יש למישהו רעיונות לתחפושת?

יש למישהו רעיונות לתחפושת?

אני צריכה שהרעיון יהיה סקסי ולא חנוני! אז בבקשה לכל מי שיש רעיון שיכתוב לי בפרטי או שישים את ההודעה בפורום ואני כבר אכנס!!!תודה לכולםם

חח וואלה..פורים,רשמו רעיונות.

גם אני צריכה רעיוןוןןןן לתחפושת יאפההההההההה...!!!לא ניראה לי שאני אתחפש אבל נאוור מיינד... מה התחפשתם שנים קודמות?!

יש לי הרבה........

התחפשתי לזוכה באוסקר.... היה לי כזה פסל..... התחפשתי לסנטה קלאוס(הבת) היתחפשתי עם כמה חברות לחוםשיות על הבר...... והשנה אני מתחפשת למלאך שחור...... לא משהו מיוחד....

yuviz

New member
אני התחפשתי ל..

מישהי שיש בה משהו מכמעט כל ארץ בעולם חח... התחפשתי למלאכית.. אממ.. סתם לדבורה כל מיני שטויות לקאובויית וגם ל.. פינק גירל.. רד גירל ולשמש שטויות כאלו פעם התחפשתי עם חבר שלי שהיה אז לשודדי ים.. צבעתי ת'קצוות באדום וזה חח זה היה מזה מצחיק

אהמ...

כמה תחפושות מיוחדות שהיו לי: -אחת מכנופיים רחוב (בשחור..... כזאת ערסית...) -רפונזל (זאת מהאגה על זה במגדל...) -קופידון (לא משהו מקורי כ"ך) השנה אני ממש לא יודעת למה להתחפש.... חשבתי להתחפש לסוכנת סמוייה בגלל משהו שקרה לי... חחחחח יובל, למה את מתחפשת השנה?!?!?!

yuviz

New member
הנה

אני מתחפשת עם אופיר.. אני יודעת שזה ילדותי אבל.. אסור לי להגיד!! סורי ביי זזתי ללהקה ביי

אממממ אני התחפשתי ל...

למיליונרית,אממ עם כמה חברות התחפשתי לחופשיות על הבר (חח אחת מהן זאת גילי) התחפשתי ל..... לגלידה אבל כשהייתי בכיתה ב' חחח בכיתה ו' התחפשתי למקבצת נדבות, ו... גם התחפשתי לבילבי, והשנה אין לי מושג עדיין, יכול להיות לסופרמנית חחחח......

אני התחפשתי ל...

-עם חברה שלי למברשת ולמשחת שיניים -קרואלה דוויל -השנה אסור לי לגלות יש פה חבר'ה מהביה"ס -כלב אם אני לא טועה ועוד כל מיני.... ואפשר להתחפש לשום דבר!: לשים כובע של דבר כאילו האיש שמחלק דואר ולקשור ולעשות חגורה של שום...

אורימוש

New member
יש לי מלא רעיונות לתחפושות....|ליצן

1.את יכולה להיתחפש לשודת ים זה לדעתי מאוד יפה אם את תשקיעי בתחפושת... 2. לאשת סנטה קלאוס אני היתחפשתי לזה שנה שעברה אם חצאית בצבע אדום וחמוך בצבע אדום... והיה לי כובע כזה כמו מתנפת חח משהו יפה חבלזזזזזז 3.להיתחפשת לבת ים זה יפה לדעתי זה אפילו מהמם אני רוצה להיתחפש לזה... לרעיונות נוספים כנסו עלי לפרטי אוהבת את כולכם אורימוש=)

sapir inbar

New member
חחחחח שנה שעברה התחפשתי ל...

התחפשתי למעודדת(סתם כזה חצאית מיני ופונפונים.. וגם לפנקיסטיות והשנה אין לי מושג! אז אם יש למישו רעיון שידבר איתי בפרטי!

חחחח...

בשנה שעברה לא התחפשתי כי הופעתי מהחוג שלי, ג'אז (ריקודים) ואנחנו הובלנו את העדלאידע אז לא הספקתי להחליף לתחפושת... השנה אני אתחפש למלאך
מיושן, אבל אני השקעתי המון
שמלה פצצתית ביור וכנפיים עם פרווה ונוצות כאלה גדולים ויפים... את רוצה משקי סקסי
הכי סקסי שיש : זונה (סליחה סליחה סליחה על הביטוי חחח...) או חשפנית... ברצינות... ידיד שלי התחפש לזונה שנה שעברה... יש לו אחות גדולה אז וא לקח ממנה בגדים, ואני חייבת להודות, הוא נראה ממש כמו......... קוקסינל
חחחחחח....

למעלה