ייעוץ כזה ואבדנו

דיברגנט חדש

Well-known member
ישר התחלת עם השטויות. בשביל העמדה לדין צריך עילה. האם דיבור בזכות הטרור הוא עבירה? זה שורש הרע של התבחבשות עם המושג "תומך טרור". אם
בהחלט, יש קו אדום שאסור לחצות אותו.
ושוב. מה זאת "תמיכה בטרור"? במדינה דמוקרטית דיבורים אינם אסורים.
תלוי איזה דיבורים.
אתה טוחן וטוחן, ומתעלם מהשאלה האם דיבורים בלבד הם תמיכה בטרור שמהווה עילה להעמדה לדין.
השבתי במקומו ואני מניח שהוא בדעתי בנושא זה.
אתה אומר כאן דבר מנוגד לכל מה שאתה טוען...
מילים נחשבות בהרבה מקרים לאלימות לכל דבר, לא סתם יש את המונח "אלימות מילולית".
התיחסתי אליה בדיוק נמרץ. מה שהחוק הבולשביקי הזה מנסה לעשות זה לאפשר פיטריו של אדם ממקום העבודה שלו בשל דעות שהביע.
ובצדק|!|

The Real Big Joe

Well-known member
בהחלט, יש קו אדום שאסור לחצות אותו.

תלוי איזה דיבורים.

השבתי במקומו ואני מניח שהוא בדעתי בנושא זה.

מילים נחשבות בהרבה מקרים לאלימות לכל דבר, לא סתם יש את המונח "אלימות מילולית".

ובצדק|!|
אם הוא עבר עבירה - שיועמד לדין. אבל לא יתכן שמי שיפסוק את דינו זה ראשי האוניברסיטה שדבריו לא נראו להם.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם הוא עבר עבירה - שיועמד לדין. אבל לא יתכן שמי שיפסוק את דינו זה ראשי האוניברסיטה שדבריו לא נראו להם.
תמחק את ה-"אם", הוא עבר עבירה ברורה.
אגב, כל גוף יכול להחמיר עם מה שהחוק אומר, בדיוק כפי שיש תמרור "תן זכות קדימה" ואתה יכול להחמיר ולהתייחס אליו כתמרור |עצור|.
גם תקנון |תפוז| יש לו חוקים משלו שמחמירים מהחוק.

The Real Big Joe

Well-known member
תמחק את ה-"אם", הוא עבר עבירה ברורה.
אז אין בעיה. יש פרקליטות ויש בתי משפט. בנעביד אינו מהווה גוף שעפוטי ואין לו סמכות עונשין.

אגב, כל גוף יכול להחמיר עם מה שהחוק אומר
לא כשמדובר בזכויות של עובד.

גם תקנון |תפוז| יש לו חוקים משלו שמחמירים מהחוק.
זה כמו לא דומה לעניין הנידון.

דיברגנט חדש

Well-known member
אז אין בעיה. יש פרקליטות ויש בתי משפט. בנעביד אינו מהווה גוף שעפוטי ואין לו סמכות עונשין.
יש לו סמכות לפטר עובד שפועל בניגוד לחוקיו שעליו הוא חתם בחוזה העבודה.
לא כשמדובר בזכויות של עובד.
רק אם החוק מציין משהו מפורט, בדומה לחוק יסוד שלא ניתן לשנות אותו, אך זה לא המצב כאן.
זה כמו לא דומה לעניין הנידון.
דומה מאוד, אך אתה מסרב לראות, שטיפת מוח שעשו לך מעוורת אותך |נחמה|

The Real Big Joe

Well-known member
יש לו סמכות לפטר עובד שפועל בניגוד לחוקיו שעליו הוא חתם בחוזה העבודה.
בהחלט. ואין לשום מעביד זכות להכניס לחוזה העבודה אפילו רמז לדעות פוליטיות ואישור/איסור להביען.

רק אם החוק מציין משהו מפורט, בדומה לחוק יסוד שלא ניתן לשנות אותו, אך זה לא המצב כאן.
אתה גולש לקישקוש שנובע מבורות. צא ולמד מה הן זכויות עובדים. (שאגב מעוגנות בחוק יסוד)

דומה מאוד, אך אתה מסרב לראות, שטיפת מוח שעשו לך מעוורת אותך
כנראה שגם אתה מבים שזה לא דומה, לכן במקום תגובה מנומקת אתה מדבר על מוחי...

