יש לי שאלה אליכם............

יש לי שאלה אליכם............

לפחות לאלו שבוחרים לא "להתייפיף" ולהגיד שהם לא חוגגים חג נוצרי.... אז ככה- הנשיקה ב-12 בלילה, לאלו מכם שיש להם בני זוג חדשים\טריים... זה לא קצת מביך? מה, מסתכלים בטלוויזיה או בשעון ואז כשהשעה 12 מגיעה פתאום להתנשק כי זאת השעה? ולא כי זה מה שמרגישים באותו הרגע...... לא יודעת, בעיניי זה טיפה מוזר כזה, לא טבעי... מה אתם חושבם? יצא לכם לחשוב על דבר כזה פעם?

y e g e r

New member
התשובה לשאלתך היא-כן

כן,כן פשוט מתנשקים...זה לא כזה ביג דיל.
לדעתי לא צריך לחשוב על זה במונחים של:מוזר,לא טבעי... לי אישית תמיד בא לטרוף בנשיקה אירוטית וסוערת את הסקסי התורן שלצידי לדעתי זה לא מביך בכלל,ישנה התרגשות מסוימת עם בן זוג טרי/חדש אך היא התרגשות חיובית,לפחות את יכולה להעלות או לתכנן כיצד היא תיראה ולהתאמן עלייה...סתם. הנשיקה בחצות היא רק מסורת,מבחינתי כדאי להתשמש במסורת הזאת לכל שעה בכל יום...סתם כי בא לי לנשק. אוהבת-ייגר[
מאסטרית]

LiRi LoVe YaRiN

New member
צודקת במליוןןןןן אחוזזזז .....

זה דיי טמטום לספור 10.9.8.7.6.5.4.3.2.1 ובום להתנשק זה הכי לא טבעיייי שיש במיוחד שבני הזוג רק ניהיו חברים ועוד לא התנשקו או שפשוט רק התחילו בחברות זה דיי מטוטמם מלא אם הם כבר המון זמן חברים ורוצים בשביל הקטע .. לא שיש פה קטע בכול מקרה זה צריך לבוא בטבעיות גם לפני 12וגם אחרי

beatman

Member
כן,זה די מוזר

אני בכלל לא יודע מאיפה הוציאו את הנשיקות הללו. ב-12 פותחים בקבוק שמפניה ומרימים כוס לכבוד השנה החדשה.

דנטל

New member
מה מביך בזה?

(ובכלל - מבוכה עם בן זוג מרמזת על קשר גרוע) הרעיון פה הוא כאילו להתנשק על פני שתי שנים. במין קטע מפגר וחביב כזה של "התנשקנו במשך שנתיים". זה אכן לא טבעי, אבל כמעט כל תירוץ לנשיקה עם בן זוג הוא יפה בעיני.

מה יש לכםםםםםםם??

אני לא מבינה למה אתם לא מתלוננים.... מי לא אוהב להתנשק?!? זה הכי סבבה שיש... ושמתנשקים בול בחצות זה פצצה... זה דבר חמוד לדעתי!!! ואם יש לכם בני זוג חדשים/טריים.. אז מה?? כאילו אתם לא מתנשקים הרבה כל יום אחר... אין בזה שום דבר מוזר.. זה דבר חמוד לפתוח ת'שנה החדשה בנשיקה סוערת..

Ripelll

New member
חחחחחחח...

אני לא רואה מה פסול בזה... אבל את באמת חושבת שאני "מתיפייפת" כשאני אומרת שאני לא חוגגת את החג? זה בדיוק כמו שאני אגיד לאיזה פועל תילנדי חמוד שהוא "מתייפיף" כשהוא לא מתחפש בפורים... קצת מצחיק, לא?

SupermanZW

Well-known member
זה לא אותו דבר

פורים זה חג רק של יהודים ושנה חדשה זה חג של כל העולם, וזה כולל כמובן גם יהודים.

KreMBooo

New member
זה לא שנה חדשה שלנו...

אפחד לא אמר שאני לא אחגוג רת זה כי כשיש סיבה למסיבה אז למה לא אבל מה שאת כתבת זה שטויוץ...

Ripelll

New member
חמודה...

