כולם

כולם

היי כולם תשמעו רגע, אני רוצה לפתוח נושא שמאוד קשה לי בזמן האחרון שקשור לפורום הזה. היום ראיתי את השרשור שנעשה לגבי זה, שהשחקנים לא עונים לכם,הם סנובים ובעיקר כל השרשור סבב סביבי. אז ככה... הפורום הזה הוא דבר שלפי דעתי מאוד חשוב. כיף לי לענות לכם,כיף לי לדבר אתכם והכל, אבל אתם פשוט חייבים להבין באיזה מצב אני נמצא בזמן האחרון... אני נכנס לשרשור ורואה שכתוב שם "רועי לא עונה לי" "רועי סנוב" לא ככה כן ככה...וכו'. אני לא נמצא בפורום הזה כל הזמן, זה משהו שחייבים להבין...בימים הראשונים של הסדרה , אלה היו ,בשבילי, הימים הקלים בלימודים שלי. בזמן שאתם,כולכם, הייתם בחופשת חנוכה שבוע שלם, אני עבדתי בבית ספר כל יום, אבל כל יום מהבוקר עד הערב , במשך שבוע... ואז כשאני חוזר הביתה השעה כבר מאוחרת , אבל אני בכל זאת עונה למסרים שאני מקבל, כי אני רוצה. זה די מעליב אני חושב, לקבל שרשור שלם, לגבי דברים לא נכונים, כי אם שמתם לב, השעות שאני כותב הן שעות מאוחרות ולא בבוקר כמו שכולם. אני לא יכול לעמוד במצב כזה שאני רואה שיש לי מסרים ואני עונה בכוח כדי שאחר כך אנשים לא יתאכזבו... הכל צריך לקרות בכיף,לזרום אם זה,לא קיבלו תשובה?אז לחכות עוד קצת ויקבלו... לפי מה שאני רואה ואני יודע, כל השחקנים עונים לכולם ומשתפים פעולה בכל הקטע הזה,אבל צריכים להבין קצת את מה שקורה. נטלי, אני לא קיבלתי ממך שום מסר כבר הקבה זמן... אני זוכ שדברנו בהתחלה וסיפרת לי הרבה דברים ואז פשוט הפסקת...אני לא יודע מה קרה אבל אני לא קיבלתי ממך שום דבר ואני רוצה לדבר איתך... נראה לך הגיוני שחודש שלם אני יתעלם ממך? חודש שלם? תראו, אני לא רוצה לפתח את כל הנושא הזה , אני רק רוצה שתבינו באיזה מצב הייתי ובאיזה מצב כולם נמצאים. אני יענה לכולם ואני ידבר עם כולם ,אני לא כועס, רק קצת הבנה וזה הכל... כל מי שמדבר איתי,איתנו השחקנים במסרים יקבל מענה, אנחנו לא נגד אף אחד ואנשים חושבים ככה... לסיכום, אני באמת רוצה שתקחו את זה בקלות,אני עונה לכולם מתוך כיף וזה מה שחשוב,תמשיכו לבר איתנו וזהו...לשכוח מה שהיה... ומילה אחרונה לגבי המסרים,שוב,אם לא קיבלתם מענה באותו רגע,באותו יום שכתבתם אותו,תדעו שתקבלו,תזכרו את זה... ביי בנתיים... חחח

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

תשמע אני בחיים לא שלחתי לך מסר ולא התלוננתי על אפחד פה
אבל אני מבינה אותך
שאתה מתאמץ בשבילנו וככה הם מחזירים לך..
מקווה שלא נפגעת מהם או משו
קח את החיים בקלילות

ועוד משהו..../images/Emo8.gif

אל תפגע...
תחשוב שסה"כ הן אוהבות אותך
הן היסטריות כי הן רוצות לדבר איתך
אבל הכל לטובה

רועי נו למה אתה לא עונה לי../images/Emo35.gifסתם../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
פארודיה קטנה שלי על הפורום

Aviad1987

New member
מסכים ../images/Emo45.gif

כדאי שתקראו את זה ותפנימו (וזה תקף, אני חושב, גם לשאר השחקנים!)

