יש למישהו רעיונות לתחפושת?

רעיון נחמד:)

בשנה שעבר התחפשתי לאלת האהבה... עם טוגה וכאלה.. זה יצא נורא יפה וזה גם מאוד קל! לפני שנתיים התחפשתי לנמרה... אבל לא סתם! זה היה אוברול צמוד .. עם כפפות עד המרפקים.. שזה גם יצא מאוד יפה.. ::))

חחח איזה רעיון...

נמרה...אהבתי..זה סקסי יאפה...!! חחח אני מתארת לעצמי ספיר בתחפושת נמרה חיחיחיחיחיחיחי.. אני יתחפש ניראה לי לללל ממממממ טוב עדיין אין לי מושג חחחח...!! אני לא טובה ביצרתיות ודמיון!בעעעע

תחפושת מעולההההה

אני התחפשתי שנה שעברה לנמרה יעני חולצה שחורה וחצאית קטיפה מנומרת וכאלה כמו מגני זיעה אבל מקטיםה מנומרים על היד ומגפיים שחורות כאלה.. זה מזה יפה חבל על הזמןןןןןןן.. אם יש אני תכף ישים תמונה

התחפושת שלי...

לאחת מכנופיית רחוב (כיתה ה'... חחח) *מקיאה.....* (יובל, חחח שוב)

yellow cheese

New member
אוו. התחפשתי שנה שעברה לנשיקה.

יצא ממש יפה

דניאל866

New member
אני יתחפשתי ל-

נערת ברזיל של הקרנבל עם הנוצות היה משו פגזזזזזזזזזזזזזזז השנה אני מיתחפשת עם ידיד שלי לטרזן וג'יין חחחחחחח

תומקה

New member
זה הכל תלוי בך!!

זה תלוי איך את עושה את התחפושת, ולא מה שהתחפשות עושה אותך! עם קצת מקוריות את יכולה אפילו להתחפש לגוש חרא וזה יראה סקסי. דפקי משהו עם מיני, שזה בערך כל דבר יכול להיות: שוטרת אסירה עובדת בחדר מלון (אלא עם השמלות - סינר הורודות האלה) פיראטית מלאכית ואפילו כיפה אדומה (להיט!!) קיצור מקווה שעזרתי:) תום.

תומקה

New member
זה הכל תלוי בך!!

זה תלוי איך את עושה את התחפושת, ולא מה שהתחפשות עושה אותך! עם קצת מקוריות את יכולה אפילו להתחפש לגוש חרא וזה יראה סקסי. דפקי משהו עם מיני, שזה בערך כל דבר יכול להיות: שוטרת אסירה עובדת בחדר מלון (אלא עם השמלות - סינר הורודות האלה) פיראטית מלאכית ואפילו כיפה אדומה (להיט!!) קיצור מקווה שעזרתי:) תום.

למעלה