מנסה לעשות השמאל? לדבר איך לשתף פעולה כל הצדדים בכדי להמשיך כלכלת קישקוש בלבוש של אבו נפחא מתפוצץ לכן כשאתם רואים מישהו בא להתפוצץ בפיגוע או לעשו פיגוע ירי דעו לכם זה או אבו נפחא, או הילד הרב תרופתי, והכל מגיע בדיוק מאותו מקום כפייה, זיהום, ניצול , חוסר אנושיות וחוסר בצרכי הנפש לשם עוגות עם סלאמי.

למה?

למה שמדינה תהיה שייכת ליהודים? למה כי נולדנו במקרה לאימא יהודייה מגיע לנו יותר, מדינה זכויות אנחנו "נעלים" על אנשים אחרים. אני לא אכנס איתך לעניין הדת כי איני מאמינה באלוהים, אבל גם אם היה אלוהים והוא היה כ"כ טוב צנוע ואציל נפש למה שעם אחד יהיה יותר טוב מאחר, יגיע לו מדינה יותר זכויות? למה אנחנו יותר שווים מהם, כי במקרה נולדנו יהודים? זה לא שאפילו עשינו משהו כדי "להשג את הזכויות האלו" זה עניין של מזל, בדיוק באותו אופן יכלת להוולד ערבי, נוצרי, או ארגנטינאי אתאיסט. להתגייר? למה שאדם יתגייר למה הוא יהיה יותר טוב אם הוא יהיה יהודי, מזו הגזענות הזאת הלו?? צריך להתגייר ולבזבז את הזמן כדי להיות "יהודי"? עם כל הכבוד יהודי לא שווה טיפה יותר מנוצרי, ואדם שמאמין שבגלל שהוא יהודי אז יש לו נפש נעלה יותר משל אחר, זה הכי קל וכיף להאמין שה"גזע שלך" טוב מוצלח ומגיע לו יותר, אבל זה נוראי לחשוב ככה, וברוך השד שאיני חושבת ככה!

amirrohker

New member
טוב זו תגובה בלי קשר ב../images/Emo38.gif"שיט"../images/Emo38.gif....

דבר 1 כול העולם והדתות מאמינים בת"נך, ושם רשום שמדינת ישראל שייכת ליהודים . דבר 2 : את שמה
מה את אומרת מצד 1 למה היהודים טובים יותר ונעלים יותר,ולהם מגיע יותר . (וכול אחד יכול להיות יהודי ולקבל מהיותר הזה שמגיע ליהודים בניגוד לגזע הארי ששומר הכול לעצמו בלבד ) אבל מצד 2 את אומרת למה שייתגיר(כן שיתגייר אם הוא רוצה להיות יהודי ,אך הוא לא רוצה) ,שזה הגזע הארי לא מאפשר ... מה את רוצה יש גזע שקוראים לו יהודי ,שעוסק בתורה ומצוות ומעשים טובים ,ומקבל את ההטבות שלו ..

n0n

New member
לא נכון

קודם כל, ממש לא כל העולם והדתות מאמינים בתנ"ך! גם לא כל שלושת הדתות המונותאיסטיות - באיסלאם מאמינים בקוראן והנוצרים אומנם מאמינים בתנ"ך אבל מכנים אותו כברית הישנה ומאמינים שהנצרות היא המשכה הנכון של היהדות. ובכלל, לא כל העולם מונותאיסטי ויש אתאסיטים שאני נמנית עמם. ובהקשר לטענתך השנייה - אין שום סתירה בין שתי הטענות להן הגבת. היהודים לא טובים או נעלים מכל עם אחר, אבל יש ביהדות התייחסות אליהם ככאלו. מכיוון שהם אינם טובים מאף אחד אחר אין שום סיבה להתגייר. הזכויות המיוחדות שלהם "מגיעות" להם לא מפאת איזשהי אמיתה אבסולוטית כי אם מפאת אמונתם ועל כן הם דורשים אותן, גם אם לא בצדק. אין שום סיבה שאנשים יכנעו לתפיסה זו אודות עליונות היהודים. ולגבי הליך הגיור. היהדות מקשה על המעוניינים לחבור אליה ואינה מעוניינת באחרים במיוחד, גם אם התגיירות אינה בלתי אפשרית. סוף שבוע נעים, מעין

