כולם מאחורי ביבי! זה לא שיש חילוקי דיעות. ביבי הודיע "קיבלתי החלטה! נעשה מה שצריך כדי לנצח, לרבות ברפיח", אז, עושים רק מה שהוא אומר

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שתחשוב או אני אחשוב לא רלוונטי, עליו להחליט על אסטרטגיה כראש ממשלה ולהעביר זאת לדרג הצבאי. נקווה שהוא יודע לאן הוא רוצה להביא את המדינה. אני בספק אם הוא יודע.
הדברים ברורים לחלוטין ואפילו לא סודיים במיוחד. כאילו, נסיון השמצה חביב, אבל כמו פעמים רבות, כל כך מנותק הקשר ומציאות שאפילו השמצה אי-אפשר באמת לראות בזה. חבל שמתוך אטרף התקיפה אנשים לא זוכרים לשמור על קשר כלשהו עם המציאות.

Cranio

Active member
מה שתחשוב או אני אחשוב לא רלוונטי, עליו להחליט על אסטרטגיה כראש ממשלה ולהעביר זאת לדרג הצבאי. נקווה שהוא יודע לאן הוא רוצה להביא את המדינה. אני בספק אם הוא יודע.
האסטרטגיה היחידה של נתניהו כראש ממשלה בלתי כשיר היא להלבין את חטאיו כדי להישאר בשלטון.
החטופים והמדינה לא מעניינים אותו.

ואיך נתניהו הלחיץ והסחיט כופה את דעתו הבלתי כשירה כאשר הוא שבוי בידי חבורת הגזענים ?

זו בסה"כ בחירת טקטיקה של שטיח רצפה שכל כהניסט מנגב עליו את הרגלים בכניסה מבלי להיענש.
לביבי יש חבורת ערסים שסרים למרותו הבלעדית, אף אחד לא מתעסק איתם. ככה שולטים בפלסטין וסעודיה וסוריה ואנחנו בס"ה חלק מהמזרח התיכון.

למעלה