מגילת העצמאות יותר קצרה מזה..חח,סתם

מעבר לשמועות על שחקנים "סנובים",היו פה גם כמה שאיימו בהתאבדות-זה מופנה לכווולם פה,אף פעם אבל אף פעם אל תאיימו בהתאבדות! אפיול לא בצחוק..ברור? לאנשים ייכנסו "ג'וקים" לשכל,ונראה לי שחלק ייקחו את כל מה שקורה פה קשה מדיי והם יכולים להזיק לעצמם..חבל! כתבתי את זה גם קודם,ואני אחזור על זה שוב..השחקנים הם בני-נוער ותלמידים,בדיוק כמונו,וצריך להיות ברור שהם גם לא תמיד יוכלו לענות לכם בטווח הזמן שאתם מצפים שיענו לכם,או שיהיו פה 24 שעות ביממה..תמצאו חיים,אתם הופכים לעצובים רק בגלל אחד השחקנים/שחקניות לא עונים לכם,ואחרי זה אתם עוד מוסיפים שהם "סנובים" וכל מיני שטויות בסגנון..נו,באמת! תחשבו גם על הצד שלהם,יש להם עיסוקים אחרים חוץ מלהיות פה(כמו שרועי כתב),ואתם צריכים לקחת הכל בפרופורציות המתאימות. מקווה שהבנתם את הרעיון (וטוב שלא כתבתי את מגילת אסתר השנייה..חחחח), דנדושית

SiM GirL

New member
../images/Emo45.gifלדעתי אתה צודק ועוד משהו...../images/Emo41.gif

הנה, כתבתי משהו, במיוחד בשביל להצדיק אתכם והנה-הופ! אני עורכת הדין החדשה שלך
עכשיו רציני-הנה קח לבריאות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44081591 כבר נתתי את זה כמעט לכל הפורום בשביל לחפות עליך עד שתגיד את הסיבה האמיתית למה אתה לא עונה...חיי

וואו רועי יש לך את זה!

מה נפל על השחקנים היום??קודם יונתן עם הקטע של האיידס ועכשיו אתה..חח זה ממש מגניב... קיצר מה שרציתי לומר זה שכאילו אתה חייב להבין תמעריצות כי גם אני בהתחלה הייתי בטוחה שמתעלמים ממני אחר כך הבנתי..תן להם זמן לקלוט שגם לכם יש חיים...ואם תסתכל בשרשור אני כתבתי גם הרצאה שדי סיכמה את מה שכתבת..חח זאת הייתה הפסיכולוגיה שלי בגרוש... נ.ב. אם כבר מדברים על הנושא...תענה לי למסר???חח

שני ממן

New member
ro-e....חחח מושלם!!! כנסו- חשוב!!!

אהבתי את הנאום שלך!!! ואנשים...הוא באמת צודק... ולגבי המטומטמת שרצתה להתאבד בגלל שהוא לא ענה לה... {למרות שאני חושבת שאמרת את זה בצחוק} להתאבד זה דבר גדול... וכרוך בהרבה דברים... חוץ מזה...תחשבי גם על המשפחה שלך!! כי היה פעם שהייתי בדאון רציני בגלל דיאטות...ומה שרק רציתי זה למות!!! אבל חשבתי על ההורים שלי...ועל המשפחה שלי... כי אם יקרה לי משהו...הם ימותו!!! ואני רצינית!!! אבל אז...אחרי שיצאתי מכל האנורקסיה... הבנתי...שהחיים הם כן יפים!!! וכן שווה לחיות אותם!!... והמוות...או ההתאבדות...זה פתרון לפחדנים שלא מסוגלים להתמודד עם כלום!!! אז תחשבו על זה!!!

