יוסי בובליל עם ישראל אוהב אותך

gwini1

New member
זה כמו שמשה ינצח בהישרדות...

אני חושבת שאם שפרה תנצח זה יותר יצחיק... אחרי שיוסי ועינב שמים אותה כל שבוע על הגריל ולאור העובדה שמול יוסי היא בפירוש האנדרדוג.

מה יוסי יגיד כשיצא אם יצא אחרון מהדלת??

יאללה כולם לנחש- (בע"ה שיצא אחרון כן?,חמסה חמסה שאף אחד לא יעשה עליו עין הרע) אני אמרתי שאם הוא יוצא אחרון הוא אומר לארז: אמרתי לך, אני דורבן שיודע לקלוע בזמן"..חחחח

בהלםם

New member
../images/Emo106.gifיוסי המלך!!../images/Emo47.gif

וכל עוד עינב איתו בתוכנית אני אשלח לשניהם SMSים!!

שאולי התרגשתי ואהבתי ומאוד את מה שכתבת.

גם אני אוהבת אותו ומכבדת אותו כאדם כי הוא אדם, ישר , הגון ולא מתנשא בניגוד לשפרה. גם אני לא מכירה אותו והוא אחלה בן אדם בעיניי. אני מרחמת עליו ועל עינב , על מה שעושים להם ומאחלת ליוסי את המיליון. יוסי אתה המלך.

rotem bobo

New member
יוסי בובליל אני אוהבת אותך מלא מלא מלא

אתה מלך אתה איש טוב ומדהים:) למה לי אין אבא כזה, למה????? אמן ועינב תזכה במיליון ואז יוסי יהיה מאושר=] P:

daughter L93

New member
היית רוצה אבא שיגיד לך סתמי תפה וכלבה?0.O

ושתצטרכי להכין לו אוכל ולקבל לו בגדים כמו מינימום אמא שלו??

rotem bobo

New member
עם אבא כזה כן והייתי עושה זאת באהבהP:

חחחח אתה רוצה להכיר את אבא שלי? תעשה ת'הבדלים חיחחי ואהבתי תחתימה אגב:)

kobby2006

New member
שאולי 5 .אתה לא יודע כמה אתה צודק.

יוסי איש צנוע.אוכל מעט.היא שפרה לא מפסיקה לאכול ולשתות אלכוהול.

מעניין מאיפה צצו פתאום כל שונאי משפ' בובליל..

אני כבר מתחילה לחשוד שאולי יש לאדון שי קשר לזה????

נינייה

New member
../images/Emo45.gif כתבת מאוד יפה

ואני מסכימה עם כל מילה שלך. בהתחלה לא הבנתי את יוסי ומה הוא עושה שם. נראה לי לא שייך בכלל. לאט לאט קלטתי שהוא האדם הכי אמיתי שם. נכון שהוא אדם פשוט ולא משכיל, אז מה? זה מבחינתי לא אומר כלום על הבן אדם. יש לו חוכמת חיים ששמה שם את כולם בכיס הקטן. יחסית לכולם שם הוא הגון ולא משתתף בכל הסכסוכים וההסחות נגד אנשים. מגעיל אותי לראות אנשים כמו צבר ושפרה שמתנשאים מעליו וחושבים שהם טובים ממנו. ובמיוחד מגעילים אותי לאון ורנין הצבועים שמשחקים אותה חברים שלו ותוקעים לו סכינים בגב. מה שחשוב בסופו של דבר זה שהצופים בבית רואים את כל התמונה וקולטים את הכל. רואים את הלכלוכים והצביעות ורואים מי בסופו של דבר אנשים טובים.

למעלה