דיברגנט חדש

Well-known member
בהחלט. ואין לשום מעביד זכות להכניס לחוזה העבודה אפילו רמז לדעות פוליטיות ואישור/איסור להביען.
אין לי מושג אם אתה חי בארץ, אך זה הסטטוס קוו במדינה, שעובד ציבור אסור לו להביע את דעותיו הפוליטיות.
בעבר גם חייבו אותך להצביע.
אתה גולש לקישקוש שנובע מבורות. צא ולמד מה הן זכויות עובדים. (שאגב מעוגנות בחוק יסוד)
צניעות וענווה לא תזיק לך, במקרה ורק במקרה עשיתי את הקורס דיני עבודה, כך שנראה לי שאני בקיא בזה "קצת" יותר ממך.
כנראה שגם אתה מבים שזה לא דומה, לכן במקום תגובה מנומקת אתה מדבר על מוחי...
טעות פרוידיאנית? ;) מי שמביים זה אתה :)

The Real Big Joe

Well-known member
אין לי מושג אם אתה חי בארץ, אך זה הסטטוס קוו במדינה, שעובד ציבור אסור לו להביע את דעותיו הפוליטיות.
בעבר גם חייבו אותך להצביע.
מותר לכל אחד להביע דעה מחוץ למקום עבודתו. אבל זה לא ויכוח רלוונטי כי מרצה באוניברסיטה אינו מוגדר כעובד ציבור.

צניעות וענווה לא תזיק לך, במקרה ורק במקרה עשיתי את הקורס דיני עבודה, כך שנראה לי שאני בקיא בזה "קצת" יותר ממך.
אתה יכול להכריז גם שאתה פרפסור למדעי העבודה, אבל מה שכתבת הוא שטות גמורה. בעל ניק הוא רק מה שהוא כותב כתוכן. לא מה שהואמספר על עצמו.

טעות פרוידיאנית? ;) מי שמביים זה אתה :)
לא. טעות שלך בחוקי האינטרנט להתעלם מטעויות הקלדה. "מבים" היה טעות הקלדה של "מבין" (ה"ם" וה"ן" סמוכות זו לזו) וניתן היה להבין זאת עם אינטלגינציה מינימלית.

דיברגנט חדש

Well-known member
מותר לכל אחד להביע דעה מחוץ למקום עבודתו.
אתה מוזמן לקרוא את דבריו של ד"ר אבשלום גינוסר שמתרעם על עובדה זאת שיש איסור על נושאי משרה שונים להביע דעה פוליטית באמצעי התקשורת |נחמה|
אבל זה לא ויכוח רלוונטי כי מרצה באוניברסיטה אינו מוגדר כעובד ציבור.
כל עוד האוניברסיטה מסובסדת ע"י המדינה, הוא נקרא עובד ציבור (מוסדות ציבור שהשתתפות המדינה בתקציבם עולה על 30% בממוצע בחמש השנים האחרונות).
אתה יכול להכריז גם שאתה פרפסור למדעי העבודה, אבל מה שכתבת הוא שטות גמורה. בעל ניק הוא רק מה שהוא כותב כתוכן. לא מה שהואמספר על עצמו.
לכן, אני לרוב לא מספר על עצמי כלום, אך הפעם חרגתי מכך, כי זה היה פרט מידע מתבקש.
לא. טעות שלך בחוקי האינטרנט להתעלם מטעויות הקלדה. "מבים" היה טעות הקלדה של "מבין" (ה"ם" וה"ן" סמוכות זו לזו) וניתן היה להבין זאת עם אינטלגינציה מינימלית.
לא אשמתי שאתה לא מבין את המונח 'טעות פרוידיאנית' |נחמה|
תבקש ממישהו שיסביר לך.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה מוזמן לקרוא את דבריו של ד"ר אבשלום גינוסר שמתרעם על עובדה זאת שיש איסור על נושאי משרה שונים להביע דעה פוליטית באמצעי התקשורת
לא דיברנו על אמצעי התקשורת, ולא על "נושאי משרה" מסוימים.

כל עוד האוניברסיטה מסובסדת ע"י המדינה, הוא נקרא עובד ציבור
אתה לא מוסמך להגדיר לפי נוחותך. עובד האקדמיה אינם עובדי ציבור.

לכן, אני לרוב לא מספר על עצמי כלום, אך הפעם חרגתי מכך, כי זה היה פרט מידע מתבקש.
חסר תועלת. אני זכיתי בפרס נובל למדעי העבודה.

לא אשמתי שאתה לא מבין את המונח 'טעות פרוידיאנית'
אתה מתעקש לעשות צחוק מעצמך? טעות הקלדה אינה יכולה להיות טעות פרוידיאנית. כנראה שאתה הוא שלא יודע מה היא טעות פרוידיאנית. (מסתבר שהבנתך בפסיכולוגיה אינה עולה על הבנתך בחוקי עבודה).

דיברגנט חדש

Well-known member
לא דיברנו על אמצעי התקשורת, ולא על "נושאי משרה" מסוימים.
מדובר בעוד איך בכאלו שהם נושאי משרה.
אתה לא מוסמך להגדיר לפי נוחותך. עובד האקדמיה אינם עובדי ציבור.
אין לך שמץ של מושג, רוב עובדי האוניברסיטה, במיוחד המנהליים, הם עובדי הסתדרות. האם אתה מבין מה זה אומר?
חסר תועלת. אני זכיתי בפרס נובל למדעי העבודה.
אני יודע שאתה חסר תועלת, תתמודד ... |נחמה|
אתה מתעקש לעשות צחוק מעצמך? טעות הקלדה אינה יכולה להיות טעות פרוידיאנית. כנראה שאתה הוא שלא יודע מה היא טעות פרוידיאנית. (מסתבר שהבנתך בפסיכולוגיה אינה עולה על הבנתך בחוקי עבודה).
אז בוא אסביר לך שטעות פרוידיאנית היא טעות מקרית וכלל לא משנה ממה היא נבעה.