amirrohker

New member
../images/Emo127.gif נכון לא כול העולם מאמינים בתנך ,(רק רובם

מ3 הדתות השמכבדות ומאמינות וקוראות את הרב מכר מס 1 . יהדי שממלא את מה שמצווים אותו בתורה ו"ב
תניא
" ,הוא כן יותר טוב מכולם בהיתנהגות ובתרבות לא אמרתי שלא מגיע להם זכויות (
) וגם לא הצעתי לגייר אותם בכוח רק הבדלתי את הדת היהודית מהגזע הארי שטוענת שהם הכי טובים ולא יכולים להיות כמותם . בדת היהודית להפך יהודי חייב להיות אור לגויים מקשים על תהליך הגיור כדי שלא יבואו לך לכאן מליון סומלים רעבים בטענה שהם יהודים .

n0n

New member
לפי מה בדיוק היהודים בעלי תרבות טובה יותר?

גם אם (ואני לא יודעת עד כמה הטענה נכונה) היהודים נדרשים לדבקות יותר עקבית בדת, מה גורם לך לחשוב שזה הופכם לטובים יותר? זו תפיסה מעגלית - הם טובים יותר לפי קריטריון של הדת היהודית, שניתן בהחלט להטיל בספק. הטענה שהיהודים צריכים להיות לאור לגויים היא מתנשאת ויש לה במשותף עם התפיסה אודות הגזע הארי בנוגע לעליונות, גם אם היא לא מובילה בהכרח לאותם מעשים/ דוגלת באמונה באותם מעשים.

amirrohker

New member
הנה התגובה הראשית:

• ‫יום רביעי!!‬ סופר לולה 09/04/09 17:16 אז מקורה? הייתם אתמול ב"ליל הסדר?" איך היה? מה אתם חושבים על הנאמר בהגדה והרעיון של פסח בכלל מבחינה גזענית, שאנו העם הנבחר אותנו בחרו, שעבדים ושפחות זה בסדר כל עוד הם לא יהודים, שלנו מגיעה ארץ ישראל כי נולדנו יהודים אז זה מקנה לנו את הזכויות ואלוהים "אוהב" אותנו יותר, "הניצוץ" שיש בכל יהודי? ....................................................
אני רק חיזקתי את דבריה.. כול אחד דוגל באמונה: שהוא הכי טוב ,השאלה אם הוא משתף את האמונה? או שומר אך ורק לעצמו ואם מזיקה? . שלא נדבר על המעשים המובילים בהכרח של תורת הגזע הארי ,למי שלא "זכה" להיכלל באותה אמונה
:http://he.wikipedia.org/wiki/חוקי_נירנברג
:http://he.wikipedia.org/wiki/ספר_התניא
.....
.........

Gigantic Boots

New member
הבעיה באמונה כזאת שהיא גורמת למספר דברים:

1. דחיית כל מידע חדש על הסף ובכך עצירת התפתחות כלשהי, שזו צורך אנושי. 2. דחיית כל שיתוף פעולה של עמים יחדיו כדי לפתור בעיות. כל ההתקדמות בעולם קרתה מתוך מאמץ משותף של הרבה אנשים מכל מיני עמים: ערבי המציא את האלגברה, לואי פסטר היה צרפתי, טסלה היה רוסי וכו'. הדת היא גזענית בבסיסה ולכן היא תביא אך ורק לסבל. יש בה גורם מפריד שאי אפשר להתעלם ממנו. אם אתה רוצה להיות רוחני, תתחיל לחשוב איך פותרים בעיות ותסתכל אל עצמך, במקום לעקוב אחרי חוקים ממסדיים. אתה חושב שכל הסופרים שכתבו את התנ"ך היו ממסדיים? הם היו אומנים חלוציים שיצאו נגד החוקים והמצוות של אותה תקופה. בדומה לכך ישו, גם הוא יצא נגד הסטטוס קוו. איך אפשר לקבוע שחוקים מסויימים הם נכתבו על ידי אלוהים? רק אלוהים יכול לאשר את זה, ואני לא מכיר אדם שעונה על ההגדרה הזאת. אתה לא מבין את זה? כל מי שנזכר בהיסטוריה זה מי שמפתח ומביא כיוון חדש לאנושות. הממסד תמיד היה קיים בכדי לשמר את צורות החיים שהוא חושב שהן הכי מועילות, וזה בניגוד לצרכי בני האדם. אם אתה רוצה להיות יהודי טוב - תיהיה מדען, או רופא, או אמן.

