יש לי הצעות לתחפושות....

אורימוש

New member
ל...k A r I n O s H

יש לי כמה רעיונות יפים..! את יכולה להיתחפש לבת הים זה מאוד מגניב או לקופידון....או שאת יכולה להיתחפש לשוששת ים זה מזה מדליק אם תשקיע בזה כמובן!! או אם יש לך חבר או ידיד טוב את יכול להיתחפש לאלאדין ויסמין או לרומאו ויוליה או בכלל לפיטר פן וטינקר בל זה מאוד מגניב.... או אם יש לך עוד 2 חברות שרוצות להיתחפש איתך אז יש לי הצעה מדליקנה ומקורית בשבליכן.. אתן יכולות להיתפשת לבנות הפיאר פאף זה מדליק להכין את התילבושת שלהן... כול אחת והצבע שלה.. לשים באות ולהיתאפר כמובןןן... מקווה שעזרתי אוהבת אורימוש=)

אורימוש

New member
ל...k A r I n O s H

יש לי כמה רעיונות יפים..! את יכולה להיתחפש לבת הים זה מאוד מגניב או לקופידון....או שאת יכולה להיתחפש לשוששת ים זה מזה מדליק אם תשקיע בזה כמובן!! או אם יש לך חבר או ידיד טוב את יכול להיתחפש לאלאדין ויסמין או לרומאו ויוליה או בכלל לפיטר פן וטינקר בל זה מאוד מגניב.... או אם יש לך עוד 2 חברות שרוצות להיתחפש איתך אז יש לי הצעה מדליקנה ומקורית בשבליכן.. אתן יכולות להיתפשת לבנות הפיאר פאף זה מדליק להכין את התילבושת שלהן... כול אחת והצבע שלה.. לשים באות ולהיתאפר כמובןןן... מקווה שעזרתי אוהבת אורימוש=)

אני מתחפשת ל.. ויש לי רעיון לתחפושת

בטרקאף או איך שלא כותבים את זה.. הירוקה מבנות הפאוור פאף..חחח או לבובספוג..חחח אם אפחד לא מתחפש לזה מהחברות שלי.. חחחחחחחחחח או ש.. יש לי הצעה!!!! תתחפשו לליאור שליין ממשחק מכור.. חחחחחחחחחחחחחחחח

אין לי מושג

אני בת 9 ולומדת 3 שנים טניס נדמה לי שאני התחפש לשחקנית טניס (דרך אגב יש לי מדליה)

גם אני!

גם אני שיחקתי טניס במשך 4 שנים בערך! אבל פרשתי כי המורה שלי לא היה טוב.. ממש אהבתי את זה! (גם לי יש מדליה..חח..)

אורימוש

New member
לאלמוש המאמוש!!!!

הייי אלמה עכשין אוטוטו פורים מגיע וכולם מתרוצצים לחפש תחפושת מקוריות טעיתי אם אולי יש לך כמה רעיונות להביא לחברה וגם אם א מתחפשת השנה אז תגידי לכולנו מה?!! אוהב אותך אורימוש=)

היי אורימוש!

האמת אין לי ממש רעיונות (הם תמיד מגיעים ברגע האחרון) למרות שאני יודעת למה אתחפש השנה..

1dana1

New member
../images/Emo41.gif התחפושת הכי מקורית!! ../images/Emo41.gif ../images/Emo26.gif

מעריצה של הראל סקעת
!!!!! אני לא צריכה להתחפש כי .. זה מה שאני חח.. אבל זה יהיה נחמד !!!

חחחחחחחח

וצריך להביא איתך גם את סקעת... אני לא אתנגד לתחפושת שכוללת בה את סקעת...

חחח איך אני אוהבת ילדות ש....

משחקות טניססססססססססססססססססססססססססססססססס זה כזה יאפהההה!!!!!המשיכי כךךך........אני עברתי את כל התנסויות הספורט בעולם,שחייה,בלאט,ג'אז,סלוניים,מממ ועוד מנה שלא תרצו אני לא ממש זוכרת כבר....אבל טניס תמיד רציתי לנסות,ואף פעם לא ניסיתי... וזה ניראה לי כזה יפההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!עם הבגד הלבן היפה הזה חחחחח

אין לי שום רעיון לתחפושתתתת

תעזרו לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

חחחחחח

סקעת-פן....... זאת רק אני או שזה לא נשמע טוב... עזבו, אני מושפעת... חחחחחח דנה, קראת את הסיפור שלי עם ה:

אני שנה שעברה התחפשתי ל...

פלפל ומלח עם חברה שלי... יצא לנו מזה שולט אני הייתי מלח והיא הייתה פלפל... אנחנו רוצות גם השנה אולי להתחפש ביחד ואין לנו מושג למה?!?!? למישו יש רעיונות לתחפושות? לא משנה אם זה רק לי או גם לי ןגם לחברה שלי יחד... בה ביי לאב יו אנשים: אדווה

יש לי הצעה!!!!!ומשהו מגניב לספר!!חח

דבר ריאשון סיפור: בפורים שעבר חברה שלי התחפשה לעובדת מגה..חחח זה היה מזה גדול!!חח היה לה מין דוכן כזה עם יופלה ובמבה ועוד כאלה ובגלל שאמא שלה עובדת שם אז היא בקשה שיכינו לה את השלט הקטן שטולים על החולצה והיה כתוב: את השם שלה עובדת מושבעת של מגה...חחחחחח והעצעה: תתחפשו לאחד השחקנים מראש גדול..חח אולי לטלי..חחח (בלי להעליב)

למעלה