יש לי שאלה אליכם............

לא...

שנה חדשה[יעני הסילבסטר] זה ממש לא חג של יהודים א-סליבסטר היה איזה נאצי שרצח טונה יהודים[נראה לי...אנלא זוכרת ת'סיפור שלו] ב-היהודים חוגגים חגים לפי התאריך הלועזי.. ובקשר לנשיקה בחצות-לדעתי זה "קסום"...זה נחמד אבל יותר קסום ומרגש לזוג טרי כי זוג לא טרי די רגיל להתנשק... ונשיקה בחצות לא אמורה כ"כ לרגש אותו..אלא משהו כמו לצאת לידי חובה ובאמת זוג שהנשיקה בחצות מביכה אותו אז הקשר לא טוב.. [כמו שמישהו כאן אמר]

beatman

Member
../images/Emo6.gif נהיית כבר משיבון אוטומטי

אני מקווה שתצליח להפץ את המיתוס על הסילבסטר.

דנטל

New member
דווקא זה יכול לרגש זוג לא טרי

עצם זה שיש פה איזה ייחוד זה מרגש וזה אפילו מגוון קצת. לעזאזל, עכשיו בא לי על מישהו ספציפי לנשיקה הזו ולא נראה לי שהוא יהיה במסיבה הזו. דוכאתי בזה הרגע.

NE6AMMA

New member
תשמעי אחרי השמפניה ב12...

צריך להעביר את הטעם :p!!! בדר"כ כלל באים אלי כדי לעשות את זה! ככה נהוג

AnGeLoCa

New member
כעיכרון../images/Emo188.gif

התאריך 2005 הוא השנים שהנוצרים ספרו אבל בעצם מה זה משנה לפי איזו שנה לספור כי מילא עברה שנה ומה שחוגגים שבאה אחת חדשה בדרך וביגלל זה כולם כלכך שמחים יש הבדל בין חג מולד לבין שנה חדשה כי חג מולד זה 24 בדצמבר לפי הנוצרים כשישו נולד ו31 בדצמבר זה תחילת שנה לועזית חדשה שלפי הלוח שנה הזה כול העולם פועל

SupermanZW

Well-known member
תיקונים

לפי אמונת הנוצרים ישוע נולד ב25/12 ולא ב24/12, פשוט מתחילים לחגוג את חג המולד מהערב שלפני, כמו כן חגיגות חג המולד נמשכות יומיים (25/12 ו26/12) הנקראים היום הראשון של חג המולד והיום השני של חג המולד, בפועל ישוע לא נולד ב25/12, זהו מיתוס שהופרך. השנה החדשה מתחילה ב1/1 אך החגיגות מתחילות ב31/12 בערב כי שיא החגיגה הוא השעה 00:00 בה מתחלפת השנה והתאריך משתנה ל1/1, וגם הספירה לאחור חייבת להתחיל לפני. הנוצרים טעו גם בשנת לידתו של ישוע, הוא נולד ב4 לפנה"ס ולא בשנה הראשונה.

AnGeLoCa

New member
נו בסדר

אז לקחתי את התאריכים יום אחד לפני חצות של פקה פקה שיהיה

אף אחד לא הביןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

הקטע בלהתנשק ב12,זה שאנחנו נכנסים לשנה חדשה....יש את המעבר של השנים,וגם,זה הקטע שכשמתנשקים זה כיף וכולם אוהבים את זה....אז יענו השנה שתתחיל תהיה כיפית ויפה מבחינת בני הזוג!!! (שהשנה תהיה כמו הנשיקה)

עליזה69

New member
נשיקה

הנשיקה בחצות באה לסמל שנה חדשה אבל בעצם זה סתם תירוץ להתקרב יותר ומכירות את אלה שאין להן בני זוג "אני לא חוגגת חגים של נוצרים" ושנה שעברה שהיה לה חברה לא הפסיקה לדבר כמה הנשיקה הייתה רטובה

yshavit

New member
מי אמר....

מי אמר שזה קשר חדש? זה גם יכול להיות סטוץ...(יש אישור?)

אני וחבר שלי

לא נהיה ביחד בחגיגת השנה החדשה
. ואני לא יודעת, זה גם לא הכי מפריע לי. כאילו... הלוואי והייתה לי הזדמנות כן להיות איתו, אבל לא יוצא אז חוגגים עם חברים
.

mk76

New member
הידעתם שסילבסטר הקדוש...

שעל שמו נקרא היום הזה, היה צורר יהודים??? המידע באדיבות סבי ז"ל

SupermanZW

Well-known member
"סילבסטר" אינו שם החג, זו טעות.

שם החג הוא "ערב השנה החדשה".

למעלה