amirrohker

New member
מה לא גזעני לדעתך../images/Emo35.gif

ומי אמר שיש איסור ללמוד מטמיטיקה

Gigantic Boots

New member
מה לא גזעני?

כל סוג של יצירה או רעיון אנושי שאין עליו הגבלה או שהוא לא מונע מהצורך להשיג משאבים או אמצעי מחייה. זו הגדרה קשה ואני בטוח שאין לך מושג על מה אני מדבר. יותר קל לי להגיד מה כן מושחת. כל מוסד הוא מושחת משום שמעצם קיומו הוא נמצא בניגוד מתמיד עם המציאות המתהווה ולעולם לא יצליח לעמוד בקצב השינוי הנצחי. במילים אחרות, אסור להטיל שום הגבלה על החברה. ומצב זה יכול להתקיים רק במערכת שבה נוצר שפע במשאבים. אם אתה מתעניין תכנס ללינקים פה למטה.

amirrohker

New member
וכן ההיתנהגות של העם היהודי ,מתורבתת יותר

וכולם יכולים ללמוד... עוד סיבה למה לא להיות :למה נוצרי צריך קילו תפילות ביום שבת כיפור צום כול התעניות ,ברכות ,גמילות חסדים וכו",הוא עושה מה שבא לו ,אחר כך הולך לכומר אומר "חטאתי" יוצא זהו
זה כול הדת שלו ושל רוב העולם לעשות מה שהם רוצים בכוונת תחילה לבקש מחילה ... אבל להיתנהג כמו יהודי כבד עליהם ...אז שיישארו כך .... נחותים ולא מתורבתים .

Gigantic Boots

New member
מחשבות:

שזה סיפור שהוא השתקפות של החברה שלנו שבה עבודה היא ערך, ולא זמן פנאי. אנחנו עובדים יותר מהצמיתים בתקופה הפאודלית. בתרבויות אקזוטיות הם היו "עובדים" 3 ימים בשבוע כדי להשיג את צרכי חייהם וזהו. אנחנו המצאנו מכונות בכדי לחסוך עבודה, אבל מה אז קרה? החליטו להשתמש במיכון כדי לגרום לאנשים לנסות להלחם במכונה בתפוקה שלה. זו מלחמה שאנחנו נפסיד בה. זו המשמעות של הפיטורים ההמוניים. סיום העבודה באשר היא.

עשינו את הסדר בחברת הפיליפינית של סבתא שלי

היא ישבה בשקט במהלך קריאת ההגדה ודאגה לסבתא שלי כל הזמן שתאכל ותשתה. אני הרגשתי לא נוח. התחשק לי לשאול אותה אם גם להם יש חג כזה בפיליפינים שבו הם מהללים את העם הפיליפיני ואומרים שהוא העם הנבחר על ידי אלוהים וכל שאר העמים נחותים ולכן אם השלטון בארץ זרה מדכא אותם, זה בסדר שאלוהים ייתן להם עשר מכות ויהרוג בין השאר את כל הבנים הבכורים שלהם וגם ישקיע אותם בתוך הים ויתן לנו את ממונם, אבל לא שאלתי. אני לא רוצה להגיד את דעתי על אלוהים ועל היהדות כי לא בא לי להיכנס לויכוחים והתלהמויות. אני מזדהה עם הרעיון הציוני רק מתוך חוסר ברירה, כי אין ליהודים אדמה לחיות עליה כעם בלי להיות מיעוט נרדף. לי אין בעיה שהמרכז שלנו לא יהיה ירושלים. אוגנדה היתה יכולה להיות פיתרון מצויין אבל בטח גם שם היינו הופכים את הילידים לאזרחים סוג ב'-ז' (כמו שאדם לבן בדרך כלל עושה).

למעלה