יש לי שאלה לאן ספיר נעלמה?!

keton13

New member
כן כאן אימרי מהשטח

סיום שידור she getting crunk when the club i mine she work לא יודע למה אני חייב להגיד אותו:| חחח אני פשוט חייב

s h l a g e r

New member
לספיר מצוות השידור המורחב!

השעה חצות בלילה! מבזק חדשות מיוחד! בשבל בעיות קור קשות ועומס בלימודים צוות השידור נעלץ לצמצם את שידוריו עד מחר בצהריים! ספיר דרמון חזרה אלינו לשעה אחת כשהייתה פה רק אחר הצהריים לצהריינו(סוריי אנשים אנחנון לא יכולים לחזיר אותה קצר יש לה גם חיים!) לפי מקורות יודעי דבר ספיר תחזור להגיד כמעט באופן מלא מחר...(אני מקווה) צוות השידור מאחלים לכם לילה טוב! ספיר נא לשלוח תגובה מה דעתך על המשדרים שלנו? בעקבות העלמות האחרונה! צוות השידור מוסר לכל אלה שיש להם מבחנים מחר בהצלחה ובעיקר לאלה שיש להם בהיסטוריה :) חחחח ערב טוב, כאן תמו שידורי להערב. נ.ב אנו (אני) "מבקשים" את גובת של ספיר על החדשות! תודה צוות השידור המורחב!

חחחחח

אחלה חשות ועוד יותר אחלה כתבים!.. אתם מבדרים בצורה שאי אפשר לתאר!! חחחחחחחחחח אהמ אהמ!! המידע שהושג הוא מידע רב יחסית לזמן קצר יחסית ומידע מאוד אקטואלי ורלוונטי. ובכן! בשל בעיות הקור ועומס בלימודים.. גם אני מאחלת לכולם הצלחה במבחנים מחר.. ובעיקר לאלה שיש להם בהסטוריה... לילה טוב והמשך ערב נעים.. צוות השידור המורחב! (נו?.. חח איך הייתי בתור אחת הכתבים??....)

keton13

New member
איך היית?

מממ טוב אפשר לעבוד על זה:p אני צוחק בפעם הבאה שנחפש שחקן את תצטרפי לחיפוש בחוץ מזה גם לא היה מבחן בהיסטוריה באותו יום:p

s h l a g e r

New member
אמממ...ממש אחלה רואים שיש לך כישרון

גם קישור כתיבה וגם משחק!!! נ.ב האת ההודעה שחלת 2 דקות אחרי שסגרתי ת' פורום

s h l a g e r

New member
חחחחחחחחחחחחח----> את עוד שואלת?

בטחח!!! את יודע כמה קשה למצוא כתבת כמוך בארץ?!

s h l a g e r

New member
ספיר ברוכה הבאה לצוות השידור

הצוות מאחל לך הצלחה רבה! חחח אל תשכחי לדבר עם המנהל חחחחח

ayeltush1

New member
חח איזה מצחיקים אתם!!!

ספירוששש מתה עלייךךךךךךךךךךךךך!!!

s h l a g e r

New member
חחחחחח הרגת אותי keton13

אתה מנהל?! אממ... לא! אתה הסגן שלי! יונתן הוא הכתב הראשי! ספיר היא מנהלת בפועל...(מוכר מאיפה שהו) ואני חושב שכבר הבנת (ספיר) מי המנהל . (אני) חחח ספיר דרי איתי בפרטי...

Yonatan F

New member
תיקון: אני לא מכיר את ספיר

אין לי מושג מי היא ובחיים לא פגשתי אותה נא לא לשלוח לי הודעות כי אין לי את האייסי, טלפון או פלאפון שלה תודה

s h l a g e r

New member
את הילדה הכי שקטה שאני מכיר (בטח)

סתתתתתם את אחלה אין עלייך אבל את שלבה ולא צועקת על אנשים והרבי מבזק מיוחד!!! נא לא להפריע ליונתן הכתב שלנו!!! אתם מפריעים לו לעשות כתבות שטח כל שנייה הודעה בפלאפון איך את רוציטם שהוא יעשה כתבות אה??? נא לא להפריע אני רוצה כתב שטח טוב!!! ועכשיו דוגרי . תחרים לעצמך תפלאפון ככה לא יפריעו לך.....

למעלה