The Real Big Joe

Well-known member
מדובר בעוד איך בכאלו שהם נושאי משרה.
אבל אתה טוען שכל עובדי הציבור מנועים. וזה כמובן לא נכון.

אין לך שמץ של מושג, רוב עובדי האוניברסיטה, במיוחד המנהליים, הם עובדי הסתדרות. האם אתה מבין מה זה אומר?
אתה מתחיל להיות מביך בבורותך. רוב עובדי האוניברסיטה אינם "עובדי הסתדרות". הסגל האקדמי ודאי שלא. ובכלל מה עניין ההסתדרות לכאן? דיברנו על עובדי ציבור. ואתה עוד שואל אם אני מבין... :(

אז בוא אסביר לך שטעות פרוידיאנית היא טעות מקרית וכלל לא משנה ממה היא נבעה.
עצוב שאתה מתעקש להוכיח שאין לך מושג מהי טעות פרוידיאנית. ממליץ לך לא להשתמש בביטוי עד שתלמד את פירושו.

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל אתה טוען שכל עובדי הציבור מנועים. וזה כמובן לא נכון.
בהחלט ואתה מבזה את עצמך בבורותך.
אתה מתחיל להיות מביך בבורותך. רוב עובדי האוניברסיטה אינם "עובדי הסתדרות". הסגל האקדמי ודאי שלא. ובכלל מה עניין ההסתדרות לכאן? דיברנו על עובדי ציבור. ואתה עוד שואל אם אני מבין... :(
גרמת לי לחייך, כמה שאתה חמור קופץ בראש |נחמה|
עצוב שאתה מתעקש להוכיח שאין לך מושג מהי טעות פרוידיאנית. ממליץ לך לא להשתמש בביטוי עד שתלמד את פירושו.
תמשיך לבזות את עצמך, אולי תבקש מ-מ.ח.פ. להסביר לך, נראה ששניכם באותה רמה והוא יוכל להסביר לך בגובה העיניים |נחמה|

The Real Big Joe

Well-known member
בהחלט ואתה מבזה את עצמך בבורותך.

גרמת לי לחייך, כמה שאתה חמור קופץ בראש |נחמה|

תמשיך לבזות את עצמך, אולי תבקש מ-מ.ח.פ. להסביר לך, נראה ששניכם באותה רמה והוא יוכל להסביר לך בגובה העיניים |נחמה|
די אופייני למי שמתגלה בקלונו להתחיל בעלבונות נגדיים. האמת היא שהפתעת אותי. אני בוודאי לא רואה אתך עין בעין ברוב הנושאים אבל לא חשבתי שאתה עד כדי כך מקובע בבורותך. שיהיה. עכשו אני אדע אם מי יש לי עסק.

דיברגנט חדש

Well-known member
די אופייני למי שמתגלה בקלונו להתחיל בעלבונות נגדיים. האמת היא שהפתעת אותי. אני בוודאי לא רואה אתך עין בעין ברוב הנושאים אבל לא חשבתי שאתה עד כדי כך מקובע בבורותך. שיהיה. עכשו אני אדע אם מי יש לי עסק.
|הלוואי| שזה היה עלבון, אך זאת המציאות העגומה של חייך, לכן כל עולמך הוא הפורום כטרול |טמבל|

סטילהוק1

Well-known member
אז תאשר גם תמיכה בקניבליות ובאונס כדי לא לסתום פיות ולא לאסור מחשבות? בעצם אפילו פחות מזה תצדיק את כנופיות הפשע ואת העולם התחתון ותמחה נגד הניסיון של המשטרה למגר את הפשע. תפרגן לסוחרי הסמים ותמחה נגד היחידה למלחמה בסמים במשטרה. הרי חופש הביטוי, מה ההבדל בין זה לבין תמיכה בטרור?
לא שמת לב ל Woke בשם המשתמש שלו? לדבר עם ווקיסט הזוי בור ושטוף מוח זה בזבוז זמן. זה כמו לדבר עם קיר. למרות שקיר לפחות מקשיב, ווקיסט אפילו זה לא.

לא שמת לב ל Woke בשם המשתמש שלו? לדבר עם ווקיסט הזוי בור ושטוף מוח זה בזבוז זמן. זה כמו לדבר עם קיר. למרות שקיר לפחות מקשיב, ווקיסט אפילו זה לא.
בניק הקודם שלו, הוא גם השתמש הרבה במילה certified. איך לא הבין שזה ישר יסגיר אותו?

לישראלי המטומטם חשוב לסתום פיות, בדיוק כמו שחשוב לו לנעוץ אצבע מזוהמת בעין "מי שבא לו לא טוב בעין".
שליטה על מחשבות - לא יוכל להשיג, אך הוא מקווה לאסור הבעתן.
המחנה שלך הוא זה שברוב המוחלט של המקרים סותם פיות.

למעלה