אני לא רואה שום דבר שטותי במה שכתבתי, אני רק אמרתי עובדות. מי שהתחיל לדבר על מה שקרה לפני מיליוני שנה זה ה"חברים" שלך...

SupermanZW

Well-known member
מיליוני שנים?

מי חוץ ממך דיבר על מה שקרה לפני מיליוני שנים? מדברים על מה שקרה לפני 2700 שנים בקירוב.

SupermanZW

Well-known member
זה לא שטויות, זה נכון

השנה החדשה היא חג של כל העולם, ולכן גם שלנו.

shiran™

New member
השנה החדשה היא לא חג של כל העולם

היא פשוט חג של הנוצרים\המוסלמים. לא של היהודים. בשבילנו השנה החדשה היא בראש השנה. חבל שאנשים לא מתייחסים לראש השנה כאל תחילת שנה חדשה במקום לסילבסטר. אני מבינה שאנחנו לא יכולים להתעלם מהתאריך הלועזי, ואנו משתמשים בו. רק שתדעו שלא חוגגים פה שום שנה חדשה, כי השנה כבר התחילה, לפני 4 חודשים. לפי היהודים. וזה שכל העולם חוגג, לא אומר שאנחנו צריכים לחגוג. אז זה ממש טיפשות מצדך להגיד "השנה החדשה היא חג של כל העולם, ולכן גם שלנו", כי אנחנו לא צריכים להעתיק את כל המנהגים המשונים והדפוקים של שאר העולם!

צודקת

סילבסטר זה לא חג שלנו בשבילנו השנה החדשה היא בראש השנה !!!! אני חושבת שהנצרות זה פשוט דת צעצוע, דת לייט! לא צריך להתאמץ מי יודע מה!אני לא מעריכה את זה....הכל כיף וקיטשיות כל הערכים שמדברים אולי התכוונו אליהם באמת כשהנצרות הוקמה אבל כיום כלום סתם בובות עם נצנצים והמון קיטש!!!ואם אתם לא מאמנים לכו לכנסיית הקבר ותראו בעצמכם!!! הישראלים יותר את הנצרות מאשר את היהדות כי זה יותר כיף ובלי מחויבות. זה פשוט בושה שילדים יהודים ישראלים לא יודעים את תאריך הלידה העברי שלהם!! תחשבו על זה קצת...

דנטל

New member
את תאריך הלידה העברי שלי אני יודעת

ולא מוצאת שזה עושה אותי אדם יותר נעלה מאלה שלא יודעים את התאריך שלהם.

למה בעצם...?

הלו"ז שלך לא מתנהל לפי השנה האזרחית? אתה מתנהל רק לפני שנה עברית? אני די בטוחה שלא, נכון?! אז למה לא לחגוג??? חוצמזה - סיבה למסיבה, מה רע?! ובעניין הנשיקה - זה סתם בשביל הקטע וזה מצחיק וכיף...

אז תתלפא לדעת שאני דווקא כן

את לוח הלועזי למדתי רק לפני שנתיים את הלוח העברי אני מכירה מצוין!!!!

SupermanZW

Well-known member
השנה החדשה היא חג של כל העולם

לא רק של הנוצרים והמוסלמים, גם הסינים, ההודים, היפאנים, והאפריקנים חוגגים את השנה החדשה והם לא נוצרים ולא מוסלמים, יש מספר קטן של מדינות (כולן במקרה מוסלמיות) בהן רק מעט חוגגים את השנה החדשה, אבל יהודים חגגו את השנה החדשה מאז החלו לחגוג אותה בשאר העולם, רק לאחר התחזקות הדתיים הבדלנים בישראל בשנות ה80 של המאה ה20 התחילו לערוך מסעות אנטי-"סילבסטר" בישראל כדי לגרום ליהודים לא לחגוג, ולמעשה אין שום קשר בין סילבסטר לחגיגות השנה החדשה. ואכן השנה החדשה היא חג של כל העולם ולכן גם שלנו. לחגוג שנה חדשה זה לא מנהג משונה או דפוק, זהו מנהג יפה וחגיגי בו נפרדים מהשנה החולפת ושמחים לקראת שנה חדשה בתקווה שתהיה טובה מקודמתה.

למעלה