°°NaTaLi°°

New member
רועיי

טוב קודם כל סליחה! דבר שני שלחתי לך מלא הודעו זה לא הגיוני שלא קיבלת תבדוק לפני 10 דקות גם שלחתי לך הודעת התנצלות! דבר שני לא רשמתי שאתה סנוב אמרתי שאתה פשוט לא עונה לי וזה פוגע עכשיו למי שרוצה להבין למה אני ככה שיקרא את זה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44150112 נקווה שתבינו! רועי שלחתי לך מלא הודעות כבר אין לי כוח אפילו לשלוח יותר הכי מוזר זה שכולם מקבלים אותם חוץ ממך אני לא מבינה למה כל הבעיות באות עלי? אני עוברת תקופה קשה מאוד אני אחותי המצב בבית וכו... אני לא יודעת למה כי זה לא פר בשבילכם אני דווקא מספרת לכם דברים שלא יוצאים מיפי שנים אני לא מבינה מה קורה לי? אני לא מי שאני באמת בפורום הזה אני לא כותבת כמו שאני בדרך כלל רושמת! כנראה אני מצפה יותר מדי או שזה פשוט התבגרות איך שהוא! אני מצטערת מכל הפורום אני מקווה שכולכם תסלחו לי סליחה באמת סליחה!

adi75000

New member
רועייייייייייייייייייייייי

נכון, אני מודה אני קרצייה!!!חחח אבל מתי תענה,מתי? אני באמת רוצה שתענה ונדבר!!! אז....
דבר איתי! אגב, אתה חתיך, טירוף!חח

שני ממן

New member
זה בסדר מאמי

אבל לא היית צריכה להגיד שאת כבר מעדיפה להתאבד..... כי.... עדיף שתקראי את מה שרשמתי בשרשור הזה... קצת מעלייך! ותביני...!!!

שני ממן

New member
נטלי...תכנסי בבקשה זה חשוב מאוד!!!

תראי...להתאבד זאת לא סיבה...!!! אני הייתי חולה...מתחילת ח'...עד לסופה...{היום אני בט'..ובריאה!!!} באנורקסיה ובולמיה...!!! ופשוט התנהגתי בצורה הכי רגילה שיכלתי להתנהג... רק כדי שלא יגלו אותי!!... ותמיד הייתי רואה פיישן טי וי..{של הדוגמניות}...ובוכה...שגם אני רוצה להיות ככה...ופשוט הייתי מתה למות!! הייתי מתפללת לה' שיהרוג אותי!!...כי להתאבד לבד לא היה לי אומץ {ואני אומרת לך דוגרי} וגם זה לא שווה את זה.. אבל אז אחרי חצי שנה שהייתי מקיאה בסתר... התחילו להיות לי...מין נקודות קטנטנות אדומות על הפנים שתוך יומיים היו עוברות! ואמא שלי חשבה שזה פריחה ולקחה אותי לרופא... והרופא אמר שזה פריחה ואמר שזה יעבור תוך כמה ימים! {את קולטת שאפילו הרופאים לא הבינו שהייתי בולמית?! אבל פעם אחת בחופש הגדול...הייתה הסדרה של רפי גינת על בולמיה... וישבתי עם ההורים שלי... וראינו והכל היה טוב ויפה...עד שראיינו ילדה אחת..בגילי!!! והיא סיפרה על אותם התסמינים שהיו לי!!! ופשוט פרצתי בבכי...ליד ההורים שלי!!! ואז הם הבינו שיש לי בעיה... ואיפזו אותי כמעט 3 שבועות...!!! ומאז אני לא עושה את זה יותר... ולא מנסה להתאבד...ולא כלום!!! כי החיים יפים!!

שני ממן

New member
נטלי...תכנסי בבקשה זה חשוב מאוד!!!

