יכולתי להמשיך ולשמור בבטן...

maxcalifornia

New member
יכולתי להמשיך ולשמור בבטן...

אבל למה לתפוס את המקום לדברים כאלה במקום לפנות מקום לעוד המבורגר או שניים...? אני מעלה את ההודעה פה ולא בפורום אופנועים מאחר ואני משערת שהוא עלול לפתוח מספר קופסאות שחורות שלא מתאים שייפתחו בפורום המקצועי! אני לא יודעת מי מכיר אותי ומי לא בפורום, תמיד השתדלתי להיות חברותית (אם כי כלבה לעיתים..), סימפטית (אם כי זבל עופות לסירוגין) אמה-מה: בימים האחרונים גיליתי שבפורום על אנשיו ולשונותיו חורצים גורלות חברתיים של אנשים, בלי טיפת מחשבה!!! מי שיודע מבין בדיוק על מה אני מדברת. לא כל אחד שמדבר עם כל אחת מז*#$ן לה את האמא! ולא כל אחת שמדברת עם כל אחד זוחלת לו למיטה! אנשים - ובאופן מפתיע, הבנים שביניכם (שלא אמורים להיות רכלניים במיוחד) זורקים משפטים לאוויר בלי טיפת מחשבה. אז נכון! ברור לי ולכל אחד מבאי המפגשים, שהם רווי הורמונים! אף אחד שלא יצטדק לי פה! אבל רבאק! יש גבול גם למה שאפשר לשמוע! אנשים תתבגרו! אני את שלי אמרתי. מקס |אייקון של אני אחזור לעצמי ואז אני אראה לכם מה זה!|

מפגשים רווי הורמונים ../images/Emo35.gif

איפה ?? ולעניין, מקס סוף סוף מישהו מוציא את מה שיש לו להגיד .. קבלי

מקס אחותי,קבלי ../images/Emo25.gif וגם../images/Emo24.gif

ואל תשימי ז%%על אף אחד! גם לך בילבי
+
,מצטערת שלא ראיתי אתכן יום שני, ומורני....... איזה כיף שאפשר לכתוב מה שרוצים ולא קשור לאופנועים!

Great Blue

New member
אהלן מתוקה... אני כבר בדרך הבייתה

אני יוצא מכאן בערך עוד 15 דקות... הסתדרת עם הקניות ? מקווה שהבאת לי את הדיאט קולה (!) תיכנסי לפורום סקס - לורי הנמיפו הזאת מריצה שם סקרים (עאלק) על בליעות וגמירות- לא האמנתי ממש נשארתי עם פה פעור אבל מהר סגרתי אותו כדי שאף אחד\ת לא יטפטף לי פנימה... נשיקות לנסיך אה... כן... זה

ER5Moran

New member
מה??????????

אתם עדיין עושים את
"זה" ? אבל אתם נשואים
וד"א - תמסור לכחולה שלא תרשום לי "מורני....."....בלי לפרט..... אני רוצה לדעת מה ההמשך של זה "........"

ER5Moran

New member
יכולתי להמשיך ולשמור בבטן

אבל יצא לי ג-ר-פ-ס...
תומכת ומסכימה...

L o r i

New member
על זה היא בדיוק מדברת!!

ה"צחוקייה" הזאת שכבר יצאה מכל החורים! לא מצחיק! ממש לא!

קרבונית

New member
הלו?? שיכנסו לך לת.ת ויצאו מצ...ם

מה את שמה בכלל על הלשונות הרעות - ואל שאנייודעת במה המדובר, אני יכולה לנחש. יאללה שיקפצו לך הקנאים.

Great Blue

New member
ח ו צ פ ה שאין כדוגמתה ...

אני לא מאמין לא חשבתי שירכלו עליי ככה ואני שמח שסוף סוף מישהו\י מעלה את זה על הכתוב... לא אכפת לי מה שאומרים ולא אכפת לי מה שמעתם... אני לא שוכב עם alophind ובטוח שאני לא שוכב עם הסיני הטמבל הזה... (עושה לי יוגה לפני קרב פיצוצים) בילבי- סבבה של פורום ואני לא זוכר אם אמרתי או לא אז- ת ת ח ד ש י ובהצלחה.

alophind

New member
הלו , להרגע... מה עשיתם ממני ?!

יא אלוהים , פעם אחת אני נחמד אליכם וכבר כולם משתוללים ?!?!? אני קורא לסיני !!!!

מיפלנצת

New member
כמה דברים

א- אכן המפגשים רווי הורמונים- יש גברים ונשים צעירים, אז יש הורמונים. ולא מעט רומנים כאלה ואחרים. ואיפה שיש רומנים יש גם קנאים ורכלנים. so fucking what? נשים הם רכלניות גברים - עוד יותר. (מקס, את כנראה מאד תמימה) לרכל זה לגיטימי. לא הכוס תה שלי, אבל אני מבין את המשיכה בלדעת ולספר מי עושה מה עם מי. אבל יש גבול, ולפי התגובה של מקס, מישהוא עבר את הגבול. אז לאותו מישהוא\היא- תלמד לסתום את הפה לשאר- אל תאמינו לכל שטות שאתם שומעים. ולמקס- be strong, stay cool ועוד אחת קטנה- דיתי, תפסיקי לרכל עלי. אם אני ארצה לספר אני יספר. ;)

כRובי

New member
רומני שיוצא ממקום כלשהוא מבלי לגנוב

מרגיש ששכח משהו בפנים..
הכRוב - חצי רומני (ולא גאה בזה בכלל
)

למעלה