כולם

רועי אתה ממש צודק../images/Emo70.gif

אני חושבת שזהלא בסדר שאנשים קוראים לכם ככה. אני חושבת שהם צריכים להתחשב בכם ולהגיד תודה שאתם בכלל עונים להם נ.ב. אני חולה עלייך

צ-ו-ד-ק

רועי ממש צודק כאילו אתם לא אמורים לצפות שהם יענו לכם שניה אחרי שאתם שולחים כי להם יש גם חיים כמו שלכם!!!ובכלל בגיל ל רועי וכולם זה כבר לא צחוק הלימודים מאוד רציניים ויש עומס!אז אני אישית מעריכה שיש להם בכלל זמן לשבת ולהקדיש לי זמן לענות לא משנה לי אם אני יקבל תשובה עוד חודש העיקר שהם עונים לי !!!

shanel13

New member
ואיי ואיי.....

חחחחחחחח איזה ארוךךךךךךךךךךךך אויייייייייי רועי איזה מתוק הוא יאללה!!

צודק!!!

אני מסכימה עם רועי.. בזמן שכולנו בילינו בחופש-הוא למד.. גם לו וגם לשאר השחקנים יש חיים משלהם..וגם להם מגיע ללכת לחברים,לצאת לבלות ולעשות כל מיני דברים..הם נכנסים לפורום ומדברים איתנו ובאמת הם עושים את זה מכיף ואני חושבת שרק צריך להודות להם על זה..אז תודה! ונטלי..אני יכולה להבין את המצב הקשה שאת נמצאת בו ואני בטוחה שיש לך פה הרבה אנשים שאת יכולה לסמוך עליהם..ולא כדאי להתאבד כי החיים יפים.. גם אני למשל,אני בת 14,אתמול הלכתי להישקל ואני שוקלת 32 קילו וקצת והגובה שלי הוא 1.58 רזה רזה..לפעמים אני מרגישה שעוד דקה אני כבר לא יכולה ואני מתאיישת..כי אני לא מצליחה להשמין..אבל חייבים להמשיך הלאה!!! *תחשבו על זה!
המשך יום נעים לכולם!!!

בקשר למה שרועי אמר...

אממ אני רק רוצה להגיד שקודם כל רועי הוא בנאדם מקסים!!! וסנוב זאת המילה האחרונה שאפשר להגיד עליו..., בכל אופן... אני הייתי עדה לכך שהוא חזר כל יום בערך בשמונה בערב... וישר נכנס לפורום כדי לענות למסרים.. אז ככה שזה באמת לא הגיע לו.. בכל אופן.. אני מאוד שמחה שזאת סך הכל היתה אי הבנה... אבל ..תחשבו על זה... לדעתי הוא מדהים שעם כל העייפות ועם כל החופש שלקחו לו הוא עדיין משיך לענות לכם.. אולי קצת בקצב איטי יותר.. אבל הוא משתדל.. וזה מה שכ"כ יפה..!! לא ככה??..:)) (וואו.. חח התחלתי לכתוב ממש מגילות..)

חחח

צודקת! כל הכבוד לכם על זה שאתם נכנסים לפורום כמעט כל יום ועונים למסרים שלנו זה מאוד כיף ששחקנים נכנסים לפורום ועונים על שאלות של אנשים זה כיף! אז תודה רבה לכם על זה שאתם נכנסים לפורום וכותבים הודעות ועונים על שאלות,זה באמת יפה מצידכם! אורנית

yarden93

New member
זה נכוווןןןןןןןןןן בהחלט ../images/Emo7.gif ריגש

נכון!!! ת'אמת איך אתה באמת מספיק לענות לכולם, טוב לא ממש לכולם אבל להרבה!!! אתה ממש צודק במה שכתבת לדעתי!!! חוץ מזה גם הייתי שמחה שנתכתב באיס , מסן, ואולי גם בפרטי פה בפורום. מקווה שתענה לא שאני מלחיצה, אבל מקווה!!!!!!!!!! ירדן....

בכלל....כל מה שקורה פה..