תראי...להתאבד זאת לא סיבה...!!! אני הייתי חולה...מתחילת ח'...עד לסופה...{היום אני בט'..ובריאה!!!} באנורקסיה ובולמיה...!!! ופשוט התנהגתי בצורה הכי רגילה שיכלתי להתנהג... רק כדי שלא יגלו אותי!!... ותמיד הייתי רואה פיישן טי וי..{של הדוגמניות}...ובוכה...שגם אני רוצה להיות ככה...ופשוט הייתי מתה למות!! הייתי מתפללת לה' שיהרוג אותי!!...כי להתאבד לבד לא היה לי אומץ {ואני אומרת לך דוגרי} וגם זה לא שווה את זה.. אבל אז אחרי חצי שנה שהייתי מקיאה בסתר... התחילו להיות לי...מין נקודות קטנטנות אדומות על הפנים שתוך יומיים היו עוברות! ואמא שלי חשבה שזה פריחה ולקחה אותי לרופא... והרופא אמר שזה פריחה ואמר שזה יעבור תוך כמה ימים! {את קולטת שאפילו הרופאים לא הבינו שהייתי בולמית?! אבל פעם אחת בחופש הגדול...הייתה הסדרה של רפי גינת על בולמיה... וישבתי עם ההורים שלי... וראינו והכל היה טוב ויפה...עד שראיינו ילדה אחת..בגילי!!! והיא סיפרה על אותם התסמינים שהיו לי!!! ופשוט פרצתי בבכי...ליד ההורים שלי!!! ואז הם הבינו שיש לי בעיה... ואיפזו אותי כמעט 3 שבועות...!!! ומאז אני לא עושה את זה יותר... ולא מנסה להתאבד...ולא כלום!!! כי החיים יפים!!

לרועי

קצת באיחור אבל!! יוא אתה כזה מתוק חחח איזה יפה שהשקעת ורשמת את הכל ועשית "הרצאה" יוא!! אתה כזה חמוד!!!!

°°NaTaLi°°

New member
לשני

שני יופי לך כל הכבוד אני גאה בך! אבל לי יש בעיה אחרת שלי עוד לא נפתרה רק התחילה והיא הלימודים וגם המצב החברתי. אבל אני פשוט רגילה לאיים סורי אני כבר לא ממ חושבת על זה אני רק מנסה לעזור לאחותי שהיא תיתרפה מהמחה של ואז נתעסק איתי מישפחתי יותר חשובה לי מעצמי. פירטתי על זה בהודעה על התאהבדות תקראי יאאלה עפתי לישון יש ל מח טיול בשלח יש חחח

לנטלי... וגם לכולם...

קראתי את כל מה שכתבת ואני חושבת שתמיד הכי טוב לדבר מהלב... תגידי מה שאת חושבת ומה שאת מרגישה וככה את תיצאי בסדר עם עצמך... לגבי אחרים... כל אחד יכול להבין משהו אחר ולחשוב משהו אחר... אף אחד פה לא בא בכוונה לפגוע בך (אני מקווה...) ואני בטוחה שאם התנצלת עכשיו יהיה בסדר ויתחילו להיות נחמדים פה... אז אני באמת מקווה שהחיים שלך יתחילו להסתדר.... אפשר לעשות ולשנות הרבה דברים אם רק רוצים... שני ממן קראתי גם את מה שאת כתבת ובאמת אני גאה בך זה לא קל להתיגבר על דברים כאלה גם אני הייתי על סף אנורקסיה הייתי באיזה חודשים וחצי בערך שלא אכלתי כלום כל היום ממש כלום ולא בגלל שהכרחתי את עצמי לא לאכול אלא שפשוט לא הייתי רעבה... אבל למזלי עזרו לי ועכשיו ברוך ה' הכל בסדר... אנשים אל תהיו לבד בכל מקרה ובכל מצב שקורה תמצאו לכם מישהו שיהיה איתכם ויעזור לכם... אל תנסו לפתור דברים לבד... בטוח שלעוד כמה ילדים פה יש בעיות בחיים אל תתביישו לספר כי אני ואני בטוחה שעוד כמה ילדים פה ישמחו לעזור לכם ולהקשיב... אוהבת אותכם...

למעלה