יכולתי להמשיך ולשמור בבטן...

מיפלנצת

New member
אם תקח את החצי רומני שלי, יהיה ביחד

רומני שלם ובן אדם שלם. מה אתה אומר?

../images/Emo3.gif../images/Emo34.gif../images/Emo12.gif

לא רוצה לדעת איזה חלק מכל אחד מכם רומני...

GPZiv

New member
../images/Emo41.gifואם כבר מדברים על רומנים! ../images/Emo41.gif

תראו לאן הם מוכנים להגיע...

מיפלנצת

New member
יאללה, פורום סקס עלה לך לראש...

אני רק רציתי להיפטר מהחצי הרומני שלי (שמתבטא דחף להגיד "למיפלנצת פנית, לא טעית... מכיר סוזוקי? פירמה יפנית...וכמובן לגנוב מאפרות ממלונות) נראה לי שאת יותר מדי זמן בפורום סקס וסינגלס קלאב - ומבפגשים עתירי הורמונים, אם להשאיל ממקס.

../images/Emo6.gif תשמע...תראה...

אתמול בלילה הייתי עסוקה במשהו אחר
והתחיל שירשור ארוך ב"סקס" שדרש את תגובותיי...אז אני לא יכולה להפסיק לכתוב שם!
הנה, תראה בעצמך!

מי אמר שאני לא עושה?

אולי אני מעדיפה לשמור את זה לעצמי עם כל הדיבורים שרצים בפורום? חוץ מזה...אתה מלך הדיבורים...אז אתה עוד מטיף לי?

ER5Moran

New member
והנה אני שוב ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

תני לו בהפוכה ,אחותי

מממ...חשבתי וחשבתי...

והחלטתי שאני עדיין מעדיפה לשמור על שתיקה. והאמת, עם כל מה שהולך "מאחורי הקלעים" של הפורום, אני יכולה להבטיח שאתם תהיו האחרונים לדעת...עד כמה שזה תלוי בי. קצת סטינו מנושא השירשור, ולדעתי הוא הרבה יותר חשוב מהרבה מהשירשורים האחרים פה.

מיפלנצת

New member
לא צריך לקחת הכל אישי...

ממש, אבל ממש לא מעניין אותי מה הולך בחדר המיטות שלך. אני רק מקווה (בשבילך) שהולך שם משהוא. תני בראש!

../images/Emo45.gif

ההודעה נכתבה בנימה כזאת לא בגללך אלא בגלל גיZמו דווקא. הוא מבין את הכוונה שלי וזה מה שחשוב... ואתה...אני מתגעגעת! תתחיל לבוא למפגשים!

גיZמו

New member
קוקי יקירתי...

לא כל האנשים בפורום צריכים לדעת על ה"מקרמה" שהולך אצלך בחדר... על כל ה"חוטים" שאת נוהגת "לשזור".... ב ח ב ר ו ת ! רק שתדעו, בנות פורום האופנועים/סינגלס/סקס/סאגה/מקרמה ש...אתן התחלתן! מה זה כל הסקרים האלה? לגמור בפה? לבלוע? ללעוס? לנשק אחרי? לנשק לפני? כן עם קנדום, לא עם השוט, שחור חציל, כחול מהיר, רויבוי... ובסוף זה אשמתנו שכל שיחה נגררת לחדר המיטות של קוקי??????????????? הכצעקתה? לורי תגידי להם!

L o r i

New member
מה להגיד להם ילד קטן ומסכן שלי?

הילדים האחרים מציקים לך??? הם לא רוצים לשחק איתך??? יש לי פתרון בשבילך איך לגרום להם להפסיק להציק לך! תתקרב למסך...עוד קצת....עוד טיפל´ה שתוכל לראות... בשביל מה אתה מחזיק אקדח????? זה הזמן התאים להשתמש בו

מיפלנצת

New member
בשימחה...אבל

יום שני אני מסיים ב8 בערב ומתחיל בשלישי ב9. חמישי מסיים ב8 ומתחיל בשישי ב8! כן בבוקר יום שישי! כל זה באריאל. הרחוקה. ככה שבדרך כלל אין לי כוח אחרי יום לימודים, ושלמחרת צריך לקום מוקדם, לרכב אריאל-ת.א\רעננה. וחזרה... מילא אם היה עוד מתנחבל שירכב איתי...

למעלה