לא לעניין!!!! אני חייב לומר שבתור אחד שהיה נכנס יום יום לפורום לאט לאט נעשה לי פחות ופחות כיף!!! וכבר לא בא לי להכנס!!! האווירה פה נעשתה מגעילה....אני צריך לשמוע אנשים כותבים לי מסרים שאני סנוב??? שאני יכול למות???? שאני סתם מתנשא??? הרי אתם אלה שהייתם פה וראיתם כמה אני מת עליכם וכמה אני מנסה לענות לכולכם!! אז די תפסיקו עם זה!!!!! זה לא יכול להיות ככה ....אני לא יודע מה עפ שאר השחקנים אבל אותי זה מעליייב .....ודבר נוסף.... יש פה עוד תופעה ....אנשים שאוהבים שחקן מסוים הולכים ומקללים שחקנים אחרים!! זה לא הולך ככה זה לא אמור להיות ככה אז דדדדדדייייי!!!! צריך להשלים עם זה זה פורום שבא לדבר על הסדרה....ולא להביע מה אנחנו חושבים על שחקנים כאלה או אחרים ובטח לא לקלל אותם.... אז לא משנה מה קורה תנסו לקחת את מה שאני אומר לתשומת ליבכם ואני ממממתתתת עליייכםםםםם !!!!!! (רועי יייאאא ממללךךך!!! דבר איתי...) בבההיי!! אדם

וואי תהרוג אותם../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif

מה אתה מתנפל
אני כאחת שלא מעניין אותי ממש אם אתם עונים או לא חושבת שזה באמת לא בסדר מה שהם אומרים אבל הבנו את רועי שדיבר יפה... אז מה אתה מתנפל עלייהם
סה"כ הם לא עשו משהו רע..

אהה ו....../images/Emo13.gif

התופעה של אלו שאוהבים שחקן אחד ומקללים את השני זה באמת לא בסדר..
אני חייבת לומר..

shanel13

New member
כנסו...

אדם רועי ספיר שרון יונתן וכללללללללל השחקנים....... אנחנו מתיםםםםםםםםםםםם עליכםםםםםםםםםםםם!!!! איזה חמודים יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאללה!! מהיום נעשה הסכם שמעכשיו לא מקללים! מסכימים?

ayeltush1

New member
אדם צודק!! ../images/Emo24.gif

תחכו בסבלנות ותפסיקו לכתוב כל הזמן למה הם לא עונים לכם הם יענו לכם בסוף אז דיי לא ראיתי תמקרה שאוהבים שחקן אחד ותשני מקללים אבל עם יש כאלו אז תפסיקו זה באמת מעלייב אני חושבת שכולכם מדהימים (כל השחקנים) כולכם מתוקים אין אליכם ויש לכם אחלה סידרה באמת!!!! אני מתהההההה עליכםםםםםםםםםםםםם אתם מדהימים!!! אני חייבת להגיד תודה: ליהונתן ההורס והמדהים לגור אחי היקרחחח והמקסים לרועי המלךךךךך ולמור המתוקההה שעניתם לי בפרטי וגם בפרום תודה רבהההההההההההההההה!! באמת כייף שאתם עונים אבל צריך להיות סבלנים אין מה לעשות הם יענו לכולם בסוף עם לא תציפו אותם !!! לאדם,ספיר ושרון חולההה עליכם אתם מוכשריםםםםם מקווה שגם אתם תענו לי יום אחד אבל מוכנה לחכות כמה שצריךךךךךךךךךךךךךךךךך !!!!!!!!!! אוהבת המון המון המון המון את כולכםםםםםםםםםםםםםםםם אחד אחד !!!! איילת

אדם קצת צודק...

אדם קצת צודק... כי אם אתם אוהבים מישו אז לא צריך לרדת\לקלל מישו אחר שאתם לא אוהבים... וגם הוא לא חייב לענות לכולם... וגם לא להיכנס כל יום לפורום.. זה לא חובה זאת זכות! מותר להם גם לא להיכנס בכלל ולא לענות לאף אחד אבל הם עושים את זה כי הם נהנים אז אנשים- אל תוציאו להם את החשק! אבל אדם- אנשים פה מתים עליך תשלים עם זה!!!

למעלה